Přidat do sledovaných sérií 2
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:23
Počet zobrazení:6 766

Dnes už jsme se dostali k posledním dvěma dílům této korejské minisérie. V díle Uschlý banán se dozvíme, jak to většinou dopadne, když se sestěhujete, a poslední díl Banán je všudypřítomný nám to celé hezky shrne.

Přepis titulků

Ha-na, kde mám tašku? VLASTNĚ BANÁN Moje holka se začala chovat divně. Jdeš do práce? Bývala stydlivá a pasivní. Najednou se ale začala chovat agresivně. Mám na sobě jen kalhotky. Tehdy jsem si řekl: "Asi zešílela."

Když se podívám zpátky, tak je to nečekaná změna. Vzal jsem ji za ruku a červenala se. Po prvním polibku se mi dvě hodiny nemohla podívat do očí. Žijeme spolu, ale vždycky se oblékala v koupelně. Myslel jsem si, že se prostě stydí. Počkej. Můžeš zhasnout? Byla nudná, strnulá, stydlivá– bývala tak předvídatelná.

Co se to s ní sakra stalo? Snažil jsem si vzpomenout, jak a kdy takhle zešílela. Nemůžeme prostě spát? Dává si jídlo na stehno. Mám zrovna chuť a ona po mně hodí jídlo. Snaží se bojovat? Před pár měsíci to nebylo tak zlé.

Ráno flirtovala, když skoro ještě spala. Říkala mi, ať se k ní otočím, když spím. Dáš si víno? Najednou mi dala víno, když jsem chtěl spát. Jak tak přemýšlím, tak se změnila ještě předtím. Vyměnila prostěradla, i když byla čistá. Koupila divné doplňky. Bezdůvodně přerovnala nábytek a přerovnala to, co bylo srovnané.

A najednou byly v koupelně květiny. Trvala na uvázání kravaty. - Chci to vidět. -Chce se koukat na tolik filmů. Později. Můžeme do restaurace, ale vždycky vaří. Hudbu si pouští až moc nahlas. Měla by jít spát, když je ospalá.

Jsi doma! Sedni si. Měla jsem muffiny s kamarádkou a nějaký jsem ti vzala. Ale je to divný. Má přítelkyně je určitě ta divná, ale čím víc na to myslím... Proč si říkám, že já jsem ten divnej? Epizoda 7.

Uschlý banán Překlad: Haffy www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Viděl jsem všechny díly, které se objevily a prostě jsem je nebyl schopen ohodnotit. Nejprve jsem si říkal, že jejich styl života a je jiný a nejsem dostatečně "kompetentní" je hodnotit.,Zpětně však vidím, že v základu je jejich živost vlastně stejný, jako všude jinde, jen se liší v detailech, což je samozřejmé. Leckdo by mohl namítat, že právně na nich záleží, ale je to opravdu tak? Tento seriál byl vlastně o toleranci. O tom, jak jsme vůči svému okolí tolerantní, jak jej vnímáme a jak moc je okolí tolerantní k nám a jak ono vnímá nás? Jeden z tagů u tohoto seriálu je "zábavná", ale já si myslím, že by tam měl být spíše tag "k zamyšlení"...

92