73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:2 747

Konečně jsem na YouTube objevila videoklip od mého oblíbence, který není ani omezen pro Evropu ani nemá zakázané vkládání. Jason Aldine Williams, který vystupuje pod jménem Aldean, se narodil v roce 1977 v Georgii a jeho tvorba je kombinací country a rocku. Do světa country music vstoupil v roce 2005, kdy vydal své debutové album, které se stalo platinovým. Následovala další tři CD, jež byla také oceněna jako zlaté respektive platinové. Na svém kontě má 13 singlů, 6 se vyšplhalo na první příčku hitparády. K mým oblíbeným songům patří například You're The Love I Wanna Be In, Amarillo Sky, I Use What I Got  nebo She Loved Me. Dnešní píseň je jeho aktuální singlem. (Video má na začátku dva malé záseky, tak už bylo nahráno na YouTube.)

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Jason je dobrej. Od něj bych ještě doporučil She´s Country. Pro příště mám takové přání, že by se mohl přeložit tento song http://www.youtube.com/watch?v=qBZ2XB7WOT0&ob=av2n...:-)

180

Odpovědět

Díky!

181

Odpovědět

Miluju Country a jeste víc country okénko :) :) :)

181

Odpovědět

parádní klip, už dlouho jsem takhle nehltal písničku od začátku až do konce

181

Odpovědět

překládej prosím víc zpěvaček...:-) třeba i ne moc známých...

180

Odpovědět

bullshit ... co ktomu vic dodat

188

Odpovědět

Skvělej song :)
Btw: Třeba já jsem se díky vám rozhodně zbavila předsudků ;) Poprvé když jsem sem přišla, tak jsem říkala:" proboha, country okénko! To se snad zbláznili?" :D A teď na něj nedám dopustit... Tedy na to americké.

181

Odpovědět

Super song.. jako všechny od cheyenee :)

181

Odpovědět

Safra, hraju v country kapele, nebaví mě to, dělám to jako přivýdělek. Tohle country by mě ale bavilo. Škoda, že jsou v kapele samí staří (50 a víc) zkostnatělí páprdové. To české kotlíkaření je na pytel.

180

Odpovědět

to Svut: Nikdy se nezbaví předsudků, neboť masa je hloupá a je to stádo ovec...

Přitom ta pravá country hudba z USA je úplně o něčem jiném, než češští rádoby country zpěváci.

182

Odpovědět

Krásný a dojemný :) a sem rád že to nezní jako akustickej cover, ale jako country, a slova stála za překlad, a vůbec, díky :)
Jen by mě zajímalo, kdy se tu country na tomhle serveru zbaví předsudků

182