Budeme dneska banánovat?Vlastně banán (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:7 482

72sec TV je korejský kanál, který razí heslo rychle, stručně, ale už ne tak úplně jednoduše. V minisérii Vlastně banán sleduje milostné příběhy několika korejských párů. My dnes přinášíme první dva díly, a jak se jistě přesvědčíte, myšlenky se na rande toulají úplně všude... První epizoda má výstižný podtitul: Budeme dneska banánovat? a druhá zase: Po banánu jsem tě začala mít ráda

Přepis titulků

VLASTNĚ BANÁN Bouchly dveře. Rychle se rozhlédl po bytě. Naštěstí měl uklizeno víc než obvykle. "Je pozdě, možná jsem neměla chodit," řekla si. Znervózněla. A pak... Pivo? Choval se přirozeně, když usedali na gauč.

Chtěla, aby aspoň zapnul televizi... Předstíral, že se soustředí na film, ale díval se na její plné, růžové rty. "Měla bych počkat? Políbíme se?" pomyslela si. "Půjdeme do ložnice?" "Nevyčistíme si předtím zuby?" Byla zmatená. Skončilo to.

Chtěla by ses osprchovat? Přemýšlel nad věcmi v koupelně. Vytáhla si taštičku a rozmístila kosmetiku v jeho koupelně. Udělal pár kliků a– Jdu ještě pro pivo! Zaběhl do sámošky a uvažoval, jestli vzít jeden, nebo dva. Pak si nanesla lesk na rty. Je BB cream už moc? Vysušit vlasy?

Dát do ručníku? Trošku mokré? Úplně vysušit? Natáčky jsou moc. Ani je nemám. Počkat– Nechat si to? Nebo ne? Pak si vzpomněl, co měla na sobě, než šla do koupelny. Připravil jí pohodlnější oblečení. Za dveřmi máš oblečení. Pak přemýšlel o osvětlení. Divil se, proč nejde, když neslyšel vodu.

Nechtěl vypadat nervózně, tak se neptal: "Proč nejdeš?" Místo toho se rozhodoval, jak vypadat přirozeně a výjimečně. Hotovo. Mokré vlasy, čistá pleť a očividně pod tím měla jen spodní prádlo. Možná pod tím neměla nic. Cítil, jako kdyby měl srdce v krku, ale snažil se být klidný. Šel do koupelny a ona přemýšlí, kde by měla být.

Lehnu si, abych byla přirozená? Vypadat co nejpřirozeněji. Co nejvíce přirozeně. Hlavně přirozeně. Rozhodla se sednout si na gauč. Co nejpřirozeněji. Rychleji, než čekala, vyšel z koupelny. Epizoda 1. Budeme dneska banánovat? Překlad: Haffy www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Japonci majú zaujímavé a celkom správne hygienické návyky pred sexom. Do postele si ľahnú čisti, umytí a až tak praktizujú koitus.

21

Odpovědět

Velmi zajímavý a nápaditý způsob tvorby videa, líbilo se. Díky za překlad, bez vás bych se na to nikdy nepodíval!

10

Odpovědět

ty holky sou fakt pěkné :D

100

Odpovědět

Nejen ty holky :)

41

Odpovědět

Akorát z toho mám chuť sežrat bramboru a polknout na to balení žvejkacího tabáku. Třeba vanilkového se skořicí. Taky to asi zapiju vodou ze studánky co teče pod plotem u skládky. To zabije tu nechuť co jsem teď nabyl po shlednutí. Zaručeně. Blbá chemie po korejsku.

13

Odpovědět

zaujmave, zvlastny humor, nepekni herci

414

Odpovědět

náhodou ta holka je docela pěkná :)

41

Odpovědět

+Raadmslel som chlapov, zeny v pohode, mal som vietnamku takze viem

04

Odpovědět

Já si vlastně nejsem jistej, co si o tom myslet.

190

Odpovědět

Holt jiný kraj, jiný mrav. A to jsi neviděl soutěž japonských důstojníků v provádění dekapitace katanou během okupace Nankingu. V Asii jsou hodně podivné lidové zvyklosti.

10

Odpovědět

+-HoNY-Zato u nás v Česku se "jenom" věšelo za krk a do udušení (se štěstím se zlomil vaz)... Za 2. světové Němci popravovali udušením v plynu... My Evropané máme opravdu podivné "lidové zvyklosti"... No a co taková Afrika. Tam se popravuje mačetou. Nebo Arabové, ty mají zase úžasné ukamenování. Pokud máte rád horory, pak si najděte video na YT z ukázky trestu bytí tyčí až se kůže roztrhne do živého masa... My lidi, my jsme ale takoví divní magoři obecně...

01