1000 vtipůEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:303
Počet zobrazení:3 073

A je tu další jubilení epizoda. Uvidíte důchodcovskou bitku, další děda pak nahraje video závěť a nakonec přijde podivná sázka s nejpálivější papričkou světa.

Přepis titulků

V minulém videu jsme vystřihli všechny vtipy o penisech, ale v tom dnešním vám jich slibuji přinejmenším 1000. První video mělo 800 000 zhlédnutí za týden a někdo jen natočil obchoďák, kde se najednou rozpoutá peklo. První pravidlo stařeckého Klubu rváčů zní: Klidně o něm můžete mluvit, oni vás stejně neslyší. Ti chlápci očividně s věkem ztratili zrak, ale fakt bych rád věděl, proč se perou? Tenhle asi bude Tým Jacob a tenhle Tým Edward. Možná to není skutečná bitka, ale jen záběry z Rockyho 7.

- Poslechni. - Ty poslechni. - Ne, ty poslechni. - Ty poslechni. James Long z Twitteru napsal tohle: "Těm zláme kosti i slabý vánek." Hej! Osteoporóza není vtipná. Ale víte, co je vtipný? Porucha erekce. A to je, dámy a pánové, náš tisící vtip o penisu. Další video se s ničím nepáře.

Jde o dědu, který nahrál svoji závěť na video. "Pokud to sledujete, tak mě cukrovka dostala. Mé ženě zanechávám dům a zbytek úspor. Dceři Sally odkazuji pozemky v Albuquerque. A mému synovi Bobbymu daruji to nejcennější v mém životě. Sbírku robertků." Vážně, dědo? Máš takovou sbírku robertků, že je musíš někomu odkázat? "Lidský penis je překrásná věc a jsem pyšný na své skoro živé umělé čůr*ky. Necelá tisícovka je ve skladu pár mil od města."

Pardon, ale vážně řekl "tisícovka"? Tisíc falešných penisů? To jsou pro něj robertky něco jako měna? "Lidský penis je překrásná věc." Mělo to 200 000 zhlédnutí za 6 měsíců. Je to naprostej fake, ale musím to okomentovat kvůli tomu ultimátnímu trollujícímu dědovi. "Jak tu srágoru nažhavím?" Vtipný. Přesně tohle... řekl minulou noc o své ženě.

To bylo moc brzo. "Umělý pé*a." To je ta sbírká tak velká, že v tom plave jako Strýček Skrblík? "Kačer." A ještě má jednoho v nějakém sejfu? "Jeden opravdu pěkný se nachází v sejfu místní banky." To je jako posetej diamantama? Proč má svoje místo v sejfu? Tohle je ale nejlepší věta celýho videa. Budete mi všichni chybět, kromě švagra Kena.

To protože jsi Asiat. Děda těm menšinám nikdy nedá pokoj. V posledním videu máme tohohle borce. Jeho kámoši ho vyhecovali, aby snědl tu nejpálivější papričku na světě. "Jsem bestie z LA a tohle je nejpálivější paprička. Kdo potřebuje zamrd*nou vodu? Jako bych měl v puse tisíc hořících jehel. Měl jsem to polykat?"

Ty papričky jsou určitě pálivý, ale zas to nemůže bejt horší než chlamýdie. Vždyť víte, ne? Borec teda sní papričku, trochu si pobrečí. Já bych udělal to samý. Vypadá to fakt pálivě. Jenže pak se stane ta nejdivnější věc všech dob. "Sorry, ale víc nesnesu. Potřebuju mlíko. Bože. Potřebuju sklenici mléka." Co to kur*a... Íjáček se zničehonic objeví a kopne toho týpka do koulí? Co to je za šílenost?

To je film od Davida Lynche? Koukněte, jak je hotovej. "To pálení se zas vrací. To byl ten nejblbější nápad." Nedivím se, že se Medvídek Pú pořád přejídá. Bojí se kopance do kulí. Odkdy se stal z Íjáčka takovej osel? Věděl jsem, že je maniodepresivní, ale nemůžete jen tak kopat lidi do rozkroku. "Realita ti dokáže dát pořádnej kopanec, brácho." Musím jim ale vyjádřit uznání. Alespoň někdo tam dostal ránu. Kéž by Íjáček přišel do prvního videa a nakopl jednoho z těch dědků.

