Genesis – MisunderstandingHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:4 498

Phila Collinse už jsme tu měli a přišla žádost o jednu pecku, kterou složil a nahrál ještě s kapelou Genesis. "Misunderstanding" vyšla v roce 1980 na jejich albu Duke a kromě skvělých umístění v britské a americké hitparádě dlouho kralovala na prvním místě hitparády kanadské (kde je dodnes 7. nejslavnějším hitem toho roku). Původně ji Collins chtěl zařadit na své sólové album. Při psaní ho ovlivnily písně jiných interpretů (The Beach Boys – Sail On, Sailor, Sly and the Family Stone – Hot Fun in the Summertime a Toto – Hold the Line).

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz To bude nějaké nedorozumění. To musí být nějaká chyba. Nechalas mě čekat venku v dešti. Měla jsi zpoždění. Ne že bych zrovna já mohl poučovat, ale mohla jsi mi zavolat. Já tobě volal dvakrát, nerozumím tomu.

Tak jsem šel domů. Na tenhle víkend jsem se těšil. Říkal jsem si, že půjdem třeba na koncert. O tomhle pocitu se mi ani nesnilo. Ale když tě vidím, tak tomu věřím. A proto nevím, proč jsi tehdy nepřišla. To bude nějaké nedorozumění. To musí být nějaká chyba.

Hodiny jsem stál v tom dešti. A ty jsi měla zpoždění. Od té chvíle jsem tě všude hledal. Šel na všechna naše místa. Volal ti domů, ale marně. Naskočil do auta a zajel tam. Pořád tomu nevěřím, on právě odjížděl... To bude nějaké nedorozumění.

To musí být nějaká chyba. Ne, to musí být nějaké nedorozumění. Víš, že se musela stát nějaká chyba...

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S Gabrielem za mikrofonem natočili větší skvosty. To byla hudební pohádka. S Collinsem jako zpěvákem taky dost dobrý alba a to hlavně A Trick of the Tail a Wind & Wuthering. Pak to hodili víc do popu, ale jo, taky super. Jenže 5 alb od Trespass po The Lamb Lies Down on Broadway to jsou naprosté lahůdky. Otevřete uši a jděte do nich, lidi!

40

Odpovědět

Bože, to je tak nadčasově dobré

83

Odpovědět

Díky moc za překlad a hlavně výběr! Tahle živá verze neskutečně šlape - obě kytary, Chester jako nový bubeník (skoro tak dobrý jako Phil), no a Phil live je snad ještě lepší než studiová verze -- co bych dala za přesun v čase a možnost být na tomto koncertě raných osmdesátek -- LEGENDARY

41