Hodný dinosaurusJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:4 268

Nejnovější pixarovka narozdíl od svého předchůdce míříla opět na nejmladší publikum a na jejích kvalitách je to znát. Navíc si Disney v průběhu let osvojilo jakýsi zvyk za každou cenu zabíjet rodiče hlavních hrdinů. P.S.: Poznáte, kdo namluvil tátu dinosaura?

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Jak měl skončit Hodný dinosaurus Henry? Henry! Táto! Ty žiješ! No jistě, synku. Vždyť mě jen spláchla řeka. Já myslel, žes umřel.

Tys snad v té řece umřel? Ne. Ale zažil jsem si toho dost. Několik bouřek, lovili mě, zkusil jsem drogy... Přežil jsem i vodopád. No, poněvadž jsem mnohem větší a silnější než ty, nevidím jediný důvod, proč bych nemohl taky přežít.

Dává to smysl. Koukejte, vždyť můj krk je jako šnorchl. Asi máš pravdu. Jsem tak šťastná! I my! Pojďte oba domů. A můžu už taky udělat otisk na naše silo? Zabils toho neřáda, co nám kradl jídlo?

- No jasně... - Tak nemůžeš. - Promiň, synu. - Šmarja, Arlo. Fakt, co sis myslel? - Tvůj jediný úkol... - KONEC Tohle je tlačítko ODEBÍRAT. Díky němu nezmeškáš žádný video. A tohle jsou sociální sítě. Díky nim s námi budeš všude...

Tohle je ten chlap s legračním hlasem. Měli byste odebírat jeho kanál. A tohle je Debbie.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doufám, že se v nedohledné době připojí další Upřímné trailery, už mi začínají chybět.

40

Odpovědět

připojí.)

50

Odpovědět

+MatySupér, děkuju.

10

Odpovědět

Myslím že v čase 1:06 neříká "exactly", ale "not exactly", takže by tam nemělo být: No jasně...

70

Odpovědět

Já to při korektuře bral jako rozpačité lhaní, které následně otec dinosaurus utnul... Taky jsem přemýšlel, že to změním, ale význam je z toho podle mě jasný. :-)

22

Odpovědět

+Corwin8amen.

21

Odpovědět

+Corwin8"Not exactly" znamená "Ne tak docela". Překlad "No jasně" nemá ani trochu ten význam, protože se vůbec nejdná o výmluvu jako v originále, ale o přímé lhaní. Když už chcete něco ktašího, tak aspoň "No, vlastně ..." by se tomu mohlo trochu blížit.

10

Odpovědět

To je jak v anime. Pokud nemáš alespoň jednoho mrtvého rodiče, tak nikdy z tebe hrdina nebude.

83

Odpovědět

Fucking weaboos

61

Odpovědět

Hlas z upřímných trailerů, jestli se nepletu. :-)

120

Odpovědět

Moderátor Screen Junkies.

40