Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 553
Počet zobrazení:22 056

Po delší odmlce se hlásím s dalším videem z pořadu Whose Line Is It Anyway? Dnes si představíme další herní disciplínu s názvem Nic než otázky, kterou můžete znát i z české Partičky, i když musím opět podotknout, že mi tahle scénka přijde vtipnější než všechny české dohromady. Navíc se můžete těšit na jednu legendární hlášku Wayna Bradyho. Jaká disciplína z tohoto pořadu vás zaujala nejvíce?

Přepis titulků

První hra nese název Nic než otázky a zúčastní se jí všichni. Wayne a Coline, vy začnete. V této hře mohou používat pouze otázky. Jinak na sebe nemohou promluvit. A musí rozvíjet příběh. A já je vybzučím... pokud se někdo přeřekne nebo bude dlouho vymýšlet otázku a... jakmile udělají chybu, vystřídají se. Teď zadání...

Jste na palubě mezinárodního letu. Jste na palubě mezinárodního letu a můžete začít. Čaj? Neměla byste spíš kávu? Se smetanou? Je přírodní? - Bože můj, co se to děje? - Neměla byste to vědět vy? - Za koho mě to máte?

- Nejste snad letuška? Zavolám vám kapitána. Sháněl tady někdo kapitána? Můžete mě vzít na Kubu? A víte, kde to je? - Není to ten ostrov ve tvaru sleziny? - Myslím, že vypadá spíš jako bota. Nemá někdo na palubě bombu? Jak by měla vypadat? Viděl jste někdy takovouto kresbu bomby?

Ne. Proč na sobě máte záchrannou vestu? Vypadám snad, že se něčeho bojím? Co po mně chcete? Mohl byste se svléknout? Jste na to připravený? Jste v první třídě? Někdo si objednal žongléra?

S kolika míčky umíte žonglovat? To má být výzva? To má být jizva? Phillip Ramsay? Ramsay Phillips? - Jak se kruci máš? - Kde pořád lítáš? - Co je u tebe novýho? - Neseděl jsi v lochu? - Nevzal sis Sheelu?

- Ty to víš? Ona ti o mně neříkala? Ty jsi ten maskovaný mstitel, o kterém mi vyprávěla? Ekvádor. Cože? Ekvádor? Co vás přimělo říct Ekvádor? Nechtěl jste donést mapu? Nechtěl jsem taky labradora?

Necítíte kouř? Že by má kolínská? Vy používáte kouřovou vůni? Zavolám vám kapitána. Co vám tak trvalo? Já ne... - Nesehnal jste ho? - Já ne... - Co vám tak trvalo?

- Stalo se mezitím něco? To jste si nevšiml, že tady hoří? Proč bych měl? - Nejste tu náhodou šéf? - Mám to snad v popisu práce? Co máte v popisu práce? Dokážete to přečíst? Velkej blbej... Děkuju vám. Děkuju mockrát.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (120)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já Who Line Is It Anyway naprosto zbožňuju. A všechny podobné pořady. (podotknu, že Amrické a Britské. Také nejsem zastáncem české partičky.) Nejradši mám hru Scénky z klouboku. U toho vždy umírám :)

230

Odpovědět

celou dobu jsem tuhle serii přehlížel, ale ona je to bomba

232

Odpovědět

Tak ti si to dávají!

211

Odpovědět

No hlavně Partička je dost mladý pořad a předtím tu nic takového nebylo (nebo o tom nevím), takže se ještě mají hodně co učit, ale zároveň je logické, že to není na stejné úrovni, protože nemají zdaleka takovou praxi :)

217

Odpovědět

Proč se hned navážet do Partičky? Osobně si myslím, že je to velmi sympatický formát, který v Česku chyběl a už tak je dost velké překvapení, že se nějací čeští herci odhodlali vyzkoušet improvizaci, takže jsem za Partičku ráda. Nemusí být nutně stejně vtipná jako Whose line. A navíc, mít 300 tisíc fanoušků na FB v naší malé zemi už značí, že se lidem Partička asi dost líbí. Takže, komu se Partička nelíbí, at se na ni nekouká a ten, kdo se na ni ještě ani nepodíval a kritizuje ji, je ubohý.

2013

Odpovědět

kam se na ne hrabe particka

246

Odpovědět

Musím říct že se na Whose Line Is It Anyway? strašně ráda dívám a často se u toho nasměju,ale nechápu proč to tady pořád srovnáváte s českou Partičkou..Tak dobře česká má někdy slabé chvilky,ale statisíce lidi ji žerou a každé pondělí zapínají televizi jen kvůli nim...A bože tak jsou naši kluci slabší,ale jsou v tomhle úplně nový a potřebují čas..nechápu proč ji tady pořád urážite! docela mě to překvapuje...

1918

Odpovědět

Pro mne asi zatím nejlepší díl. :-)

191

Odpovědět

Ahoj, mám jednu velikou prosbu. Nemohli byste přeložit tohle video z Whose line is that anyway? http://www.youtube.com/watch?v=mR2I4ZoqpMI Má to 30 minut a je to výběr toho nejlepšího. :-)

181

Odpovědět

Dotaz:
nemáte někdy do budoucna v plánu přeložit více takových vtipných scének?
no řekl bych že již mám skouknuto téměř vše, ale takové vtipné improvizace tady velice chybí ...

181

Odpovědět

Prozatím nejlepší, stále čekám až se kvalitou i vtipností k tomu česká Partička alespon přiblízí :-(

1811

Odpovědět

ako od 1:28 do 2:00 to je uplne najvtipnejsie,to si pustam uz asi 30-krat :D a ten "mask avenger" ma vzdy dostane :D

181

Odpovědět

Kam se na tohle hrabe česká partička! Geniální!! :D :))

188

Odpovědět

Kdy bude prosím další díl? :)

181

Odpovědět

Moc prosím, přeložte od nich taky jeden z jejich improvizovaných irish drinking songs...

181

Další