68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:250
Počet zobrazení:4 925

Nejen mladí mají talent. To ostatně dokazuje i Mike Greenstein, který ve svých třiadevadesáti letech předvádí ohromující kousky se svými zuby a auty. Podívejte se sami.

 

Přepis titulků

Vyspal ses včera dobře? Tak dobře, jak to jenom šlo. - Asi jako obvykle. - Já se moc dobře nespala. Jmenuji se Mike Greenstein. Žiju v Queensu. Pro mě bylo nejtěžší zajistit, aby se včas probudila ona. Nemohl usnout, protože se bál, že nevstanu. Vzal jsem s sebou mojí přítelkyni Lois.

A také svého bratra s jeho ženou. Jsem sebejistý. Pokud zklamu, bylo by to poprvé. To, co děláš, je odlišné. Rozhodně je to odlišné. - Jsi připravený, Miku? - Jako nikdy v životě. Tak si to běž užít. Zdravím.

Dobrý den. Jmenuji se Mike Greenstein. - Kolik vám je, mladíku? - V prosinci mi bylo devadesát tři. Už jenom to je úspěch. Jaký je váš talent? Můj talent je tahání aut mými zuby. Jsem silák. Jsem známý pod pseudonymem Mighty Atom Jr.

Jak dlouho už tenhle talent máš? Skoro celý svůj život. - Vážně? - Můj otec byl známý jako Mighty Atom. Byl to nejsilnější muž světa. Dá se říct, že pokračuju v jeho odkazu. Dívám se na tvoje tričko. To jsi ty? To je můj táta.

- A tohle jsem já. - Páni! - Dobře. - Ti ostatní jsou moji bratři. - Páni! Během druhé světové války jsem vystupoval po celé zemi. Ohýbal jsem železné tyče. Trhal řetězy a tahal vozidla mými vlasy a zuby. Vlasy už nemám, takže je musím tahat jenom svými zuby. Můj otec by byl moc pyšný, kdyby mě viděl dělat tyhle věci.

Doufám, že mě porotci shledají někým výjimečným. Zvláště v mém věku. Budete tahat auto svými zuby? - Přesně tak. - Jsou to vaše pravé? To jsou moje pravé. Jsou moje. Přivezeme to auto sem? Je venku.

- Venku. - V New Yorku? - Ano. Nemůžu se dočkat, až to uvidím. - Dobře, půjdu rovnou za vámi, pane. - Dobře. Tak jo. Jdeme na to, Miku. Dámy a pánové, nacházíme se v ulicích New Yorku. Kde... budeme svědky toho, jak třiadevadesátiletý muž přetáhne auto přes tuhle cílovou čáru.

- Jsi připravený, Miku? - Jako nikdy v životě. Pravidla jsou taková, že předek auta musí přejet cílovou čáru. Je to tak? Přesně tak. Přední pneumatiky ji musí přejet. - To znamená, že musíš jít až támhle. - Přesně tak. Hodně štěstí, Miku. Jste připravení, lidi? Kdo sedí v tom autě? Je tam můj mladší bratr, kterému je 84 let, jeho žena a moje přítelkyně.

A tvoje přítelkyně. Rozumím. Tak jo, připravíme se. Tři... dva... jedna... jdi na to! Panebože!

Jmenuji se Mike Greenstein. - Kolik vám je let? - Devadesát tři. Mým talentem je tahání vozidel svými zuby. Tři... dva... jedna... jdi na to! Panebože!

Do toho, Miku, do toho! Do toho, Miku, do toho! Do toho, Miku, do toho! Do toho, Miku, do toho! Do toho, Miku, do toho! Do toho, Miku, do toho! Do toho, Miku, do toho! Do toho, Miku, do toho! Hýbe se to! Páni!

Zvládnul to! Dokázal to! Dupněte někdo na brzdu! Potlesk pro Mika. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz - Jsi v pohodě? - Je mi dobře.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na začátku-Hudba z The Sims 3 !!!! :D :D

10

Odpovědět

Nebo z The Sims 2 ??? :O :O

00

Odpovědět

tyhle americký šaškárny nevěřte tomu

30

Odpovědět

Být ten jeho bratr, tak mu tam schválně šlapu na brzdu, pak by ty zuby asi už pravý neměl :D

147

Odpovědět

Preco tak male hodnotenie, len preto lebo to je video z reality show?

