85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:625
Počet zobrazení:6 885

Michael McIntyre nám v dnešním stand-up okénku povypráví o věci, kterou by měl každý správný chlap dobře znát - o šuplíku pro muže. Tedy o jediném místě v domě, které nám, mužům, skutečně patří a podle toho také vypadá.

Přepis titulků

My muži toho moc nepotřebujeme, stačí nám jeden šuplík. Šuplík pro muže. To je šuplík, který si vyhlédneme s předstihem. Ten šuplík se zdá k mání. Začneme se vyptávat, na co se používá. Budeš k něčemu potřebovat tenhle šuplík? Můžu si ho zabrat? Udělám z něj svůj šuplík pro muže! To je naše místečko v domě, které naplníme věcmi, o kterých si myslíme, že je potřebujeme. Budou tam třeba žárovky.

Když některá praskne, muž se uchýlí ke svému šuplíku pro náhradní. "Tak se mrknu, jestli tu mám náhradní žárovku." Po celém šuplíku budou rozházené použité baterie. Jsme moc líní na vyhození vybité baterie, prostě jí hodíme do šuplíku pro muže. Až budeme příště hledat baterii, bude to aspoň zábavné. Taky tam budou návody na přístroje, které už dávno nemáme. Občas se kvůli nim ten šuplík zašprajcne. Cizí měna.

To je velká část mého šuplíku pro muže. Občas už ta měna ani neplatí, ale my prostě nemůžeme jen tak vyhodit peníze. Až ve Francii zapudíte euro a vrátíte se k frankům, přijďte za mnou. Já mám ve svém šuplíku pro muže spoustu franků. Společně s klíči od bytů, ve kterých už ani nebydlím. Na klíči je něco tajemného, nemůžete ho jen tak vyhodit do popelnice. "Nevím, k čemu jsi, klíči, zůstaň v šuplíku pro muže!" Je tam taky Imbus klíč na radiátory. Existuje snad mužnější nářadí? Imbus klíč...

"K čemu to je, tati?" "To ti povím, až budeš starší." Když odpouštíme radiátory, tak se cítíme nejmužněji. Odpustím pár radiátorů a pak zmizím na půdě a něco si přeměřím. Zbožňujeme měření. Není to přímo měření, ale spíš to navíjení metru zpět. Ani tak nejde o tuhle část, jako o... Jo! Allenovy klíče. Za každou věc, kterou jsme sestavili, jeden. Jako malá trofej. To jsem smontoval já. A tady mám Allenův klíč jako důkaz. Je to pro insipiraci.

"V roce 1988 jsem Helen Blokeové sestavil stolek." Teď budeš v šuplíku pro muže! Společně s kabely, kterým nerozumíme. Očividně všechno funguje bez tohohle kabelu, tak k čemu je? Má žlutou část a také červenou a bílou. "Už jsem rozhodl tvůj osud, budeš v šuplíku pro muže!" Společně s mobily z minulosti. Nedokážeme vyhodit mobily. Jsou tak vzrušující a technologické.

Takže půjdou vedle LEDek a menu z donáškové služby. I přesto, že jsem po celých devět let se svou ženou pokaždé objednával to samé, pokaždé, když si chceme něco objednat, dojdu pro menu, projdeme ho a pak se shodneme, že si objednáme to samé, co si dáváme už devět let. Na co si ten šuplík pro muže připravujeme? Co se podle nás asi stane? Obdržíme anonymní telefonát uprostřed noci? Zůstaň tu, zlato, já to zvednu. "Haló?

Kdo je to?" "Pečlivě mě poslouchej!" "Poslouchám, co chcete?" "Musíš jít do svého starého domu a použít boční vchod." "Máš ještě pořád někde klíč?" "Vydržte, myslím, že mám." "Ten klíč mám. Co dál?" "Bude na tebe čekat postarší muž." "Dobře." "Musíš mu zaplatit drachmami." "To vůbec není problém." "Ze své dovolené na Korfu v roce 1988 jsem si přivezl spoustu drachem." "Bude u sebe mít toastovač Argos z roku 1988."

