NEPANIKAŘTE: Jak přežít útok žraloka úplně nahý

Thumbnail play icon
49 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:3 358
Nahý v oceánu, útočí na vás žralok… Nemáte šanci. Nebo ano? Zábavné animované video z quebeckého kanálu Têtes à claques. Stejnojmenný zábavný portál s krátkými videy patří k jedné z nejnavštěvovanějších frankofonních stránek v Kanadě.

Přepis titulků

JAK PŘEŽÍT ÚTOK ŽRALOKA ÚPLNĚ NAHÝ Pokud v oceánu plavete úplně nahý a najednou si všimnete, jak se k vám blíží žralok, nepanikařte, zůstaňte v klidu. Nejdříve vytáhněte potápěčský nůž, který jste si napřed uschovali ve svém konečníku. S jeho pomocí udělejte na špičce penisu malý zářez.

Tenký pramínek krve pobídne žraloka, aby napadl vaše přirození, čímž vám nechá volné ruce, abyste mohli do protiútoku. Jakmile dojde k zakousnutí, bodejte žraloka seshora do hlavy, abyste jej okamžitě zabili. A nezapomeňte, je důležité poslední krok provést velmi rychle. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela gendrově nevyvážené video.

61

Odpovědět

Ale prosím tě, broučku, klídeček.

51

Odpovědět

škoda jen to že žralok nereaguje takto na krev jak si lidé myslí :D a už vůbec necítí krev na míle daleko

03

Odpovědět

Svým mimořádně výkonným čichem (tisíce drobných jamek, kterými je poseta špice jeho čenichu) dovede žralok vystopovat i nepatrné množství krve (1 kapka v 4,6 mil. litrů vody)

11

Odpovědět

+Choppydělali test s hejnem žraloků kdy vyslalí menší lodky na dálkové ovládání s krví a u každé lodky krev tekla rychleji.. někde pouze po kapkách a někde zase doslova tekla... žraloci nejevili vůbec zájem a to si myslím stačí jako přesvědčení o jejich chování na krev ve vodě :D

12

Odpovědět

+ChoppyLorenziniho ampule
Lorenziniho ampule, které jsou umístěny pod rypcem žraloka, jsou detektory teplotních a vibračních změn a zaznamenávají také změny slanosti, kontaktního tlaku i zcela nepatrné změny elektrického pole. Nesčetné pokusy dokázaly, že i ve zcela kalné vodě dokáží žraloci lokalizovat svou kořist, a to i tehdy je-li třeba nehybná nebo dokonce zahrabaná v písku (všichni živočichové včetně člověka vytváří slabé elektromagnetické pole). Tento orgán také velmi pravděpodobně nahrazuje zrak, když má žralok při útoku zakryto oko mžurkou nebo ho pootočí dozadu.

A proč nedočíst ten článek na wiki do konce?
I tam se píše, že k lovu (i ve zcela kalné vodě) využívá smyslový orgán jménem Lorenziniho ampule....
V kalné vodě by mu čich zcela jistě nedetekoval přítomnost zahrabaných živočichů...

00

Odpovědět

Jak se jediná molekula krve dostane na míle daleko je mi záhadou. Stopovat stopu možná, ale ve vodě je ryb dost xD

10

Odpovědět

Zabavne moc nie ale absurdne dost ;)

01

Odpovědět

Dobrá rada nad zlato :D

40

Odpovědět

wtf :D

120