Replay

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:387
Počet zobrazení:3 595

Krátký animovaný film z produkce aniBOOM, kde se dětská fantazie střetne s postapokalyptickým světem. Bohužel se mi nepodařilo ani na oficiálních stránkách sehnat verzi bez titulků, ale není to zase taková tragédie.

Přepis titulků

Lano! Ahoj, příšerko. Jak ses měl? Nenudil ses? Přinesla jsi něco? Ukaž! Ukážu, ale vydrž. Dej mi pět minut. Ty jsi ale nedočkavec! Ty jo! Paráda! Na co to je? Počkej, mám tu něco, co se ti bude líbit.

Kde to jenom je... Tady! Na. Myslím, že to ještě funguje. Jo! Super. Co je to? Chceš si s námi hrát? Ukaž! Půjč mi to, prosím!

Ani nápad, je to moc křehké! Kdybys to rozbil, už to neprodám. Prosím, zapni to ještě! Stejně je čas na kutě. Příště ale půjdu s tebou. Už na to mám věk. Řekla jsem ne. Je to příliš nebezpečné. To je pořád dokola.

Nesmím vůbec nic! Ano, tak to prostě je... Mazej do postele, zítra musíme brzy vstát. Vždycky mi říká, kdy musím jít spát... Vstávej, lenochu. Probuď se. Theo, vstávej. Snídaně je na stole. Panebože! To snad ne. Chceš si s námi hrát? Ale ne!

Theo! překlad: Ajvngou korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

postapo. já rád ... tohle bylo zpracované hezky :) i když bych na to nějaké puntičkářské vítky měl

180

Odpovědět

Mám pocit, že to bylo tak, že žili ve světě kde se bez těch masek nesměli nikam vydat, jinak by umřeli. A ten kluk chtěl vidět normální svět, tak jak byl, a tak ho taky viděl. Sundal si masku, protože nevěděl, že to není realita. A ten vzduch byl asi zkažený nebo tak, že ho otrávil. Nevím. To krásný na tom je, že si každý vymyslí svoji verzi.

180

Odpovědět

Mně nefunguje...

181

Odpovědět

Perfektní snímek, spoustu práce s 3D tvorbou stejně jako u toho snímku Sintel Příběh draka bo jak se jmenoval...dle mého názoru je dobré, že to nechali z otazníkem na konci, dělá to tu atmosféru typu "Co se to se světem stalo???"...zkrátka, nevím, zda se to tomu klukovi zdálo, že se to zabilo a on již byl někde v nebi...to je úplně jedno...je to bez pointy, nemá hlavu ani patu, přesto se mi to líbilo...čím to je? :-)...to je umění takových to snímku

182

Odpovědět

Myslím, že toto ukazuje pravou podsattu "naděje".... je to silný a v určitých případech nebezpečná věc... někdy pomůže a někdy doslova zabije :-)

182

Odpovědět

Nechápu kde byl ten vtip :D nebo v čem byla ta pointa .. jiskra filmu :D

185

Odpovědět

Moc pěknej a depresivní filmeček...

181

Odpovědět

Je to přidané na ČSFD, tak hodnoťte ;).
http://www.csfd.cz/film/282121-replay/

181

Odpovědět

to neni post-apokalypticky svet, takhle to na predmesti parize vypada normalne :P

180

Odpovědět

Santon-> Mohl bys mi taky nějaká videa prosím poslat???

181

Odpovědět

Santon: myslíš že bys mohl nějaké snímky poslat i mě?..

180

Odpovědět

Proč to vypadá jako ve Falloutu? A jak jinak by jste si představovali postapokalyptický svět?

181

Odpovědět

Proč všechny postapokalyptické světy vypadají jako "Fallout" ?:D

181

Odpovědět

Toto video som stiahol pred mnohymi rokmi... ale ako vidim, stale je v kurze :)
Mam rozsiahlu databazu obdobnych videi, ktore som zbieral cca od r.2000... ak by bol zaujem, mozem pripadne poskytnut autorom tohto webu...

180

Odpovědět

tohle bylo slabe...jak to dopadne bylo jasne uz dlouho dopredu...mezi zacatkem a koncem byl nic nerikajici, ubijejici stred...skoda

181

Další