Reklamy na Dodge à la Dexter

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:473
Počet zobrazení:5 462
Objevila jsem sérii povedených reklam na nová auta značky Dodge, ke kterým komentář čte herec Michael C. Hall stejným hlasem, kterým Dexter vyjadřuje své myšlenky v seriálu. Reklam je více jak tucet, já jsem přeložila šest, které se mi nejvíc líbily. Pozn. Reklama s opicí je stejná jako ta druhá, jen s tím rozdílem, že Dodge musel udělat opici neviditelnou kvůli stížnostem PETA. "Tohle je minivan?" "Mužův poslední odpor" "Semi-hemi" "Opice" "Neviditelná opice" "Vánoční svátky"

Přepis titulků

Vím, co si říkáte. Řídící jednotka lemovaná kůží, skoro 300 koňských sil, 500wattový prostorový zvukový systém, místo pro sedm lidí. Počkat, tohle je minivan? Skoro byste kvůli němu chtěli mít děti.

Skoro... Nový Dodge Grand Caravan 2011 se spotřebou 9 l/100 km. Nejprodávanější minivan v americké historii.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dexiiikov hlas byl nejlepsi co ma po niakom aute:D

180

Odpovědět

nojby: 25 MPG a 300 koňovej minivan. 25 MPG a 350 koní u R/T Chargeru. Věc první: Asi to příliš srovnáváš s evropou. Jenže v USA mají galon bezínu za řekněme 2,70, což nám vychází tak asi 16 Kč na litr. Můžo si dovolit dát do dodávky 300HP šestiválec a lidi se nemusej ani trochu omezovat. To jen tady u nás jsou lidi posraný,že 8 na sto je veliká spotřeba a tak si radši kupujou smradlavej dýzl. Ono se neni čemu divit, když benzín je za 36 (čili ekvivalentní spotřeba evropského minivanu by měla být tak 4 litry na 100 (skoro 60MPG). JE to jako s tím Country - jinej kraj,jinej mrav

Oproti americký konkurenci je to úsporný taky. Japonci žerou víc

190

Odpovědět

Ikdyž jsou už tyhle Al Bunda má pořád toho starýho :D

180

Odpovědět

Oooo to snad není možné, Dorten právě objevil tajemství všech reklam a byl tak dobrotiví, že se rozhodl nám všem ho sdělit. Dámy a Pánové, reklamy jsou od toho aby si lidi kupovali věci! No do hajzlu, ty si úplnej Sherlock :D

Ne teď vážně, poznal si že se snažej prodat auto a všem ukazuješ jak moc vlastní názor máš, ale veř mi, podvědomě si ho ztratil už dávno.

185

Odpovědět

ten krásny zvuk ChargerA

180

Odpovědět

Niesu to nejak super reklami, ale davam 10/10 lebo konecne prekladate videa co maju zmisel.

181

Odpovědět

Dodge to sou aspoň auta... né ty parodie korejský co se tu u nás prodávaj jak na běžícím pásu :)

184

Odpovědět

“Mužův poslední odpor” mi připomněl píseň "Friday" a to hlavně ten začátek.

180

Odpovědět

dexter dabovaný?...jest hřích =D sub 4ever

181

Odpovědět

přijde mi to takové sympatické a nenásilné. mnohem lepší než reklamy na vložky.:-)

181

Odpovědět

Výborná americký-mozek-vymaštujicí reklama u které jsem si jist jejím úspěchem a manipulaci s mladými i starými neúspěšnými muži a to velice okatým a přitom tak "dobrotivím" stylem, opravdu obdivuji člověka který udělal reklamu "mužův poslední vzdor" výborná reklama naplňující hlavní požadavek. (KUPUJTE, KUPUJTE, KUPUJTE!!!)

1839

Odpovědět

Angle - souhlasím, jinak nejvíc pobavila Semi - hemi a neviditelná opice :D

180

Odpovědět

Dadulinka:Delas ohromnou chybu,Michaeluv pravej hlas prave dela z Dextera neobycejne.....mysteriozniho:) fakt radsi si budu cist ty titulky a poslouchat originalni zneni nez jenom poslouchat dabing nekoho kdo dabuje vsechny serialy v COOL...

181

Odpovědět

nojby: Na to, že je to osmiválec s obsahem 5.7, bych řekla, že je to slušný. A u toho minivanu - my máme Chrysler Grand Voyager a nejúspornější jízdou se s ním málokdy dostaneme pod 10 l/100 km, takže taky fajn ;)

188

Odpovědět

nehoráznej žalud ten nojbýček

181

Další