78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:682
Počet zobrazení:7 571

Pomáda tak trochu jinak. College Humor má pochyby o tom, co se o prázdninách opravdu stalo mezi Kenickiem a Rizzo. Byla to letní láska?

Přepis titulků

Letní láska nečekaná. Letní láska zbláznila nás. Ona mě hned toužila mít. Celkem fajn zdál se mi být. Letní žár v noci byl dál. Někde v nás byl ten léta žár. A co dál? A co dál? Zamiloval se?

A co dál? A co dál? Bránila se? - Cože? - Hej! - Co? No tak, co se děje? To se ti někdy stává, Kenickie? Brání se? To není správný! Jen jsem si dělal srandu. No tak! Vyšli jsme si drinky si dát.

Dali jsme si pár limonád. Letní žár, pohledů pár. Ale v nás byl ten léta žár. A co dál? A co dál? Dals jí něco do pití? Cože?! To už není sranda, Kenickie! Mluvíš o drogách?

Jo! Proboha, asi to myslí vážně. To jsem přehnal. Slibuju, že přestanu. A co dál? A co dál? Na co zmoh se ten tvůj? A co dál? A co dál? Volala policajty? To se ani nerýmuje!

Proč by volala policajty? Cos dělal, že je musela volat? Klid, posaďte se. Všichni si sedněte! Uklidni se! Nic jí není. Držte mě! Držte mě, nebo mu jednu natáhnu! Znásilňující bastarde! Kenickie, víš, že jestlis něco udělal, tak nám to můžeš říct, že jo? Jen klid!

Přísahám, že jsem nic neudělal. Co se jí stalo? S létem skončil i příběh náš. Řek jsem jí: "Ve mně přítele máš." Letní láska. Sladký to sen. Ale... ach. Ten léta žár! A co dál?

A co dál? Žene to k soudu? Zatkli tě? Odvezli tě na stanici? Musel sis vymyslet věrohodnou historku o tom, jaks byl sám? A proto nemáš alibi? Musel ses jí dívat do očí a popřít, že jste se někdy viděli? Překlad: SolamBee (na základě oficiálního překladu písně) www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

naprosto příšerné
video se mi ani neoběvilo

12

Odpovědět

naprosto skvělá píseň

190

Odpovědět

Heeej, mám takové tušení, že ten co tady hraje "Kenickiho" dělá Annoying orange, ty jeho ústa a přízvuk:-D Potvrdí mi to někdo?

190

Odpovědět

chtělo by to i originál
ikdyž ten se tomuhle stejně nevyrovná :D

181

Odpovědět

Collage Humor prostě nezklame...:D

184

Odpovědět

Mě to přišlo dost dobrý, pravda, že s ostatními se to nedá srovnat...

180

Odpovědět

Fairsene, kdyby do toho nekecali ty nesmysli tak to bude o celou minutu kratší než originální video, takhle je to kratší jen o 18 vteřin xD xD xD xD

182

Odpovědět

Daviiiid! :D

180

Odpovědět

ani College Humor nemá každý den posvícení :D , tentokrát hodně slabé

1815

Odpovědět

nevim, co tady proti tomu všichni máte, mně to přišlo dobrý :D

183

Odpovědět

Nápad skvělej a začátek taky, bohužel to video bylo příliš dlouhý a ta laťka začla klesat.

189

Odpovědět

Slabota od College 3/10

1823

Odpovědět

Podle popisku jsem myslela, že to bude o gayích.Škoda.

1824

Odpovědět

Ninjer: Je to tak v původním textu, i když se mi to taky nezdálo. :-)

180

Odpovědět

Výborná ujetost :)

(btw. malá chybka - v jedný větě, někde v první polovině je ve větě jednou navíc "si", tuším, jak zpívají holky)

180

Další