H+ Epizoda 3: Prorokyně

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:5 170
Nové epizody webseriálu H+ byly uvolněny nečekaně s předstihem, a tak vám přinášíme třetí díl již nyní. Ten je razantně odlišný od předchozích a nastíní nám další příběhovou linii.

Přepis titulků

PROROKYNĚ Helsinky, Finsko 7 let před tím, než se to stalo Omlouvám se. Čekala jste dlouho? Vlastně ano. A řekla bych, že je to od vás nezdvořilé, nemyslíte... Tabitu74? Ano, je. Omlouvám se. Snad vám tedy nevadí, že jsem už napsala někomu jinému, aby se tady se mnou sešel.

- Nedomluvili jsme se na devátou? - Mám ráda dochvilnost. Jen si dělám legraci. Jste roztomilej. Dobře. Promiňte, to bylo kruté. Koupím vám pití. Co si dáte? To samé co vy. Jednou Salmari. Salmari?

Vyhovuje vám to? Jsem spíše na pivo. Tak ho zastavte. Ne, ne, ne. Je to aspoň změna. - Jste odvážný. - To ne. Takže... Odkud jste? Stejně jako vy.

Dnes už nikdo pořádně neví, odkud pochází. Pravda. Jste daleko roztomilejší než na fotce ve vašem profilu. Jen jsem si tak hrál. Je to falešný knírek. Vážně jste si myslel, že bych napsala někomu jinému po pětiminutovém čekání? - Nebyl jsem si jistý. - Musíte si myslet, že jdu s každým. Ne, ne, jen jsem myslel... Je to pravda.

No a? Občas prostě dělám špatné věci. Ale vidím budoucnost. Mou budoucnost. Takže se moc nebojím. Překvapilo mě, když jste mi napsala. Věděl jste, kdo jsem? Ano, viděl jsem spoustu vašich příspěvků, ale... Nikdy jsme si pořádně nepsali. Taky jsem sledovala vaše příspěvky.

Roztomilé. Světla. Nehýbej se. Počkej. Co? Ty to nechceš? Chci, vážně chci. Jen je to trochu rychlé. Nemáš čas o víkendu? Mám. Skvělé.

Víš, kde mě najít. Můžeme tomu dát druhou šanci. SUPO JEDNOTKA KYBERNETICKÉ KRIMINALITY Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proč si teda dává to co ona, když má raději pivo. to je slepej, nebo co? :D

182

Odpovědět

Emh, kolem 3:12, Světla?. Neřiká spíš "relax" místo "light". Tak něják bych to tam i víc čekal než náhodou zmínku o osvětlení :-D

180

Odpovědět

heh.. nemám rád tu úvodní tichou znělku.. vždy si musím zkontrolovat jestli mi fungujou bedničky :D

180

Odpovědět

SUPO? To mi připomíná nedávné SOPA.

181