85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:780
Počet zobrazení:8 375
Graham Norton se v dnešním videu zaměří na to, jak vypadají SMSky zamilovaných lidí, když prozkoumá zprávy jednoho gay páru z publika. Pozn.: Lizou se myslí slavná zpěvačka Liza Minelli, která v roce 1972 získala Oscara za svou roli ve filmu Kabaret.

Přepis titulků

Kolik lidí v publiku je ve vztahu? Poměrně dost. Ten pán s kabelkou je také ve vztahu. Výborně. Skvělé. Kdo další je ve vztahu? Vy dva? - Jak se jmenujete? - John. - A vy? - Gerard. Má některý z vás iPhone?

- Ano. - Můžu se na něj na chvíli podívat? Dobře. - Jakže se to jmenujete? - John. - Je to zamčené? Není. Byl jste v Kapském městě, to je pěkné. Když najedu na zprávy... Je to... Kde je Gerard? Nebo ho tam máte pod nějakou rozkošnou zdrobnělinou? Máte ho tam jako Gerarda?

Tady. Dobře, to je on. To je rozkošné. To je vážně překrásný rozhovor. Mám tady malou kameru. Chtěl jsem tím poukázat na to, že ve hrách milenci vždycky mají úžasné dialogy. A pak jsem se chtěl podívat na SMSky moderního páru, které budou nesmírně nudné.

Nemůžu uvěřit, jak moc jsem se zmýlil. Podívejte se na to. "Odjíždíme, koblížku. Honem, honem." To je tak rozkošné. "Doufám, že jsi v pořádku. Asi tu budeme až do 10." "Honem, koblížku.

Nejsme ani... Honem, koblížku." "Měj krásný den, andílku." "Ty taky, můj milovaný andílku." Tohle je vynikající. "Sehnal jsi ty lístky na Lizu?" Tohle je trošku zvláštní. "Jsem na obědě, koblížku." Zníte, jako byste ho jedl. "Jsem na cestě, andílku." "Jedu autobusem do Waterloo.

Sejdeme se před McDonaldem, koblížku." Zní to jako... "Dobře, medvídku." To je rozkošné. Jak dlouho jste spolu? Jeden den? - Čtyří roky. - Čtyři roky! A jsou to manželé! Tady máte. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

NEFUNGUJE !

00

Odpovědět

Bohužel už ani fungovat nebude, autor zakázal sdílení mimo YouTube :(

00

Odpovědět

Tennant a Tate :) Nebylo by k dispozici video s nimi??? Oba byli určitě vtipní, jak je jejich zvykem.

00

Odpovědět

Prosím, pekne prosím, preložte celú túto časť =( ...prosííím, ani neviete ako smutne sa pozerám! Tá časť je skvelá, je tam David Tennant a je to hrozná sranda =D

260

Odpovědět

Kriste...Teplouši...Odpusť jim to, Bože, hříšníkům)
A už se těším na ty palce dolů))))

20133

Odpovědět

Žádný odpouštění, každej je plně zodpovědnej za svý činy :D

2352

Odpovědět

zeptal se na iPhone protoze ten ma app kde jsou sms dobre citelne na celem displeji;) plus to bylo beztak domluvene dopredu;)

196

Odpovědět

Co? Vsak hentak sms zobrazuje kazdy smartphone, a tiez nechapem preco sa pytal na iphone, akoze sa to nerata ako reklama? A moc vtipne mi to neprislo.

191

Odpovědět

+PascalwbPtal se na Iphona, protoze iphone zobrazuje smsky jako chat jednotlivych kontaktu, takze je dobre videt co, kdy, psal a co mu na to odpovidal

205

Odpovědět

Normalni clovek by se zeptal: Mate tu mobil? Ale neeee, v Ejmrice se hned ptaji na ájfoun...

1875

Odpovědět

Nojo, ještě tak aby to byla Ejmerická show :D, btw: Je to z UK .)

281

Odpovědět

Doctor s donnou !!! :D jak starý to je ? i když David Tennant je můj nejoblíbenější doctor z těch 4ech ?? donna je jedna z nejmíň ....stejnak to stojí za překlad :D hurryy pickle hurry translate it

265

Odpovědět

Tam sedi David Tennant a Catherine Tate a vy tu prekladate nejake smsky ľudi !!! :D Ale nie fakt preložte rozhovor s Doctorom prosím :)

251

Odpovědět

Lidi.. Smějete se soukromému rozhovoru dvou lidí.. Nevim nevim..

229

Odpovědět

Je úžasné, že sú stále tak veľmi zamilovaní po 4 rokoch. Dúfam, že im ten vzťah vydrží :)

262

Odpovědět

Jediný co mě zarazilo byla ta sms : "Sehnal si ty lístky na Lizu?"...je totiž všeobecně předpoklládanej stereotyp, že všichni gayové milujou Lizu Minelli, ale veskutečnosti ji nemilujou víc než všichni ostatní. Takže v tý chvíly mi to přišlo jako neskutečná náhoda že by náhodou narazil na takovej pár s takovým vztahem, vyjadřováním a koníčky. Ale bylo to roztomilý *_*

253

Odpovědět

Přeložte Doktora! (pěkně prosím, prstíčkem hrabu)

225

Odpovědět

David Tennant! Yay! :))

230

Odpovědět

bylo to předem domluvený.. ste naivky:)

2045

Odpovědět

Po ránu vážně pobavilo! :D

211

Další