Paul McCartney & Michael Jackson - Say, Say, SayHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:8 242

V dnešním Hudebním klenotu se nám představí hned dvě hudební legendy 20. století. Skladba Say Say Say, kterou spolu vytvořili Michael Jackson and Paul McCartney, vyšla na McCartneyho albu Pipes of Peace (1983). Společně nahráli také píseň The Girl Is Mine, kterou pro změnu na svém albu Thriller (1982) vydal Jackson. Say Say Say se umístila na předních příčkách světových hitparád a časopis Billboard ji označil za 40. největší hit všech dob.

Přepis titulků

Dámy a pánové, prosím o pozornost. Přistupte blíže. Jen přistupte, dámy a pánové. Představuji vám kouzelný nápoj Mac&Jack. Dodá vám neuvěřitelnou sílu. Ano, dodá vám sílu zuřícího býka. - Můžu to zkusit? - Jistě, mladý muži. Do toho. Ukažte, pomůžu vám.

Jen do toho. Pane? Překlad: Veru www.videacesky.cz Jen přistupte, dámy a pánové. Představuji vám kouzelný nápoj Mac&Jack. Dodá vám neuvěřitelnou sílu. Říkej si, co chceš. Ale nehraj si s mými city.

Vezmi si, co potřebuješ. Ale neopouštěj mě ztraceného. Sám doma sedím u telefonu. Čekám na tebe. Lásko. Jak můžeš celé ty roky vydržet poslouchat mé prosby k tobě? Víš, že pláču... Jdi si, kam chceš.

Ale nenechávej mě tu napořád. Drž se dál. Měj se, holka. Na neshledanou. Co mám udělat, abych se ti přiblížil? Já tě miluju. Lásko. Stojím tu, očištěn svými slzami. Celé ty roky...

Víš, že pláču... Nikdy ses netrápila. Neuronilas jedinou slzu. Říkáš, že moje láska není opravdová. Podívej se mi do očí, tyhle slzy jsou opravdové. Nemůžeš říct, že tě opravdu nemiluju. Modlím se každý den, abys viděla věci tak, jako já.

Co mám udělat, abych se ti přiblížil? Já tě miluju. Lásko. Stojím tu, očištěn svými slzami. Celé ty roky... Víš, že pláču... Hoří! Nikdy ses netrápila. Neuronilas jednou slzu.

Říkáš, že moje láska není opravdová. Podívej se mi do očí, tyhle slzy jsou opravdové. Nemůžeš říct, že tě opravdu nemiluju. Modlím se každý den, abys viděla věci tak, jako já.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Michaela už nikdo nepřekoná ❤ King Of Pop.. nejlepší umělec všech dob

10

Odpovědět

Ten klip je dodnes perfektní - má příběh, vtip, pointu. Dnešní mainstreamové klipy se můžou jít zahrabat. A ano i ta písnička je fajn, i když zrovna od Michaela bych našel deset lepších.

40

Odpovědět

Nezpívat to Cartney s Jacksonem, tak je to docela průměrná písnička a dneska by si na to vzpomněl málokdo.

23

Odpovědět

Tenhle klip sem viděl už hodněkrát a stejně nikdy nepochopim,jak jim mohli lidi sežrat ten trik s kouzelnym nápojem co dává supersílu :D

12

Odpovědět

jo to byla doba.. Maajkl Maaajkl :)

Nejhorsi den v mym zivote (zatim) kdyz majkla zabil ten negroidni doktor.

212

Odpovědět

Souhlasím, ten n**r tomu bělochovi Jacksonovi záviděl ten harém na jeho ranči a tak ho chtěl odklidit z cesty a dostat se na trůn z lízátek on, aby neomezeně vládl Pedolandu.

62

Odpovědět

Ať si říká každý co chce.. ale M. Jackson byl neuvěřitelným zpěvákem a také průkopníkem hudby.

242

Odpovědět

byl to kral popu! a stale je. a nikdo ho uz neprekona.

Tady furt lidi melou ze byli beatles a byl elvis a taky uz nejsou tak znamy.. ale pritom Jackson vlastnil Elvise i Beatles a jeho pisnicky slyselo vic lidi nez elvise a beatles dohromady.

514

Odpovědět

+rodier:D :D :D :D :D Tak to jo :D
Nejdriv si ujasni hudebni zanry a pak leta pusobeni tebou zminenych interpretu :D
Nerikam, ze MJ nebyl super, ale srovnavat ho s beatles je jak srovnavat jablka a hrusky :D

121

Odpovědět

Takto se má vybírat hudební klenot, když některý interpret má těch klenotů více tak ať se tu prostě objeví i víckrát. To bylo moje slovo.

292

Odpovědět

Skvělá písnička, která vyšla díky spojení dvou velikánů světové hudby.... ještě v době, kdy hudba za něco stála.

439