Přidat do sledovaných sérií 50
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:3 690

Dnes si v Hudebních klenotech připomeneme začátky závratné kariéry Michaela Jacksona (1958-2009). The Jackson 5 bylo úspěšné sourozenecké hudební uskupení bratrů Jacksonových, které vzniklo v roce 1964. Poté, co se Michael dal na sólovou dráhu, jejich popularita klesala a v roce 1989 vydali poslední desku s názvem 2300 Jackson Street. The Jackson 5 se znovu dali dohromady v roce 2001 při příležitosti 30letého výročí Michaelovy sólové kariéry a pak znovu po jeho smrti, a to v roce 2012 na svém Unity Tour. I Want You Back (1969) je jejich první singl, který vydali u větší nahrávací společnosti (Motown) a zahájil sérii čtyř po sobě jdoucích singlů, které se umístily v čele amerických hitparád (následovalo ABC, The Love You Save a I’ll Be There). V roce 1999 byla píseň I Want You Back uvedena do síně slávy Grammy.

 

Přepis titulků

DNES HRAJÍ THE JACKSON FIVE Něco ti povím. Když jsem tě měl pro sebe, nechtěl jsem s tebou být. Díky té své pěkné tvářičce jsi vždycky vyčnívala z davu. Někdo si tě z toho davu vybral a stačil mu k tomu jediný pohled. Teď už je pozdě, abych se podíval podruhé. - Lásko, dej mi ještě šanci... - ...abych ti dokázal svou lásku. Pusť mě prosím zpátky do svého srdce.

Miláčku, byl jsem slepý, když jsem tě nechal jít. - Ale teď, když tě vidím v jeho náruči... - ...chci tě zpět. - Ano, chci. - Chci tě zpět. - Lásko. - Chci tě zpět. Chci tě zpět. Snažit se žít bez tvé lásky je jako jedna dlouhá bezesná noc. Nech mě ti dokázat, že vím, co je správný. Každý kousek země, na který vkročíš, smáčí moje slzy, když sleduju dívku, se kterou jsem ani nechtěl být.

- Lásko, dej mi ještě šanci... - ...abych ti dokázal svou lásku. Pusť mě prosím zpátky do svého srdce. Miláčku, byl jsem slepý, když jsem tě nechal jít. - Ale teď, když tě vidím v jeho náruči... Chci jenom... Potřebuju jenom... Chci jenom...

Potřebuju jenom... ještě jednu šanci, abych ti dokázal svou lásku. Lásko, lásko, lásko, lásko. Zapomeň na to, co se stalo. Nech mě znovu žít. Lásko, byl jsem slepý, když jsem tě nechal jít. - Ale teď, když tě vidím v jeho náruči... - ...chci tě zpět. Prosím, ušetři mě. Vrať mi, co jsem ztratil. Lásko, potřebuju ještě šanci, abych ti řekl, že tě miluju. - Lásko, lásko, lásko...

- Chci tě zpět! Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Písnička fajná, text super, ale ten klip k tomu WTF???

242

Odpovědět

Mne se moc nepozdava ani to audio.

153

Odpovědět

+GeronimoProč? Šedesátky jak vyšité, možná na šedesátky i až dost moderní.

190