88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 032
Počet zobrazení:9 761

Jakými kvalitami by měl disponovat filmový hit, který by oslnil členy Akademie filmového umění a věd? Následující trailer obsahuje momenty filmů jako například Rainman, Čistá duše, či Americká krása a ukazuje, jak by takový snímek teoreticky vypadal. Zašli byste do kina?

Přepis titulků

Přípitek Uvádím se jako bohatý úspěšný hlavní hrdina. A krasavec. Vzpomínka na prarodiče. Přítelova obava, že ve tvém životě něco chybí. Jistota, že nic nechybí. - Výpověď přerušená... - Opětovné přesvědčení, že mému štěstí nestojí nic v cestě. Uvedení mentálně zaostalé postavy.

Tento pacient je teď ve vašem opatrovnictví. Moje vtipná hláška. Frustrace z této nové situace. Obdiv tvé nezištnosti. Obdiv tvého odporu ke společenským normám, jehož důkazem jsou tvé obarvené vlasy. - Moje jméno. - Moje jméno. Vtipná hláška. Úleva z nalezení smyslu mého života.

Obava přítele, že nyní je čas pro řetěz nečekaných událostí. Ty vole! OD SLAVNÉHO A/NEBO ZAHRANIČNÍHO REŽISÉRA Začínají se mezi námi objevovat rozdílnosti. Pochybnosti o tvé sexuální orientaci. Podezření, že jedna důvěryhodná postava není až tak důvěryhodná. Taky budu muset být tvrdý, abych pomohl najít sebedůvěru mladému jihoameričanovi.

Dále pak prokážu nevinu tohoto příšerně skromného muže. Rozhodnu se bojovat na straně Indiánů proti kolonizátorům. Výkřik ženského jména! Naivní, ale inspirativní sdělení. ...a scénická hudba nabere na vážnosti. Výčet všech tvých špatných vlastností. Výbuch emocí. Optimistická rada od černošského přítele.

VELKÁ SLOŽITÁ ROVNICE Naléhavá prosba. Opakovaná šeptem. Tahle scéna se nedostane do konečné verze filmu. Inspiratovní závěr proslovu, který budou všichni blbci citovat ve svých statusech na Facebooku. HEREC, KTERÝ ZÍSKAL OSCARA HEREČKA, KTERÁ ZÍSKALA OSCARA HEREC, KTERÝ SE ZOUFALE SNAŽÍ ZÍSKAT OSCARA STARŠÍ HEREČKA, KTERÁ SE SNAŽÍ O COMEBACK MILOVANÝ HEREC, KTERÝ LETOS ZEMŘEL Jasně vyjádřené poslání filmu, které se trapně shoduje s názvem filmu.

NÁZEV FILMU Vtipná hláška! Nebude to tak úplně drama. Smějeme se!

Komentáře (80)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prosím zlaďte tie titulky, lebo nesedia vo videu :)

30

Odpovědět

* Udivený komentář, že má video tak malé hodnocení. *

292

Odpovědět

Co v tom je všechno obsaženo za filmy?? Většinu znám, ale nevybavím si název :-/

220

Odpovědět

lol....Vy asi moc nechápete co to je parodie že ne? :D

221

Odpovědět

Zdá se mi to takový překombinovaný... kdoví, jestli by takovejhle film všechny Oscary vyhrál :D třeba by to bylo přesně naopak

2011

Odpovědět

LOL PROC MI TO NEJDE PUSTIT..?

185

Odpovědět

Jedno z nejlepších videí na VČ. :D A hodně by mě zajímalo, kdo hraje hlavní roli...

222

Odpovědět

Tady ten popis trochu mate. Spíš je to ukázka, jak vypadá minimálně takových 90 % trailerů natočených v dnešní době. 10 hvězdiček

241

Odpovědět

Nefrčí

197

Odpovědět

Pěkný video!
P.S.: V čase 02:22 máte překlep - "Inspiratovní/Inspirativní závěr proslovu..."

191

Odpovědět

Deadpool: To byl tak nějak ten smysl...;-)

181

Odpovědět

Jake 1 hvězdičku tvýmu mozku když umíš aspoň psát, zjevně si video nepochopil že?

190

Odpovědět

Ta hudba je z filmu "Dračí život Bruce Lee" . Nazov : The Dragon's Heartbeat

200

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo když se májí smát, tak jen říkají "laught-laught-laught"? :) Jinak všechno sedí, tedy hlavně ten konec :)

200

Odpovědět

Co jste tam ještě pochytily ta filmy? Věčný svit neposkvrněné mysli (obarvené vlasy), Avatar (metafora na indiány), Social Network (prakticky komplet), Temný rytíř (mrtvý herec)... A ten retard mi určitě ne náhodou připomíná Eddieho Nortona v Prvotním strachu...

203

Další