Věda podvodů - Chi a stigmata

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:3 597

V tomto díle nám Derrenův tým nabídne vysvětlení týkající se zjevení stigmat a mýty opředených energií.

Přepis titulků

Věda podvodů Energie Chi Kdybyste nevěděli, že to je podfuk, stačilo by vám toto video jako důkaz existence pyrokinetických sil? Údajných schopností nechat věci vzplanout? Přijali byste onu krev na dlaních jako důsledek působení energie? Či jako stigmata? Pravdou je, že vzplanutí papíru i objevení krve se dá vysvětlit vědecky a Kat nám vše vysvětlí. Energie ChiOdhaleno Klip, který jste právě zhlédli, vypadá velmi podobně jako jiná videa, která mají demonstrovat Chi a jiné druhy energií.

Ve skutečnosti se však jedná o chemickou reakci a s Chi,soustředěním energie či něčím jiným to nemá vůbec nic společného. Abychom papír zapálili, smíchali jsme dvě chemikálie, čímž došlo ke vzplanutí. První z nich byla umístěna do sáčku,do kterého byl umístěn neuzavřený balíček,obsahující druhou chemickou látku. Tímto byly od sebe chemikálie odděleny a celý balíček byl schován mezi listy novin. Když poté byly noviny zmačkány, balíček byl obrácen, látky se smíchaly a došlo k chemické reakci a následně k zažehnutí. Tajemství krve na rukou je výsledkem reakce dalších dvou chemikálií. Každá z nich byla nanesena na jednu dlaňa jelikož jsou obě průhledné, nedají se spozorovat.

Když se poté chemikálie smíchají, vznikne sloučenina,která vypadá jako krev. Podobné sloučeniny pak mohou být klíčem k vysvětlení zjevení tzv. stigmat. Stigmata jsou záhadná zjevení krve či zranění,která odpovídají zraněním Ježíše Krista. Jak můžete vidět, dobře zamaskované chemické reakce mohou vytvořit něco, co bychom označili jako neuvěřitelné a nevysvětlitelné. Pamatujte, že existuje ještě 6 dalších videí a vy můžete najít najít onu skrytou vědu stojící za všemi z nich, a to na www.scienceofscams.com A mějte na paměti, že když uvidíte něco nevysvětlitelného; mimořádně věci vyžadují mimořádné důkazy.

Překlad: Prestonwww.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Emotio_White: s největší pravděpodobností si někdo bude myslet, že chceš vyhodit do vzduchu školu :D nedejbože, aby někde poblíž bydleli *ti o nich že se nesmí mluvit jako o nich* to půjdeš sedět 20 let natvrdo :D

190

Odpovědět

Jdu nakupovat chemikalie a jdu trollit kámoše :D

190

Odpovědět

Video opět funkční.

191

Odpovědět

Energije, wtf? Si děláš p***l ne? Tam máš víc gramatických chyb než min ve Vietnamu xD xD tak to mě dorazil nejvíc =D lol tuhle hlášku si musim zapamatovat =D

192

Odpovědět

Energije, wtf? :D Si děláš p***l ne? :D Tam máš víc gramatických chyb než min ve Vietnamu :D

191

Odpovědět

ty chemikalie na to zapaleni manganistan draselný KMn04 spiše znamy jako hypermangan
(dezinfekce) a grycerol oboji se da koupit v lekarně spoždeni zážehu vetšinou 20-50s

Co se tyče pyrokineze veřim že možny je všechno bihužel videim se veřit neda 99% je fake .Mam par zkušenosti z praci z energiji občas ji dokaži citit nebo i poslat nekomu a ten zaznamena učinek ale nahromadit ji tolik abych neco zapalil pro me zatim nemožny
(chtelo by to jinej tip energie ).Učinky energie by snad dokazat šly sem sice začačnik ale z trohou treningu by mel jit realizovat pokus že bych nekomu poslal energiji
(aniž by o tom vedel presne kdy) a snimat jeho životni funkce a EEG veřim že by se
čas odeslani shodoval ze zmenou udaju. Bohužel realizace zatim naraži na par problemu
aby to fungovalo tak prijemce musel tu nergiji prijmout a byt v určitym stavu aby se zmnena projevyla pripadne energie poslat tolik že by na jeho stavu moc nezaleželo .

1811

Odpovědět

Spíš mi to přijde jako dobrej návod na trik ;)

181

Odpovědět

Trochu jsem nad tím taky přemýšlel. U toho prvního dílu jsem myslel, že to video někdo nahrál na YouTube a oni vysvětlujou, jak to udělal, ale teď už mi došlo u druhýho dílu, že ty videa natáčej oni sami, což mi nejde moc do hlavy.

181

Odpovědět

Popravdě mi uniká pointa této série. Rezebírají se v nich konkrétní fake videa (a zrovna u tohoto je to vidět na první pohled), které připravili samotní autoři. To však nijak nedokazuje neexistenci chi, stigmat, telekineze nebo čehokoliv jiného. A samotní autoři zjevně neví co dělají, protože chi neslouži k zapalování předmětů ani náhodou :-)

183