Bill Burr o manželství gayů

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:214
Počet zobrazení:11 457

V jednom trošku starším videu zjistíme, co si Bill Burr myslí o tom, že v Americe mohou gayové vstupovat do manželství.

Přepis titulků

Chtěli jsme tě tu mít hned první týden naší show. Ale ty ses místo toho šel ženit. Jo, konečně jsem dospěl. Pamatuješ si, jak jsi u mě na podcastu zhruba 30 minut na manželství nadával? Byl jsi velmi přesvědčivý. "Nikdy se nežeňte, je to podvod, vezmou vám půlku krámů, je*at!" Ale teď...

To všechno je pravda, stojím si za tím. Je to naprostá šílenost. Jak pro heteráky, tak pro gaye. Gayové netuší, do čeho se to pustili. Nemůžu se dočkat... Nikomu to nepřeju, ale když začnou rozvody gayů, tak si myslím, že se zamyslí nad tím, co že si to vlastně vybojovali. "Mohl jsem mu poslat přáníčko, až bude na smrtelné posteli. Kdyby tohohle nebylo. Protože teď se s ním nemůžu jen tak loučit, když umírá."

To je ještě případ, kdy to vyjde. Pravděpodobnost, že manželství vyjde, je stejná, jako že se konkrétní spermie dostane k vajíčku. Jo, tohle jsou fakta! Většina manželství nevyjde. A pak musíte začít znova. Od začátku. Nevím, jak to bude fungovat...

Většinou vyhrává žena. Ale když máš dva chlapy... Jak to bude fungovat? Chápeš? Asi to bude podle toho, kdo vydělá víc. Tohle je pro mě standard, když jsem na podcastu. Začnu o něčem mluvit a pak si uvědomím, že jsem debil, co si o tom nic nezjistil. Jak to bude fungovat? Já ti povím jak! Ten gay, co dělá prdlajz, dostane všechny věci, protože je zvyklý na určitý životní styl.

A ten gay, co maká jak šroub, se vrátí do garsonky. Tak to bude! Bude to děs. Bude to skvělé, protože to heteráky a gaye sblíží. Můžou založit bar pro rozvedené. Všichni lidé vítáni. A můžou tam porovnávat, co je horší.

Zahořklý ex, nebo zahořklá ex. Když napsali: "Horší než peklo je hněv zhrzené ženy," tak v té době nebylo tolik veřejných vztahů gayů, možná to platí i pro ně. Tehdy se ještě nemohli legálně vzít. Nebylo to právně ošetřeno. Takže když se rozešli, vyhrál asi ten silnější. Prostě se o ty věci poprali. Berete to hrozně vážně.

"Fakt si myslí, že se takhle gayové rozcházejí?" Dělám si srandu. Představili jste mě jako komika. Budu se zítra v televizi muset hájit před nějakou blogerkou? "Komedie. Může zajít příliš daleko? Zjistíme dnes v show Peta Holmese." Souhlasím s tebou. Myslím, že tohle je pro vztahy gayů příznačné. Budou se víc prát o věci. Jo.

A pak se bude řešit: Je to domácí násilí, nebo ti prostě nakopal zadek? Chápeš? Chápu! Prostě tě přepral. Je v takových vztazích méně děr ve stěnách na úrovni hlavy? Velmi temné a vtipné. Doporučuju ránu do oblasti jater. To by mělo fungovat. Vaše povzdechy mě motivují, můžete si za to sami.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doba je šílená. Jak může mít takovej vocas nějakou show? Když není vidět ani slyšet je to OK, ale jakmile se projeví, mám obavy o budoucnost lidstva. K čemu tam je? Jeho reakce jsou naprosto dementní a většinou podle mě i hraný (špatně).
Takhle vypadá budoucnost zábavy?

65

Odpovědět

Billa Burra můžu poslouchat pořád, ale tohle video naprosto kazí ten moderátor s ksichtem dementního koně s ještě dementnějším smíchem.

382

Odpovědět

Připomnělo mi to tématický vtip.
Dva gayové se rozchází a rozdělují si věci. Pak dojde na gauč a pohádají se o něj. Prvnímu gayi rupnou nervy a pošle druhého do pr.de.le. a druhý na to tou jejich mluvou " Ne ne ne, žádné usmiřování nebude."

105

Odpovědět

Opět vyhrál maximálních 100 %

91

Odpovědět

Bože ten chlap je frajer... :D

103

Odpovědět

Ten Pete je buď zhulenej nebo mega zhulenej...

501

Odpovědět

Pete je len naprostý k***t, ktorý sa musí Billovi rehotať, pretože mu v hlave už nič neostalo.

282

Odpovědět

Ani som netušil že Bruce Wayne má talk show :D

220

Odpovědět

Můžou mít svatbu, ale nemůžou vstupovat do manželství. Oprav si to.
https://region.rozhlas.cz/manzel-7285712

318

Odpovědět

Proč by nemohli? Autor tam jasně píše: "Všechny tyto teorie o vzniku slov malžen a malženka a z nich pocházejících dnešních výrazů manžel, manželka a manželství lze pokládat za možné." Tedy i ty, kde "mal" není "muž", ale "mladý".

14

Odpovědět

Co bych si měl opravit? Až bude manželství i pro stejnopohlavní páry legalizováno i u nás, určitě se pro manžele nebudou vymýšlet nová slova, ale budou to prostě dva muži – manželé a dvě ženy – manželky. Jazyk je živá entita, která se v průběhu času vyvíjí.

374

Odpovědět

+XardassAkorát se gay omuží.

161