73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:516
Počet zobrazení:5 933
Jeden z nejlepších současných britských komiků Michael McIntyre si při svém vystoupení v Manchesteru vzal na paškál nejoblíbenější anglický sport - fotbal. Tedy přesněji řečeno fanoušky klubů Liverpool, Manchester City a Manchester United. Nebude však hovořit jen o fotbalu, ale také o krádežích a gay klubech. Užijte si to! Poznámky k překladu: Liverpool a zloději - V tomto britském městě bují kriminalita. Mají tam nejvyšší statistiky krádeží, a dokonce okradli i svůj fotbalový tým FC Liverpool. Stevie G. - Onen Stevie G. je Steven Gerrard, jeden z nejpopulárnějších hráčů Liverpoolu. Man City a Man United - Zkrácené názvy dvou klubů v Manchesteru. Situace je podobná jako u pražské Sparty a Slavie. V překladu slůvko "man" znamená "muž". "City" je "město" a "united" se dá přeložit jako "sjednocení, jednotní".

Přepis titulků

Doslechl jsem se, že na severu stoupl počet vloupání. Mluvím teď hlavně o liverpoolském fotbalovém mužstvu. Tohle asi moc nevyvrací zažité stereotypy. Lidé z Liverpoolu okrádají fotbalový tým Liverpoolu. Měli by to být jejich hrdinové, ale když jsou na hřišti, tak je okradou. Tehdy totiž vědí, že nejsou doma. Trefa do černého! Sedí si doma a fandí: "Přihraj Alonsovi, Stevie G., tak dělej!" Počkat chvilku! Je to přímý přenos?

Jdu do baráku Stevieho G. Zavolej mi, jestli ho vystřídají! Nechci v Manchesteru zabředávat do fotbalu, protože je to tu rozdělené. Nechci rozlišovat fanoušky podle týmů. Vím, že každý fandí někomu jinému. Řekl jsem své ženě, že tu jsou týmy Man City a Man United. A byla to ona, ne já, která poznamenala, že to zní jako názvy gay klubů. To nemůžete popřít. Nesouhlasíte snad? Bude sobota, budeme pařit ve Městě mužů.

- Neznáš ještě jiné kluby? - Jo, v Mužích sobě je to hrozně bezva. Pár chlapů půjde do Arény mužů, jdeš taky? Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja vim ze jsi trol, ale stejne se jdi vysrat DinoCope...:-D

201

Odpovědět

fobtal je p i č o v i n a pro p i č u s e.... tak co :)

1920

Odpovědět

jednu dobu jsem žil v Manchesteru, takže toto video mě hodně pobavilo. Vzlehem k tomu že jsem si vzpoměl na čtvrť se jménem " Gay village" a transvestity kteří tak chodí oblíkaní aji pomalu do práce, tak asi na tom něco bude ...každopádně díky za toto video!! :)

190

Odpovědět

Bylo by to v pohodě, ale problémem videa je jeho krátkost. Pan McIntyre to na nás nemá ani čas pořádně rozbalit a v tom je utnut.

200

Odpovědět

mě to pobavilo

201

Odpovědět

Nuuuda

196

Odpovědět

Moc krátký.

213

Odpovědět

Hmmm.. Ty vtipy se celkem daly, ale nějak mě to neoslovilo. Něco tomu chybělo, ten správný faktor, který by to posunul na vyšší úroveň. Navíc ten chlápek působil hodně nesympaticky. 6/10

185

Odpovědět

no rozkošně tancoval :D

205

Odpovědět

Začátek fajn, nastínění vtipné poenty. Střed vysvětlování pro těch 95% méně chápavých, aby se taky mohli zasmát. A konec infantilní s několikanásobným přetahováním, které si mohou dovolit leda tak v Simpsonech.. a přesto tímto směrem nedovolí, protože je to slabé i na ně:)

186

Odpovědět

trapné

1823

Odpovědět

tak toto fakt nepobavilo

1822

Odpovědět

tak toto fakt pobavilo =D 10/10

1914