59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:510
Počet zobrazení:6 627

Už jsme byli svědky Pařby ve Vegas i Pařby v Bangkoku, ale jak by dopadla podobná pařba v Západozemí?

Přepis titulků

PAŘBA V ZÁPADOZEMÍ Pořád nemůžu uvěřit tomu, že se můj syn bude ženit. Synovec. Snad budeš stejně dobrý manžel jako král. Tohle bude nejlepší noc mého života, jinak vám narazím hlavu na kůl! Dornské červené už není, tak jsem vzal rulandské z Vysoké zahrady. Rulandské? Nic nevíš, Jone Sněhu. Připijte si na mě, nebo...

- Na zdraví! - Jsem takový mizera. Co se to v noci dělo? - Kde je Joffrey? - Kde mám ruku? Joffrey? Joffreyho jsem nenašel, ale našel jsem draka. Toho draka tu nemůžeme nechat. Může to být vodítko. Jak dostaneme draka z koupelny? Budu mu říkat Eddard.

- Chceš pomocnou ruku? - Nebuď vtipný. - Chcete znovu zabít Chowa? - Znovu? Ten váš blonďáček Chowa po prohrané sázce shodil ze Zdi. Nyní jsem Bílý chodec Chow. - Viděl jsi nás s Joffreyem? - Kde jsme byli? Řeknu vám to, ale musíte Chowa vzít s sebou. - Budeme přátele, slibujete? - Slibujeme. Musel jsem ho zabít, ne?

Minulou noc jste tu byli. Ale varuji vás, nevěřte mi. V této místnosti najdete své odpovědi. - Ale pamatujte... - Jasně, nemáme ti věřit. Přesně. Za všechno můžu já. Nalil jsem nám do vína mléko z vlčích máků. - To je tekutý heroin!

- Proč jsi nás zdrogoval? Vyvraždili jste celou mou rodinu, takže jsem si připadal jako zlovlk samotář. Ale vy jste byli moji tři noví členové smečky. - Kde je můj drak?! - Co to je? Chci zpátky svého draka! S takovou nikdy nebudu Matkou draků! Dej se dohromady, Daenerys. - Rhaegale! - Jmenuje se Eddard. Divila jsem se, kam jste zmizeli.

Ty jsi nás v noci viděla? Copak si nepamatuješ svou svatbu? Vzal jsem si svou sestru? Ne, vzal sis mě! Co na tom záleží. Ráno nás popraví. Odpustí vám, pokud se přidáte k Noční hlídce u Zdi. U Zdi... Už vím, kde je. Museli jsme ho ze srandy nechat tady.

Dracarys. Určitě nejsi naštvaný? Copak jsem někdy byl nerozumný? Nechám vás žít. Přátelství se blíží. Král je mrtvý! Super, ráno nás popraví. Kéž bych si tu skvělou noc pamatoval.

Pohleďte do plamenů Rudého boha. Odhalí vám pravdu. No ty krávo! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ALL MEN MUST DIE :D

31

Odpovědět

dafuq.. ?

31

Odpovědět

No mě se to celkem dost líbí. :)
Kdo viděl Hangover (Pařbu ve Vegas), tak musel pochytit spoustu dvojsmyslů, a upřímně, jsou tu mnohem větší parodie a napodobeniny, co nestojí za nic. A tahle mě zrovna pobavila. :)

426

Odpovědět

Asi se někdo chtěl přiživit na seriálu za každou cenu. No, nevyšlo to. Tak snad příště.

2518

Odpovědět

Alebo chcel ukazat, ze pekne kresli postavy z GoT

100

Odpovědět

přiživit na seriálu...taková s****a prostě napadne jen čecha

208

Odpovědět

143 hodnocení a žádnej koment?

27

Odpovědět

Už takhle nám to vzalo 3:54 minut života, ještě k tomu ztrácet 10 sekund psaním komentáře...

2413