82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:143
Počet zobrazení:7 274

Společnost Squarespace nabízející jednoduché zřízení a provoz vlastního webu spojila síly s Johnem Malkovichem a dala dohromady líbivou reklamu na své služby. Reklama se nakonec dostala až do nominace na Most Outstanding Commercial, tedy jakési reklamní Oscary. Běžela i na letošním ročníku Super Bowlu.

Přepis titulků

Překlad: richja www.videacesky.cz Jak to, že johnmalkovich.com je zabraná? Někdo už ji ulovil. Ale já jsem on. Kolekce se jmenuje John Malkovich. - To je noční můra. - Opravdu jsem jím. Existuje i film o tom, jak jsem sám sebou. Není to film o jiných lidech ve vás?

Jistě, proč ne. Já chci johnmalkovich.com. Komu patří? - Co to ku*va je? - NEJLEPŠÍ STRÁNKA O RYBAŘENÍ!! Jak ty můžeš bejt John Malkovich? Drahý pane Malkovichi, kdopak vám to asi píše? Co to ku*va je...

otazník. Děláte si ku*va... Podtrhnout. ...ze mě p*del? S pozdravem... Ne. Rovněž John Malkovich. Víš co, já mu prostě zavolám.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě by hlavně zajímalo, proč slavného herce a režiséra napadne rozjet si byznys s oblečením...

13

Odpovědět

Tak ty si mě rozesmál asi víc než ten reklamní spot :D

12

Odpovědět

Koukam na ty jeho hadry a vypadaj jak ze 70 tejch let.. pripadne na nich neni nic zajimaveho.. a nosi je tam mlady kluci pritom sou urceny spis pro starsi

56

Odpovědět

Prelozite i 3. video ? https://youtu.be/LgQB9cIa0DE

23

Odpovědět

Ja pouzivam endora.cz domena do 300kc a hosting zadarmo.

16

Odpovědět

ja to nepoužívam, takže som 300 ušetril

240

Odpovědět

Ale nakonec se povedlo. https://www.johnmalkovich.com/

70

Odpovědět

Odpovědět

"Z láskou jsouce, vychcat se jdouce" Česká klasika. :)

00