1513

Odpovědět

Trochu jsem se bál, že jim tam děda natáhne ráfky, ale nakonec dobrý :)

91

Odpovědět

Jo, geny jsou kouzelná věc! Já mám co se genů týče krásný vyhlídky. Z jednej strany nádory, z druhej strany cukrovka. Budu rád když to dotáhnu jako moji předci alespoň na těch 70 :D

281

Odpovědět

Myslím, že pánův životní příběh byl skvělou adaptací na knihu, či film.. Mighty Atom Jr.

193

Odpovědět

Louis Cyr, zkus tenhle film z loňského roku.

10

Odpovědět

Neuvěřitelný klobou dolů. Většina z nás co tu teď sedíme a díváme se na tohoto chlapíka, bude v 93 letech prdět do hlíny a ti co budou živí na tom nejspíš nebudou zdravotně nejlíp.
Opravdu vyjímatelný chlapík.

135

Odpovědět

Za všechno mohou geny, životní styl s tím nijak nesouvisí. Někdo prostě umře brzo někdo ne.. někdo blbě vidí a někdo ne apod. za všechno mohou geny a je předem určeno jak bude náš život vypadat co se týče věku, nemocí..

736

Odpovědět

+ZlopánVšak také netvrdím že za to může životní styl.
Jen tiše závidím.
I když, můj děda až na pár drobností byl do 86 let slušej tvdák. Jeho život nebyl lehký a užil si dost těžké manuální práce a přesto byl relativně fit.
Druhý zemřel poměrně mladý sportovně založený, s s minimální fyzickou pracovní zátěží, na rozsáhlý opakovaný infarkt. Mnozí mí známí o 18 a více let mladší než můj děda, jsou už teď pod drnem, nebo mají opravdu vážné zdravotní potíže.


Tenhle chlapík nejen že má čilou mysl, má i zdravé vlastní zuby a zdravé tělo, na ten věk prostě dokonalý.

11

Odpovědět

+Zlopánčlověk může každej den kouřit, žrát uzeniny a chlastat a dožije se krásných 90let a někdo bude celej život žít zdravě a odepírat si a umře v 60 jako nemocnej kripl.. jak říkám geny.. máme od narození až do smrti určeno jak to bude vypadat.

1212

Odpovědět

+Zlopánhttps://www.youtube.com/watch?v=a7jQ-KL2Z_o tady ti jeho otec řekne že nepije alkohol a nekouří atd. takže je to genama i životním stylem.


PS: Z tlustocha může taky vyrůst zdravý člověk když bude žít zdravě. :-)

31

Odpovědět

+Zlopánčlověk samozřejmě může změnit svuj vzhled nebo momentální pohodu životním stylem, ale jsou věci které jsou prostě dané a neuděláš s tím nic.

214

Odpovědět

Když bych seděl v tom autě, tak bych zatáhnul ruční brzdu, jen abych viděl, co se bude dít :D

305

Odpovědět

O jeho otcovi som citala na idnes, neuveritelny pribeh!

110

Odpovědět

Přijde mi to trochu useknuté.
Docel rád bych věděl, co mu na to řekli porotci.

151

Odpovědět

Wtf, já myslel, že mu je tak 65 :-D

80

Odpovědět

Skvělé video ale nevím co by chtěl dále předvádět v dalším kole.

Mohli byste prosím přeložit tohoto soutěžícího https://www.youtube.com/watch?v=taTSxDVEHRM ? Myslím ,že by to mělo velký úspěch.

32

Odpovědět

Může tahat čím dál tím těžší věci :-p

61

Odpovědět

+cvespercEfektní je železniční vagon. Když bude dobře připravený, tak je to snazší než auto.

101

Odpovědět

+cvespercDal bych mu klidně i menší auto... ale do kopce.

51