Věda podvodů - Telekineze (PSI Wheel)

79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:2 354

V prvním díle Vědy podvodů se tým v čele s Derrenem Brownem zaměřil na telekinezi.  Představí nám jak tento fenomén funguje a jak si ho můžete doma vyzkoušet.

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobry den studujem sa 9rokou a prisel som na to že som telekinetik ktori posobi na vsetko a mam aj vsemohucnost viem plinule čítať myslienky aj zviera naučím za par sekund najdem co chcem moze to bit hocigde v multiverze ak vam viem dako pomôcť napiste mi na tel číslo 0907117849

00

Odpovědět

Kámo, co máš za problém?

192

Odpovědět


Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=pRkqGYIVm7k&feature=youtu.be
Experiment, který dokládá, že o teplotní vliv popsaný ve videu Darrena, v případě vitální síly psi wheel, se vůbec nejedná!!!

183

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

Mentální vliv v roztočení je taktéž možný, při pokynu zastav se pohyb ustane, pak už jen zvolíte stranu a hádejte točilo se mi to tak kam jsem chtěl ? :-)

190

Odpovědět

Z laboratorního výzkumu vzešla studie vydaná pod záštitou ČVUT a autorizovaná Prof. Františkem Kahudou ,,Fundamentální záření hmot" Je k zapůjčení v Národní lékařské knihovně. Pan Brown je jen moderátor a výsledky skutečných pokusů a laboratorních testů s různými materiály, nežli je jen papír, pod různými vlivy elektrickým a magnetickým polem se dá teprve zjistit hnací síla pohybu papírových či plastových mlýnků .

191

Odpovědět

Psi energie byla v 80 letech zkoumaná v laboratořích psychoenergetické laboratoře pod vedením : Prof. RNDr. PaedDr. František Kahuda (3. ledna 1911 Nový Dvůr na Šumavě – 12. února 1987 Praha) byl český a československý fyzik, pedagog a politik. V letech 1954–1963 působil jako ministr školství a 1967–1985 jako jeden z hlavních propagátorů psychotroniky, vytvořil vlastní školu, kterou nazval psychoenergetika. zdroj :wiki

180

Odpovědět

Toto vysvětlení ohledně vzdušného proudění a teplotního rozdílu je v případě hrnků a ohřátých rukou zcela jasně prokazatelné, ale nikdo z testujících Psi s hrnečkovým efektem neochladí vodu v nich na teplotu pokožky rukou. Maďarský vědec sestrojil přístroj Egely wheel vitality meter , volně v prodeji , který tuto sílu dokáže detekovat i měřit. Testy v laboratořích bylo prokázáno, že v případě rukou a dynamického pohybu kolečka EW není teplota hybnou silou. Teplota v hrncích je značně vyšší, potřebná pro tento komínový efekt s hradbou dlaní, ale tato síla se dá měřit i na jiných částech těla, kde žádnou hradbu netvoříte. Každý člověk má jiné hodnoty v rychlosti točení kolečka naměřené přístrojem a v případě kdy je teplota lidské ruky pod 37 'C a u všech lidí podobná je nepravděpodobné že veliké rozdíly v rychlosti kolečka způsobuje rozdílná teplota. Tento skepticky pohled nebyl na přístroji nikdy testován a prokázaný teplotní vliv byl jen v přeneseném smyslu teoreticky aplikován na psi energii. Žádná oficiální laboratoř tento jev nezkoumala a Daren, tak i skeptik James Randi vycházejí s předsudků a dramaturgie jejich show. skutečnost je složitější a testy s touto silou se dají dělat,jak pod poklopem, tak s Crookesovým mlýnkem , teplotní vliv pokožky ruky i dech aktéra se dá stínit neprodyšným šátkem a rukavicí.....a hádejte jestli se bez teploty taky točí ? ....:-)

180

Odpovědět


Odpovědět

Video opět funkční.

180

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)