87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:3 914

Dying Light od společnosti Techland, která stojí za hrami jako Dead Island nebo Call of Juarez, není jen další průměrnou mlátičkou zombíků, ale nabízí zajímavý příběh, skvělou grafiku, otevřený a propracovaný svět a také systém parkouru. Hra vyjde 27. ledna 2015.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz DOTEĎ JSEM SE V TOMTO MĚSTĚ CÍTIL JAKO CIZINEC. NESTARAL JSEM SE O VÁS. ALE PO TOM, CO JSEM VIDĚL, UŽ VÍM, ŽE SEM PATŘÍM, AŤ SE MI TO LÍBÍ, NEBO NE. TOHLE JE ZÁLEŽITOST VŠECH. Připlížil ses k nám, jako se had plíží trávou. V tomto městě plném lží, jsi ty největším lhářem ze všech. - Kde to jsem?

- Copak nevidíš? Jsi v ráji. Moji běžci už riskovali životy... pro takový jako jsi ty. Bezmyšlenkovitě ses řídil jejich pravidly. Stejně jako mými. Ale muž, který se řídí pravidly někoho jiného, není žádný muž. Byly tam děti! Co ti jebe, Crane? Nejsem žádnej vůdce. Jsem jen blbej instruktor parkouru. Jediným opravdovým řádem je chaos.

A předstírat něco jiného je velká chyba. Ty šílenče! Právě jsi odsoudil k smrti tisíce nevinných. Nemáme čas, Crane. Kurva! Nevím, jestli to dokážu napravit, ale určitě se o to pokusím. Co ti je vůbec po tom, co se jim stane, Crane? Ty sem nepatříš! Pro tebe je to jenom práce. Nechci tu zemřít, Crane.

Ne takhle bezmocně. Můžu ti věřit? Tohle je přirozený řád, Crane. Zabij, nebo budeš zabit. Sežer, nebo budeš sežrán. Netušíš, jak moc tohle pro mě, pro nás všechny znamená, chlapče. Ty a já jsme ve válce. Ve válce protichůdných filozofií. A ukáže se, čí vize byla správná. O čem to mluvíš?! Odpověz, ty sráči! Budeš poslušný pejsek a zachráníš obyvatele té věže, nebo budeš chlap?

Řídíš se svými vlastními pravidly, nebo jsi jen něčí loutka?

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle jestli není placený PR HYPE článek, tak je mi z těch keců vycucaných z prstu špatně... ještě tam chybí něco "revolučního". :)

94

Odpovědět

Jsem na to dost zvědavej.. hlavně ta noc vypadalo libově

45

Odpovědět

Pokud to bude jako mé milované Mirror's Edge (co se ovládání týče), vlastně jen s přidanými zombies, lepší grafikou a open-worldem... bože můj, PROČ SAKRA NE?! Jestli to bude, jak už někdo psal, metodou "drž jednu klávesu a vyhraj", budu zklamaný, ale asi si to stejně zahraji, už jen kvůli očividnému hlavnímu záporákovi, který mi připomíná Vaase z FC 3.

Ale vážně, ocenil bych soubojové možnosti právě jako měl Mirror's Edge, tedy možnost využití prostředí k různým úderům a "trikům", parkour dát tak, aby se to dalo zkazit a alespoň trochu to odpovídalo (ne jako Assassin's Creed a skoky do slámy) reálnému světu... a nejspíš jim za to i zaplatím.

