Věda podvodů - Telekineze (PSI Wheel)

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:6 667

V prvním díle Vědy podvodů se tým v čele s Derrenem Brownem zaměřil na telekinezi.  Představí nám jak tento fenomén funguje a jak si ho můžete doma vyzkoušet.

Přepis titulků

Překlad: Prestonwww.videacesky.cz Mé telekinetické schopnosti!!! Takže, mám tady podstavec a jehlu. A čtvereček papíru. Co myslíte? Kdybyste nevěděli, že v tom je háček, přijali byste to jako důkaz o existenci telekineze? Oné schopnosti pohybovat předměty pomoci síly mysli? Pravdou ovšem je, že jde jen o aplikování vědy a Kat nám vše vysvětlí.

PSI WHEELODHALENO To, co jste právě viděli sice mohlo vypadat stejně jako videa dostupná na internetu, která mají demonstrovat telekinezi ale ve skutečnosti toho bylo dosaženo uplatněním fyzikálního principu proudění. Toto je Pipa a ve skutečnosti žádné nadpřirozené schopnosti nemá, pouze to předstírala. Jak jste viděli, PSI Wheel bylo vytvořeno z gumy, do které byla zabodnuta jehla a na její vrchol posazen čtvereček poskládaného papíru. Na pomůcce tedy nic zvláštního není. Skrytá věda v tomto případě funguje, jelikož Pipiny ruce jsou teplejší než vzduch v místnosti. Obklopením ruk okolo PSI Wheel se tedy začne okolní vzduch oteplovat a zatímco teplý vzduch stoupá vzhůru, studený vzduch proniká dovnitř skrze mezery vytvořené Pipinýma rukama.

A právě tento teplotní rozdíl je to, co PSI Wheel roztáčí. Abysme tento teplotní rozdíl zajistili, Pipa si navíc před začátkem natáčení ohřála ruce v teplé vodě. Není to však nutnost. Ve skutečnosti si mnozí lidé schopni PSI Wheel roztočit ani nemusí uvědomovat, že jim v tom pomáhá právě tento teplotní rozdíl. Další možností jak se přesvědčit o funkčnosti proudění je obklopit PSI Wheel šálky a ty následně naplnit horkou vodou. Tímto vytvoříme účinnější model našich podmínek. Teplo z hrnků ohřívá vzduch okolo PSI Wheel a zatímco teplý vzduch stoupá, studený vzduch proniká dovnitř.

Teplotní rozdíl je tedy tím, co zde hraje roli. Toto je ona ukrytá vědy stojící za PSI Wheel. Pamatujte, existuje ještě 6 dalších videí a vy můžete najít onu skrytou vědu stojící za všemi z nich, a to na www.scienceofscams.com A vždy mějte na paměti, že když uvidíte něco nevysvětlitelného; mimořádné věci vyžadují mimořádné důkazy. Překlad: Prestonwww.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

podle mě je to co říkáte možné ale zajímalo jak by jste mi by jste vysvětlily Pyrokinetiku kterou praktikuji už zhruba 2 roky, nedokážu nic extrémního ale dokážu když budu chtít zhasnout svíčku pomocí vůle(soustředění atd.), a nebo zapálit kus papíru bez žádných chemikálií ani žádný zvláštní 'teploty' to by mě zajímalo jak by se na tohle vztáhla vaše věda

32

Odpovědět

Bereš LSD. Nebo jine drogy.. Nebo je tvoje IQ mensi nez 69. A nebo lžeš.

24

Odpovědět

Dobry den studujem sa 9rokou a prisel som na to že som telekinetik ktori posobi na vsetko a mam aj vsemohucnost viem plinule čítať myslienky aj zviera naučím za par sekund najdem co chcem moze to bit hocigde v multiverze ak vam viem dako pomôcť napiste mi na tel číslo 0907117849

31

Odpovědět

Kámo, co máš za problém?

202

Odpovědět


Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=pRkqGYIVm7k&feature=youtu.be
Experiment, který dokládá, že o teplotní vliv popsaný ve videu Darrena, v případě vitální síly psi wheel, se vůbec nejedná!!!

183

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

Mentální vliv v roztočení je taktéž možný, při pokynu zastav se pohyb ustane, pak už jen zvolíte stranu a hádejte točilo se mi to tak kam jsem chtěl ? :-)

200

Odpovědět

Z laboratorního výzkumu vzešla studie vydaná pod záštitou ČVUT a autorizovaná Prof. Františkem Kahudou ,,Fundamentální záření hmot" Je k zapůjčení v Národní lékařské knihovně. Pan Brown je jen moderátor a výsledky skutečných pokusů a laboratorních testů s různými materiály, nežli je jen papír, pod různými vlivy elektrickým a magnetickým polem se dá teprve zjistit hnací síla pohybu papírových či plastových mlýnků .

191

Odpovědět

Psi energie byla v 80 letech zkoumaná v laboratořích psychoenergetické laboratoře pod vedením : Prof. RNDr. PaedDr. František Kahuda (3. ledna 1911 Nový Dvůr na Šumavě – 12. února 1987 Praha) byl český a československý fyzik, pedagog a politik. V letech 1954–1963 působil jako ministr školství a 1967–1985 jako jeden z hlavních propagátorů psychotroniky, vytvořil vlastní školu, kterou nazval psychoenergetika. zdroj :wiki

190

Odpovědět

Toto vysvětlení ohledně vzdušného proudění a teplotního rozdílu je v případě hrnků a ohřátých rukou zcela jasně prokazatelné, ale nikdo z testujících Psi s hrnečkovým efektem neochladí vodu v nich na teplotu pokožky rukou. Maďarský vědec sestrojil přístroj Egely wheel vitality meter , volně v prodeji , který tuto sílu dokáže detekovat i měřit. Testy v laboratořích bylo prokázáno, že v případě rukou a dynamického pohybu kolečka EW není teplota hybnou silou. Teplota v hrncích je značně vyšší, potřebná pro tento komínový efekt s hradbou dlaní, ale tato síla se dá měřit i na jiných částech těla, kde žádnou hradbu netvoříte. Každý člověk má jiné hodnoty v rychlosti točení kolečka naměřené přístrojem a v případě kdy je teplota lidské ruky pod 37 'C a u všech lidí podobná je nepravděpodobné že veliké rozdíly v rychlosti kolečka způsobuje rozdílná teplota. Tento skepticky pohled nebyl na přístroji nikdy testován a prokázaný teplotní vliv byl jen v přeneseném smyslu teoreticky aplikován na psi energii. Žádná oficiální laboratoř tento jev nezkoumala a Daren, tak i skeptik James Randi vycházejí s předsudků a dramaturgie jejich show. skutečnost je složitější a testy s touto silou se dají dělat,jak pod poklopem, tak s Crookesovým mlýnkem , teplotní vliv pokožky ruky i dech aktéra se dá stínit neprodyšným šátkem a rukavicí.....a hádejte jestli se bez teploty taky točí ? ....:-)

180

Odpovědět


Další