Věda podvodů - Telekineze (PSI Wheel)

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:10 203

V prvním díle Vědy podvodů se tým v čele s Derrenem Brownem zaměřil na telekinezi.  Představí nám jak tento fenomén funguje a jak si ho můžete doma vyzkoušet.

Přepis titulků

Překlad: Prestonwww.videacesky.cz Mé telekinetické schopnosti!!! Takže, mám tady podstavec a jehlu. A čtvereček papíru. Co myslíte? Kdybyste nevěděli, že v tom je háček, přijali byste to jako důkaz o existenci telekineze? Oné schopnosti pohybovat předměty pomoci síly mysli? Pravdou ovšem je, že jde jen o aplikování vědy a Kat nám vše vysvětlí.

PSI WHEELODHALENO To, co jste právě viděli sice mohlo vypadat stejně jako videa dostupná na internetu, která mají demonstrovat telekinezi ale ve skutečnosti toho bylo dosaženo uplatněním fyzikálního principu proudění. Toto je Pipa a ve skutečnosti žádné nadpřirozené schopnosti nemá, pouze to předstírala. Jak jste viděli, PSI Wheel bylo vytvořeno z gumy, do které byla zabodnuta jehla a na její vrchol posazen čtvereček poskládaného papíru. Na pomůcce tedy nic zvláštního není. Skrytá věda v tomto případě funguje, jelikož Pipiny ruce jsou teplejší než vzduch v místnosti. Obklopením ruk okolo PSI Wheel se tedy začne okolní vzduch oteplovat a zatímco teplý vzduch stoupá vzhůru, studený vzduch proniká dovnitř skrze mezery vytvořené Pipinýma rukama.

A právě tento teplotní rozdíl je to, co PSI Wheel roztáčí. Abysme tento teplotní rozdíl zajistili, Pipa si navíc před začátkem natáčení ohřála ruce v teplé vodě. Není to však nutnost. Ve skutečnosti si mnozí lidé schopni PSI Wheel roztočit ani nemusí uvědomovat, že jim v tom pomáhá právě tento teplotní rozdíl. Další možností jak se přesvědčit o funkčnosti proudění je obklopit PSI Wheel šálky a ty následně naplnit horkou vodou. Tímto vytvoříme účinnější model našich podmínek. Teplo z hrnků ohřívá vzduch okolo PSI Wheel a zatímco teplý vzduch stoupá, studený vzduch proniká dovnitř.

Teplotní rozdíl je tedy tím, co zde hraje roli. Toto je ona ukrytá vědy stojící za PSI Wheel. Pamatujte, existuje ještě 6 dalších videí a vy můžete najít onu skrytou vědu stojící za všemi z nich, a to na www.scienceofscams.com A vždy mějte na paměti, že když uvidíte něco nevysvětlitelného; mimořádné věci vyžadují mimořádné důkazy. Překlad: Prestonwww.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tady to máte pod sklenicí... to vysvětlíte jak...?
https://www.tiktok.com/@sisters.of.gaia/video/7097289332632997162

00

Odpovědět

tak mi vysvětlete, že to roztočím pouze tím, že se na PSI jen dívám a ruce vůbec nepoužívám...? to nemá s tím, co říkáte ve videu, nic společného..

00

Odpovědět

dělám telekinezi několik let, ale ted když vím že zbytečně, tak se jdu zabít a myslim to vážně

11

Odpovědět

Já tohle uměl za pár hodin.

20

Odpovědět

Kdo tomu nevěří, nikdy se mu to nepovede, je to hodně o víře. Máme zakódováno, že co není vědecky podložené, není fyzicky možné. Pokud se tohoto naučeného programu zbavíte a otevřete svou mysl, dokážete to také. :-)

00

Odpovědět

podle mě je to co říkáte možné ale zajímalo jak by jste mi by jste vysvětlily Pyrokinetiku kterou praktikuji už zhruba 2 roky, nedokážu nic extrémního ale dokážu když budu chtít zhasnout svíčku pomocí vůle(soustředění atd.), a nebo zapálit kus papíru bez žádných chemikálií ani žádný zvláštní 'teploty' to by mě zajímalo jak by se na tohle vztáhla vaše věda

42

Odpovědět

Bereš LSD. Nebo jine drogy.. Nebo je tvoje IQ mensi nez 69. A nebo lžeš.

35

Odpovědět

Dobry den studujem sa 9rokou a prisel som na to že som telekinetik ktori posobi na vsetko a mam aj vsemohucnost viem plinule čítať myslienky aj zviera naučím za par sekund najdem co chcem moze to bit hocigde v multiverze ak vam viem dako pomôcť napiste mi na tel číslo 0907117849

41

Odpovědět

Kámo, co máš za problém?

212

Odpovědět


Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=pRkqGYIVm7k&feature=youtu.be
Experiment, který dokládá, že o teplotní vliv popsaný ve videu Darrena, v případě vitální síly psi wheel, se vůbec nejedná!!!

194

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

Mentální vliv v roztočení je taktéž možný, při pokynu zastav se pohyb ustane, pak už jen zvolíte stranu a hádejte točilo se mi to tak kam jsem chtěl ? :-)

230

Další