81

Odpovědět

Může být hodně vklidu. Uvidíme

00

Odpovědět


Odpovědět

Sestříhané to mají pěkně. Tak si shrneme o čem ta hra bude. Parkour je teď ještě v kurzu, tak ho tam šupneme. Co tu máme dál ? Aha, zombíci. Šup tam s nima. Takže máme vybíjení zástupů zombíků kombinované s parkourem. Divné ? Ne, to se bude líbit :)

723

Odpovědět

Buď rád, že hlavní hrdina nebude Upír/Vlkodlak (protože Twilight a jeho kopie jsou ještě pořád v módě), co zdolává překážky pomocí parkouru a vybíjí zombíky :D

100

Odpovědět

sa spamätaj úplne logický krok. Odohráva sa to v zastavaných oblastiach takže parkour pridá hre na zaujímavosti keďže nebudeš len chodiť v koridoroch vytvoreními domami a autami. Umožnuje to prídať nočných zombie a celá hra získava na dynamike a keďže tu nemáme žiadnu FPS akciu využívajúcu parkour od roku 2008 nieto ešte zombie FPS s parkourom tak prečo nie? je to originálne a vyzerá to zábavne.

91

Odpovědět

+MarekSVK81Jinými slovy jsi napsal to samé co já. A teď tě umínuskujou :)

08

Odpovědět

No tak se těš na další Call of Dudefield nebo si běž hrát na elfy, gangstery, zatancovat si před Kinectem jak péro, staň se lichvářem, slavným fotbalistou, postav si dům a založ celou rodinu nebo co je libo... tolik možností. Nechápu co máš za problém, když se zrovna objeví FPS, která, ať se ti to líbí nebo ne, se aspoň něčím snaží vybočovat ze zajetých kolejích. Z tvého příspěvku ovšem musí člověk předpokládat, že kypíš kreativitou a nápadů máš jistě plnou p***l... ale pozor aby tě potom někdo nezačal j***t, jak "jsi originální".

21

Odpovědět

+R3diPokud máš nápadů plnou p***l, tak si zajdi k doktorovi. Není to normální.

22

Odpovědět

No já už to vidím, ovládání parkouru jak pro blbečky ala AssCreed, kde stačí držet shift a zlezete vše.

1512

Odpovědět

A raději bys to měl ve stylu QWOP a měl určenou samostatnou klávesu pro každý kloub? :) Tady holt hraješ za někoho, kdo parkour umí - tudíž nemusíš parkour provádět na klávesnici.
Ale jestli je hra až tak jednoduchá, že stačí jen držet shift, to nevím..

83

Odpovědět

+Slash_lukeNe, ale mít klávesu na sprint (shift), skok(mezerník), lození po zdi(c), časovat kotrmelec a skluz (ctrl) (i při dopadu) a možná něco navíc a muset to míchat, to zase tak otřesné není.
Pro idioty typu SKYRIM BEST GAME EVER SO DEEP XD XD XD bych asi ponechal shift=god.

37

Odpovědět

Parkour může být fajn naživo, ale jako hra ? To už je skoro jako simulace paintballu, který je simulací hry na vojáky.

12

Odpovědět

Dobrej a povedenej parkour byl ve Sleeping Dogs (neplést s Watch Dogs). Tam sice stačilo držet shift a nakonec si vyběhl cokoliv, ale pro dynamičtější běh a rychlejší zdolávání překážek si musel zmáčknutí klávesy dobře načasovat. Věřím, že tady to bude stejné.

30

Odpovědět

Jo, hele, hrál jsem Mirror's Edge. Potom sem se rozhod, že shift a mezerník mi vyhovuje perfektně.

70

Odpovědět

ak si vezmu príklad z mirrors edge namiesto assassins creed tak to bude len dobre :)

01

Odpovědět

No tak zrovna s tím "parkourem jak pro blbečky" v AC má clark pravdu. Herní série to může být skvělá jak kdo chcete, ale v tomto se nemýlí, tak proč tolik povyku? :)

20

Odpovědět

GTA V a Dying Light ještě že už bude konec zkouškovýho :D

91

Odpovědět

Evokuje to ve mě víc Far Cry (2,3,4) než Dead Island. To menu, jak ve druhým videu přepínal pojistky, to je prostě Far Cry. Nemůžu si pomoct. Jen tomu dodali zombíky.

172

Odpovědět

Dead Cry :D

261

Odpovědět

+ass.ass.inFar Dead!

ne? Tak já si půjdu zase sednout do kouta :(

102