92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:476
Počet zobrazení:6 145

Další skeč z pořadu Monty Pythonův létající cirkus. Tento je jeden z mých favoritů, tak doufám, že se vám bude líbit. Předem se omlouvám, že titulky jsou poněkud rychlejší, ale jim ta huba prostě mele :)

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Monty Python je absolutní vrchol humoru,a nedovedu si představit,že by byl někdo schopen se jim alespoň přiblížit!Je pro mě fakt záhadou,proč tolik lidí tento humor nechápe,nebo jim dokonce příjde trapný!A fakt je ten,že mezi příznivci,a těmi "kdo je nemusí",je hodně hluboká propast!!Hodně jsem přemýšlel nad tím,co obecně společného mají ti,kteří je milují,a co zase ti druzí.Tvrdit,že je rozdíl v inteligenci by bylo příliš laciné(i když to,že mezi fanoušky MP bude víc vzdělaných lidí než mezi jejich odpůrci je zřejmé)ježto znám dost i velmi inteligentních lidí,kteří MP absolutně nechápou.A došel jsem k tomu,že se zásadně liší(mimo jiné)v postoji k humoru.Ti první si dovedou dělat srandu sami ze sebe-dokonce bych řekl,že si ji dělají hlavně sami ze sebe,zatímco ti druzí považují za vtipné jen to,co se netýká jich...Netvrdím,že tohle platí absolutně,ale z mého průzkumu to vyplývalo natolik zřetelně,že to nemůže být náhoda!Časem jsem ale zjistil,že výsledek mého bádání je de fakto bezcenný.Ty 2skupiny lidí,se totiž liší takřka úplně ve všem!Monty Python forever!

233

Odpovědět

To zni jako paradni argument..presto budu asi vyjimka potvrzujici pravidlo..ne ze bych nechapala jejich humor u vseho, ale je to tak 50 na 50..mozna vic pro to chapajici, ale kazdopadne si jeste zive vybavuju, jak jsem byla v divadle na monthy python a timto stylem humuru nepolibena a sedela jsem s kamaradkou na konci a protoze nam to neprislo prilis vtipne a nechapali to, tak jsme si z toho delali po vetsinu srandu..
p.s. vetsinou si delam srandu akorat sama ze sebe, protoze by to ti ostatni nemuseli ustat :D :P

193

Odpovědět

Tak neskutečně praštěné, že se musím smát. :D

200

Odpovědět

Hodně mě štve Kalousek, víte.. jak zvýšil daně a tak. Ale musím uznat, že je to férovej polda. :-)

180

Odpovědět

It's a fair cop, znamená sice v doslovnym překladu "Je to férovej polda", ale jako fráze to znamená "Teď jste mě dostali!" (nachytali, vtipem nebo lstí) ...nebo v tomhle případě "Teď sem se dostal!". V angličtině je to potom samozřejmě z úst policisty slovní hříčka, líp to asi přeložit nejde. Stejnou frázi řekne i čarodějnice na konci scény SHE'S A WITCH :)

200

Odpovědět

Kdyz jsem tu videl prvni video od Monthy Python, tak jsem si hned vzpomel na toto, ktere jste prave pridali, takze diky diky. Jako dalsi video navrhuji to jak hrali schovavanou po celem svete. To byl fakt vrchol absurdity.. :D

180

Odpovědět

best, nedávno sem na to koukal na youtube a pár sem toho nestih takže díky za sub

180

Odpovědět

lan tak dalšj monty python je naj

180

Odpovědět

Inu, na youtube je celý montypythonovský channel, takže v tom problém určitě nebude :-)
(www.youtube.com/montypython)

180

Odpovědět

Klidně rád přeložím pokud bude zájem. Ale také jsem limitován tím co je na youtube a v jaké kvalitě. Né všem se líbí tento druh humoru :)

180

Odpovědět

mam velmi rad Monthy Pythona, bude to super, ak ich tu bude viac, nemohli by ste prelozit Koniec? to je tam, co si vybera, ako sa zakonci epizoda, alebo pesnicku universe song, diki, inak fakt super stranka

180

Odpovědět

toto bolo zatial jedno s tých lepších a tie titulky sa dali v pohode čítať len tak dalej

180

Odpovědět

Další, další videa!!!

180

Odpovědět

Ano, skvělé :o)

180

Odpovědět

Opravdu mooooc povedené...tleskám!! a přidávejte dál takové videa...Tohle je "BOŽÍ" :))

180