62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:584
Počet zobrazení:5 739
Pomalu se blíží čtvrtá série Hry o trůny a proto vám přinášíme krátký rozhovor, který jste v češtině zřejmě ještě neviděli.

Přepis titulků

Pokud chceme, můžeme tancovat a můžeme nechat tvé přátele za námi. Protože netancují a když netancují, tak nejsou mými přáteli. Říkám, můžeme jít, kam chceme, na místo, které nikdy nenajdou. Můžeme se chovat, jako bychom nebyli z tohoto světa, nechat pravé já za sebou.

- Můžeme tancovat... - A zpívat. Můžeme jít, kdykoliv chceme, noc je mladá a stejně tak já. Můžeme se od hlavy k patě obléknout uhlazeně a překvapit je naším pokřikem. Říkám, můžeme se chovat, jak chceme, jako by nám byl každý ukradený. Můžeš se chovat neslušně i úplně šíleně a já se můžu chovat jako imbecil.

Říkám, můžeme tancovat, můžeme tancovat. Vše máme pod kontrolou. Můžeme tancovat, můžeme tancovat. Děláme to neustále. Můžeme tancovat, můžeme tancovat. Všichni se podívejte na ruce! Můžeme tancovat, můžeme tancovat.

Všichni se chopte šance! Bezpečný tanec! Je bezpečné ho tancovat. Je bezpečné ho tancovat. Můžeme tancovat, pokud chceme, máme na to můj i tvůj život. Dokud toho budeme využívat, nikdy ho neztratíme a vše bude vypadat v pořádku.

Říkám, můžeme tancovat, pokud chceme, můžeme nechat tvé přátele za sebou. Protože netancují a když netancují, tak nejsou mými přáteli. Říkám, můžeme tancovat, můžeme tancovat. Všechno je pod kontrolou. Můžeme tancovat, můžeme tancovat. Děláme to neustále.

Můžeme tancovat, můžeme tancovat. Všichni se podívejte na ruce. Můžeme tancovat, můžeme tancovat. Všichni se chopte šance! Je bezpečné tancovat. Ano, je bezpečné tancovat. Je bezpečné tancovat. Je bezpečné tancovat.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

wtf ?

what was seen, can not be unseen...

30

Odpovědět

Člověk se těší na rozhovor a nakonec je to tohle... Faaakt srandaaa... :/

61

Odpovědět

Tak se dívám na Dr. House a je tam scéna z nějaké párty. V pozadí hraje hudba a já si říkám, vždyť to znám, ale z kama, co to sakra je?!! A pak mi to došlo... tento bláznivý song, který sem slyšela jednou a už ho z hlavy nikdy nevymažu.

10

Odpovědět

Všichni Lannisterové jsou ve videu :D

170

Odpovědět

*SPOILER* zbývající :D

110

Odpovědět

Já si říkal, hergot, co tam dělá ser Loras se Střapáčem :)

110

Odpovědět

Tak trošku sem čekal RickRoll místo tohohle

90

Odpovědět

Jsem si to nechal až na dnešek...ale good job, VČ, jediná věc na kterou jsem se na apríla chytil :D

90

Odpovědět

Ta písnička je prostě skvělá :)

170

Odpovědět

Hahaha, vtípkaři! Jsou věci, o kterých se nežertuje. Hra o trůny je jednou z nich (kromě Johna Sněha, ten nic neví).

596

Odpovědět

To jste nemuseli :(

76

Odpovědět

Ta písnička je zatraceně nakažlivá. Už ji poslouchám potřetí...

180

Odpovědět

Apríly za každou cenu jsou trapné. Tenhle song si pamatuju, ale video jsem k němu nikdy neviděl. Takže Apríl si srčte, ale za video díky !

820

Odpovědět

mne bolo hneď podozríve prečo to má menej ako 8,5-9 boda :D Išiel som sem pôvodne povedať aká je to k******a ale potom som si povedal že si to pustím už cele a je to super :D ale aj tak 1/10 :D

48

Odpovědět

Ježíši Kriste co je to za sračku!

832

Odpovědět

Tedy Tyrion bude i v další sérii, super :) Jinak dobrej beat.

280

Další