Přidat do sledovaných sérií 156
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:8 855

Dnes u Grahama nejprve povypráví Emily Blunt, jaké to asi je pro její děti, když mají mámu hvězdou filmu pro děti. Potom nás čeká starší díl, ve kterém Russell Brand historku o Emily a žralokovi vůbec nebere vážně, a nakonec se podíváme na jednu retro reklamu, ve které zazářil Ben Whishaw.

Přepis titulků

A teď nejspíš vyroste úplně nová generace dětí, které se zamilují do této Mary Poppins. Co tvoje děti, Emily, co si o tom myslí? No, moje dvouletá dcera udrží pozornost asi tak dlouho jako moucha, takže se podívá jen na upoutávku, ale Hazel, které je skoro 5, to viděla a byla z toho nadšená. A teď o tom chce pořád mluvit. - Což je dost divné. - Musí to být šílené, - když je tvoje máma Mary Poppins. - Ale tak to nevidí. Spíš jí to přijde normální.

Tamto dělá mamka Sammyho a tohle dělá moje mamka. Je to pro ni dobré téma na rozhovor. - Pomůže ti to s vychováváním? - Rozhodně ne! - Vážně? - Řekla bych, že ne. Ona ví, že neumím létat, takže je jasné, že jsem podvodnice. Ale poprosila mě, abych napodobila ten hlas, úplně zčistajasna. Když se na ten film dívala, vypadala lhostejně, vůbec neukázala, co si myslí, ale nedávno říkala: "Udělej..."

Samozřejmě s americkým přízvukem. "Udělej hlas Mary Poppins." A já: "Šup, šup, vyrážíme!" A ona jenom zírala. Bylo to tak roztomilé. A taky mě rády imitují ve vaně, jak říkám tomu delfínovi: "Ne, ještě ne." A ony dvě to napodobují. Je to roztomilé.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to smutné , jak se musí týrat zvířata pro pobavení lidí . :-(

98

Odpovědět

Ben Whishaw je takovej roztomile plachej :)

41

Odpovědět

Russell Brand vypaá přesně jako týpek se kterým bychsi úžasně rozuměla :D :D :D

318