92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:5 428

Loni na podzim jsme na našem webu odvysílali 9dílný sci-fi webseriál Continuum, který u vás sklidil velmi pozitivní ohlasy. Poté, co jsem jeho tvůrcům poskytl anglické i české titulky, zůstal jsem s nimi nadále v kontaktu. Již v úterý hodlají vypustit na internet 2. řadu seriálu, a proto je načase si Continuum trochu připomenout. 2. řada bude nejdříve dostupná pouze těm, kteří zaplatí pár dolarů za to, aby se na ni mohli podívat. Na YouTube by se měla objevit zřejmě až v červenci, ale s tvůrci se snažím domluvit, že bychom uspořádali její předpremiéru s českými titulky v rámci letošního ročníku Festivalu Fantazie v Chotěboři, kde bude mít náš portál ve dnech 5. - 7. července vlastní program. Uvidíme, jak to dopadne...

Každopádně pokud vás seriál prozatím míjel nebo si ho chcete znovu připomenout, připravil jsem pro vás všech devět epizod i s českými titulky do přehledného playlistu. Stačí spustit a můžete nerušeně sledovat. V prvním díle se pohledná Reagan probere na jisté vesmírné lodi. Je sama, nic si nepamatuje a povídat si může pouze se záhadným dívčím hlasem, který se jí snaží pomoct s obnovou paměti. Kdo je a jaké má poslání?

Přepis titulků

Těší mě, že jsi vzhůru. Kdo jsi? A kde jsi? Neboj se, Reagen. Teď už je vše v pořádku. Reagan? Tak se jmenuješ. Ty si nevzpomínáš, jak se jmenuješ? Ne, asi...

Asi ne. Můžeš se mi jít ukázat? Proč na mě mluvíš z interkomu? Jinak s tebou komunikovat nemohu. Proč? Ty si nepamatuješ ani na mě? Ne... Nepamatuju si...

vůbec nic. Jak dlouho jsem spala? Téměř rok. Ale měla jsi spát pouze šest měsíců. Došlo k systémové chybě. Jak to všechno víš? Jsi jen holčička. A proč jsi mě ty nebo tví rodiče neprobudili?

Bylo by to riskantní. A nejsem holčička. To nějak nechápu. Proč by to bylo riskantní? Kde to jsem? Kdo tomu tady velí? Ty tu velíš. Cože? Já jsem palubní počítač zabudovaný do této lodi.

Jsem tu, abych ti pomáhala při tvé misi. Takže ty jsi počítač. Přesně tak. A já jsem na nějaké misi. Ano. Vypadá to, že si nepamatuješ ani tohle. Ne. Takže, počítači, máš nějaké jméno?

Jméno? Jo, jak ti lidé říkají? Říkají mi počítači. Ale jméno by přišlo vhod. Chtěla bys mě pojmenovat? Jasně, proč ne... Dej mi chviličku. Ten... Ten dětský hlásek, kterým mluvíš, mě znervózňuje. - Hlas si mohu změnit.

- Prosím, udělej to. Co tenhle? Nebo tenhle? - Nebo tenhle. - Jo. Jo, tenhle. Jsem ti k službám. Tak dobrá... - Mám na tebe další otázku. - Ano? Jsou na téhle lodi ještě nějací lidé? Nějací další živí lidé z masa a kostí?

Mimo tebe? Ne. Tak to je vážně skvělý. Co je na tom skvělé? Sarkasmus ti asi nikdo nenaprogramoval, viď? Ne, nenaprogramoval. Kam máme namířeno? Náš letový plán je bohužel nepřístupný.

A co přesně znamená to "nepřístupný"? To je další sarkasmus? Ne. Znamená to, že je loď... ztracena. Další díl najdete na našem webu již tuto sobotu ve 21:00! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím kdy bude další pokračování? Druhá serie už je, budete ji překládat prosím?

40

Odpovědět

V Chotěboři bydlím. :D

201

Odpovědět

super uz sa tesim na novu seriu je to super serial so sympatickou hlavnou hrdinkou :D

180

Odpovědět

má úžasný oči :o)

190

Odpovědět

Vnitřní krása je nejdůležitější, když ho mám uvnitř je to kráááása :-D

190

Odpovědět

Tak nech ti to vyjde a povolia ti to... :-)

180

Odpovědět

Tak doufám že to na FF uvidím, letos tam máte celkem hodně prostoru, loni jsem vás tam ani neviděl skoro

180

Odpovědět

Loni jsme tam taky nebyli. :-D

180

Odpovědět

+BugHer0Tak tím to bude

180

Odpovědět

Paráda ... Těšim si na 2 řadu a taky na Reagan :)

180

Odpovědět

Dobrej seriál - těším se na pokračování :D

190

Odpovědět

Nápodobně. Doufám, že i někdo z Čechů a Slováků přispěje finančně. ;-)

190