TRON: Legacy

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:2 832

Sci-fi TRON se po 28 letech vrací na plátna a tentokrát ve velkém stylu. Ukázky nevypadají vůbec špatně. Nadupaná atmosféra, parádní zpracování a hudební doprovod. Pokud máte rádi futuristické hračky, sci-fi příběhy a hry určitě se pokochejte. Tak co? Půjdete do kina?

Přepis titulků

A pořád jsem snil o tom světě, o kterém jsem si myslel, že ho nikdy neuvidím. A potom se jednoho dne něco stalo. Něco pozoruhodného. Co to bylo? To se dozvíš přístě. Ředitel společnosti ENCOM, Kevin Flynn, je ode dneška pohřešovaný. Naposledy byl viděn doma se svým synem Samem. Včera mi pípal pager, Same.

Přišlo to z herny tvého táty. To číslo už dvacet let nefunguje. Čau, tati. To není možné. Kdo jsi? Tati? Já nejsem tvůj otec, Same. Ale velmi rád tě vidím. Co mám jako dělat?

Přežít. Tvůj otec byl stvořitel. - Kde ho najdu? - Přežij tu pouť a on si tě sám najde. Už jsou tady! Teď je to na tobě, Flynne. Předveď se. Přeložil: Rizyk Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oficiálně muziku tvořili francouzští DJové z skupiny Daft Punk!Jejich nejznámější song z tohohle filmu se jmenuje Derezzed.Viz. YOUTUBE.COM ;)

181

Odpovědět

Embeding this video is disabled by its owner. :(

181

Odpovědět

ScreaMaker: Je.

180

Odpovědět

Ten soundtrack zní povědomě, nevíte, kdo to skládal? Nebyl to Michael Giacchino? A ta tmavovlasá, není to Třináctka z dr. House?

190

Odpovědět

Ghost: Mě se teda nějak moc trailer na Inception nelíbí. A navíc každej film je dělanej pro určitou skupinu diváku žádnej film se nelíbí všem, takže když se to nelíbí tobě to neznamé, že to bude špatnej film....

180

Odpovědět

Trailer dobrý, ale obávám se že film bude propadák. Nicméně ten jejich oblek bych jako kombinézu na motorku bral všemi deseti :-D

180

Odpovědět

Škoda, že ho nehraje ten "Tron Guy" z youtube :D :D

180

Odpovědět

už aby to bylo

180

Odpovědět

se mi libi jak tady pisou komentare sami dementci/deti kteri vi o Tronovi uplny hovno :)

180

Odpovědět

Nějak mi to připomíná The Legend of Neil s vyšším rozpočtem :-D
http://www.videacesky.cz/serialy/legend-of-neil-1x01-the-beginning

180

Odpovědět

ghost: a copak je to za zanr?

180

Odpovědět

mě se ten jediný efekt líbí :D

180

Odpovědět

somarina pre deti

180

Odpovědět

Peter: Vsechny filmy cos jmenoval jsou sice fajn a na jedno podivani byly dobry, ale jsou to vsechno pohadky ... ja proste od tohoto zanru ocekavam neco jinyho ... jinak do traileru se zpravidla davaji nejlepsi sceny z filmu, abys divaky nalakal, coz me tady uplne chybelo! Se podivej treba na Inception trailer, at vis jak ma povedeny trailer vypadat

180

Odpovědět

Mno, tak abych pravdu rekl, trailer mi nerekl nic... Do kina nepujdu a zrejme to ani stahovat nebudu .. bude to chujovina, ostatne jako posledni dobou vse z dilen Walt Disney..

181

Další