86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:555
Počet zobrazení:7 779

Ode dne, kdy jsme na našich stránkách zveřejnili parodii na Keshin hit Tik Tok od skupiny The Key of Awesome uplynulo přesně 7 měsíců. Dnes tu pro vás mám parodii z dílny College Humoru. Dozvíte se v ní, co musíte udělat, pokud chcete, aby se vaše píseň dostala na přední příčky všech hitparád...

 

Přepis titulků

Ráno se vzbudím a neleze mi do hlavy, proč jsou všichni kromě mě bohatí a slavní. Vždyť jsem mladá sexy holka, co chce vydělávat prachy. Ale když přijde na talent, jsem pěkně v rejži. Říkám vám, že nezazpívám ani jednu notu. Nejsem designérka ani švadlena. Nikdo nestojí o mou reality show. Umím akorát mluvit do mizernýho beatu.

Počkat, ono to zní docela dobře. Asi jsem založila novej hudební žánr. Zpívám mluvení, je to síla. Nevěřím, že se mi to povedlo. Je to fajn, trochu hip hopový. Je to jako rapování, ale ne tak úplně. Zpívám mluvení, jsem na špici. Na hodinách mám patnáct minut.

Zkoušela jsem hrát na klarinet, ale moc mi to nešlo. Zkoušela jsem taky balet, ale nedokázala jsem ani zvednout nohu. Taky jsem se učila péct, ale nemůžu vám říct, jak to dopadlo. Kdyby se za žhářství platilo, byla bych pěkně prachatá. Místo toho otevírám svůj Mac Book Pro, mluvím do mikrofonu, pak se to hodí do nějakýho programu...

To, co z toho vyleze, sice není hudba, ale stejně mám nejhranější hit. Není vám z toho na blití? Není vám z toho... Zpívám mluvení na čele všech hitparád. Život je tak nádhernej.

Jsem jako Lady Gaga, ne? Zpívám mluvení, jsem spratek, co frčí. Bože, doufám, že to nikdy neskončí. Ne. Takhle zní můj vlastní hlas bez použití filtrů. Tohle je mé pravé já. Už vás bolej uši. Zní to fakt hrozně.

Měla bych toho nechat. Počkat, teď mi došlo, že nic jinýho neumím. Zpívám mluvení, poslouchejte mě. Muzikantka vážně nejsem. Můj život je hustej. Ještě že mě vykopli z vejšky, ne? Zpívám mluvení, ukňouranej pop. Zním jako otravnej teplej robot.

Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ne že bych byla něják zásadně proti Keshe ale tohle se fakt povedlo :D :D

202

Odpovědět

Pravdivý, vvtipný a kromě na nějakou americkou muziku top sedí i na většinu český (tím myslim ty ubožáky z Superstar apod.):D

190

Odpovědět

sry key of awesome :D

181

Odpovědět

lepší je od hey of awesome :D :D :D :D

180

Odpovědět

tak to je mazec.....užasný video!!! :D

181

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=IeNg5BV0faY&feature=fvsr
myslím
si že je to velmi zdařilá parodie, prosil bych o přeložení

180

Odpovědět

Celkem výtižné ale KOA je lepší =)

180

Odpovědět

Fortuňák: To vím, ale nepřišlo mi to pro text důležité, protože kdybych to tam napsal, tak bych zas musel psát do popisu vysvětlivku, nebo by se lidi ptali, co to je.

180

Odpovědět

Jinak 1:17 ten "nějaký program" je Auto-tune - program na úpravu tónu hlasu viz. wiki.

180

Odpovědět

bitchy gay robot:D

180

Odpovědět

Dobře :D konečně to tu je :D

180

Odpovědět

Ano, tak to je... :D

180

Odpovědět

Tahle je ale pěkná :)

180

Odpovědět

Tak parodie od KOA byla hlavne na tu písničku samotnou, na ten klip a na její obsah.
Tady je to spíš udělaný jako celkově na celou jeji tvorbu, jak zní a jak to teďka chodí v hudebním průmyslu. Obě ty parodie maji něco do sebe :)

180

Odpovědět

Hrůůůůza

180

Další