82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:7 187

V pořadí již třetí přeložený skeč z pořadu Inside Amy Schumer se bude zaobírat pohledem muže a ženy na sex na jednu noc. Jak to máte vy? Jako Amy, nebo jako Matt?

Přepis titulků

Sobota, 9:00 - Měj se. - Ty taky. Jsi ten nejlepší brácha na světě! Víte, co bylo na včerejší noci nejšílenější? Cítila jsem se s ním, jako by ke mně patřil odjakživa. - Nezdá se ti to pivo zvětralý? - Trochu. - A čím se živí? - Na to nepřišla řeč, ale podle Googlu dělá ve finančnictví. - Co jsi včera večer dělal?

- Nic moc. - Jenom jsem se pěkně ztřískal. - Chybí mi. - Pošlu mu smsku. - Měla bys počkat. To nejúžasnější je, že si na nic nehrajeme. Já vím. Myslím na tebe. Netuším, kdo to je. - Je složitý založit si společný účet? - Pro vás a vašeho manžela? Manžela?

Hádám, že asi jo. Ještě ochutnám tenhle. To je ono! Tohle je můj svatební dort. Je to dokonalý. Teda pokud není Žid. Ale co, je to můj den, ne? Ještě bych se chtěla podívat na jednu věc.

Víte co? Cítím, že tady s Mattem budeme moct klidně odpočívat v pokoji. Nebo víte co? Zeptám se svého čumáčka, co právě dělá. - Haló? - Ahojky. Jsem zrovna na hřbitově a myslím na tebe. Co máme večer v plánu? Já jsem pro všechno. Kdo je to? To jsem já, Amy. Včera jsme byli spolu, pak jsem šla k tobě domů.

Jo, jasně. Promiň, ale už se asi nebudeme vídat. Neměl jsem s sebou včera tašku? Čůrák jeden! - Mám přestat kopat, slečno? - Jo. Počkejte. - Jak se jmenujete? - Charles. Amy Charlesová.

Kopejte dál. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trochu přehnané...ne?? :/

20

Odpovědět

Tak nevim co z toho je horší :D

180

Odpovědět

Není náhodou ten hrobař Cheeks z Husbands ? o.O Jestli ne, tak je na něj hrozně podobnej. :DD

180

Odpovědět

Dost strašidelný video o babách....

231

Odpovědět

Hefty mama, to je ale prase... :-)

240

Odpovědět

Moje dirty mind jede na plný obrázky ... když začal sahat do kalhot s tím kečupem ... nebo co to proboha bylo, v ruce ... čekal jsem trochu něco jiného. :D

200

Odpovědět

Paštika patří na chleba a ne na ksicht! (prase zůstane prasetem)

1811

Odpovědět

Harley Queen? :D Jsi to ty?

204