"Víš, jak se s ním zachází?" "Děláte si srandu? Návod k němu si schovávám už přes deset let." "Je na něm skvrna od kafe." "Mám návod, drachmy i klíč. Co dalšího po mně ještě budete chtít?" "Tohle je podivný požadavek." "Jen do mě." "Potřebuju devět nefunkčních AAA baterií." "Mám jich čtrnáct!" "Mám baterie, drachmy i návod. Co ještě?" "Pak si musíš objednat čínu pomocí Nokie 3210."

"Pohodička!" "Kdy to mám provést?" "Zítra." "To je pátek, to nejde! Na silnicích je samá zácpa!" Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

První klíč asi nebude imbus, to je právě ten druhý Allenův klíč. :)

00

Odpovědět

Chlapský šuplík a vypráví o něm borec v růžové košili s vlasama od kadeřníka, čerstvě udělanou manikůrou a úsměvem jak z amerického filmu 80tých let...

227

Odpovědět

Největší sranda je, že sice nemám šuplík, ale opravdu mám ve skříni krabici kde mám mimo jiné starou nokii 3210 - s prasklým displejem, nekolik baterií, kabely k PC které jsem v životě nepoužil a hromadu starých padesátníků a desetníků ... navíc tam ovšem mám asi 15 let staré viztky na dnes už neexistující firmy, knoflík od kalhot ještě zatavený v igelitu, Vykuchaný zapalovač - tu část co háže jistkru kdž se zmáčkne, jednu z mých prvních paměťových karet do foťáku na které se vejde zhura 0,015GB čili asi 5 fotek ve vyšší kvalitě, sadu steřelých gumiček, ruličku s lepicí páskou kde zbývá asi 6cm pásky, starou roztrhlou peněženku (samozřejmě prázdnou) a dokonce starodávný pidi penál na tužky, který je zároveň KALKULAČKA!!!! No kdo by takové poklady vyhodil

290

Odpovědět

někdo kdo má domov

1913

Odpovědět

Ja bych tipoval, ze ma v supliku spis obri dildo :P

1930

Odpovědět

Ty vole, tohle byl fakt nářez! Tenhle chlap je dokonalej!

216

Odpovědět

Skvele video, preklad dobry, akurat v 3:33 je to Argos toaster 1998 a v titulkach je 1988 :)

210

Odpovědět

Nechci být za největšího prudiče, ale o LEDkách se tam určitě nemluví, spíš to má být "lead" jakože kabel. Nevím jestli v tomto překladu byl nějaký úmysl :-)

181

Odpovědět

taky Allen key se překládá jako Inbus

211

Odpovědět

ten šuplík je fajn, jenže mě přijde že mám takové auto

190

Odpovědět

Potenciál nenastal, rozhodně bych takovýto pravdivý vtip uvítal například od Louise C.K.
Tohle určitě každý zná, zejména ten co už nebydlí doma s rodičema :D

183

Odpovědět

Ten váš šuplík je jako můj pokoj :D

180

Odpovědět

Jsem na tom stejně.
Řekl bych ale že je to jen a pouze tím, že jsem zatím ještě svobodnej a ten pokoj je v bytě rodičů.

190

Odpovědět

Námět je sice pravdivý, ale ten chlápek je otravnější než tchýně u přípravy vašeho vlastního pohřbu. Vlastně i tak nějak jsem se bavil. Myslel jsem, že to aspoň nějakým vtipným koncem zachrání, ale ani to se nestalo. To už dělníci v hospodě po šichtě umí vtip vtipněj podat.

1837

Odpovědět

A já byl zklamanej, protože jsem ho neviděl v té anketě jakého komika by jsme chtěli vidět. Díky :)

183

Odpovědět

ten kluk to neumí podat, námět je to výbornej, ale trochu špatnej projev :-P

1831

Odpovědět

Není to vůbec vtipné, hodnotím 1 hvězdou.

1851

Odpovědět

tak to asi neumíš ani vyměnit baterky v ovladači od televize ...

182

Odpovědět

Tak tohle mám taky. :D Jen ne na jednom místě. Rozhodně víc než mobilů mám doma nespočet nabíječek.... Jestli někdo sháníte nabíječku k jakýmukoliv telefonu tak řekněte a pošlu vám jí. :DD

181

Další