Víte, kdo má taky sbírku robertků? Robertkoruký Edward. Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ta se ptá: "Kde se odehrává magie?" Na tvém obličeji, bejby. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a všem gratuluji k tisícímu vtipu o penisu.

A pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Nad čím lámete hůl? "Doufám, že si ty robertky užiješ stejně jako já." Co to znamená "lámat hůl"? Fakt, že polovina komentujících lidí neví, co to znamená "lámat hůl". Co to sakra znamená "lámat hůl"? Co to znamená "lámat hůl"? Nechodil jsem do školy, rodiče nade mnou totiž zlomili hůl. Co kur*a znamená "lámat hůl"?

Skvělý. Většina očividně neví, co to znamená "lámat hůl". Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Udělej to vtipný, Brandone. "Kačer!" Čůrá*i! "Kačer!" Je skvělej. Kéž by byl můj děda troll. Kéž by můj děda žil. Můžeme udělat Skrblíka, jak plave skrz čůrá*y?

Bazén plnej robertků, do kterýho skáče Skrblík. "Kačer!" Fakt to existuje? Mluvíme o tom, jak domrd*li film Robertkoruký Edward. Tvrdí, že to režisér domrd*l. Akorát se to jmenuje "Penisoruký Edward". Pojďte už to kur*a dodělat.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje......

181

Odpovědět

Opraveno.

00

Odpovědět

slabsi dil. ale vzdycky jsou nejlepsi ty behind scenes.. :D

184

Odpovědět

tenhle arogatní dement je fakt tak zábavnej ? se svým xxxx dílem kde se vytahuje převážně jen trapárnama ?
bankrollzdarma.bloger.cz tys to trefil ;)

1820

Odpovědět

dick tales! úú u :-)

180

Odpovědět

Muj kámoš tu papričku snědl :) nejlepší je že řekl mámě ať to nahrává.
To video má u nás snad každej ve škole :D.

183

Odpovědět

Penisoruký Edward vážně existuje: http://www.csfd.cz/film/205037-edward-penishands/

181

Odpovědět

ted sem si vsim komentare bankrollzdarma.bloger.cz a myslim, ze tenhle debil vystridal Nojbyho, kterej uz tak nevyvadi a vsiml si ze ho tu nikdo nechce ... ale esi zacne dalsi bloger tak nvm

191

Odpovědět

TheRed: vystih si to vyborne :D trollove tu nemaji co delat :D Ray je vyborny komik a hadam ze to se svym =3 dotahne daleko :D ja se jeho dily muzu divat kazdy den a vzdycky se smeju :D... jen je skoda ze z jeho You Tube kanalu zmizeli videa a je to tam od 1. videa s Gabrielem :(

180

Odpovědět

Jenom taková technická: Naga jolokia (aka Ghost Chilli) už není nejpálivější na světě. Před rokem našli nějaký svinstvo, který pálí ještě víc :) (infinity chilli)

180

Odpovědět

Přesně moje řeč:-)

187

Odpovědět

Nechapu jak toho typka muze nekdo dobrovolne poslouchat a pak dat jeste tak vysoke hodnoceni. Ja bych mu dal akorat tak ranu :)

1840

Odpovědět

Ono je tam toho v tých titulkách viacej zaujímaveho, napríklad: SPECIAL THANKS TO: HOT COMMENT GIRL, SPECIAL THANKS TO: PENISES :D:D

180

Odpovědět

Podľa mňa je len dobre, že používa nové veci tým to oživuje a nie je to stále o tom istom =)

184

Odpovědět

Všiml si někdo v těch titulcích?
Produced by:
Sami, and Erin, and Ray, and JESUS :D

183

Odpovědět

Dlouho mě nic nerozsekalo jak ten dědek :)

182

Další