Russell Brand volá na sexlinkuThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 360
Počet zobrazení:27 111

Graham Norton si připravil úkol tentokrát pro jednoho ze svých hostů, konkrétně pro Russella Branda, známého herce a komika. Jak se dá od Grahama očekávat, nepůjde o nic "normálního". Jak se s tím Russell popere?


Poznámka: Christopher Biggins, který sedí s Russellem na pohovce, je známý britský moderátor, který se netají svou homosexualitou.

Přepis titulků

Mám menší úkol pro Russella Branda. V této obálce je jméno muzikálu a telefonní číslo. Ty na to číslo zavoláš a budeš se snažit o tom muzikálu co nejdéle mluvit... Když zavěsí nebo to uhádnou, je konec. - Tady je obálka. - Dík. - Kam budeš volat? - Nejde o Oscary. - Chci tomu dát trochu váhu. Sexlinka. - A voláš jako?

- Jako Aladin. - Výborně. - Stačí stisknout devítku. - Dík. - Krásný prsten. - To ano. Christopher Biggins a Graham Norton mi chválí prsten. To je šok! Ahoj, dovolal ses na XXX vlhký pokec... ...nadržené holky už se tě nemůžou dočkat. Pokud si chceš vylepšit sexuální život, stiskni jedničku. Pokud už si chceš vymrskat a pokecat s naší holčinou, stiskni dvojku.

Dvojku. - Ženská proklatá! - Prosím vydržte... ...nestříkat. Tady Tiffany, chceš si užít? Ano, moc rád bych si užil. Co máš na sobě? Punčocháče... Jsem záhadný muž z Orientu.

Mám v sobě magickou sílu. - To zní sexy. - Ano. A co ty, záhadná ženo? - Jsem celá nahá. - Vážně? Mohla by sis něco oblíct a pak to sundat? - Radši se ty svlíkni. - Tak moment, je to těsné. - Jsem teď zcela nahý. - Honíš si ho? Honil bych, kdyby na mě předtím nemakal Christopher Biggins. To vás je tam víc?

Pár lidí. Úchyláci, povětšinou. Chci se přidat. Klidně, jestli to zvládneš. Mám v ruce něco, co se dá popsat jako veliká lampa a už ji třu... A v ní je silná magická síla. Velké lampy miluju. Když řeknu Sezame, otevři se, pustíš mě do své jeskyňky?

- Cokoliv chceš. - Máš tam nějaký poklad? Co takhle že by se zapojil i opičák ve vestičce? To zní velmi perverzně. Pro něj to perverzní bude. Předám ti svoji ženu. Pá! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nestárnoucí klasika, byť Graham se nám trochu změnil.

00

Odpovědět

Mě nejvíc čtve, že ho přerušili. :D
Nemělo to být, než pozná kdo to je nebo než zavěsí? :)

110

Odpovědět

Jeho akcent a humor, něco geniálního :D Russell je naprostý šílenec, u jeho filmů se vždycky nehorázně bavím.

401

Odpovědět

tak to mě rozsekalo :D tyhle nápady bych asi neměl :D

921

Odpovědět

Nauč se psát proboha, snad: tak to mně roszekalo..tihle napádi bich asy nemněl. Už mě štve tak tady většina lidí neumí gramatiku!

26140

Odpovědět

+ZLY-FILIPdrž pec

42

Odpovědět

+ZLY-FILIPZLY-FILIP ! tihle ! ty asi taky neumíš psát že

11

Odpovědět

Ježiš, ti dva trapáci dole (Pětikoruna a TichyZmrd) jsou trolleři co chtějí sbírat disliky, tak je nechte.. každý normální člověk si všimne, že ke konci se i sama slečna do telefonu směje, takže to brala v klidu a ne jako otravování či ztrapňování ji v práci

352

Odpovědět

Je za to placená ne? :D A myslím ,že toto je lepší než tam poslouchat nějakého perverzáka :D

410

Odpovědět

Russell Brand? no vůbec ho nežeru, ale video pecka, pravda trochu pubertální, ale trochu pubertálního humoru má v sobě každej z nás - 10*...a to ne proto že grahamovi dám nejhůř za 8*(míň si nezaslouží)...btw sjížděl jsem youtube, je tam spousta materiálu snažil jsem se, ale občas něco slovíčko či dvojsmysl nepochytím a celá minuta videa je pytli :( diky vč rozumím aspoň tomu zlomku :) dík ;)

322

Odpovědět


Odpovědět

Když řekl tu hlášku se Sezame otevři se, tak jsem čekal kdy vytáhne 40 loupežníků.

340

Odpovědět

Není to ten exmanžel Katy Perry? Jinak naprosto skvělý video!!

250

Odpovědět

Jojo. Ještě třeba hrál v (podle mě skvělých) komediích Kopačky a Dostaň ho tam.

301

Odpovědět

+NinjerA já si pořád říkala, odkud ho znám :D

260

Odpovědět

Primitivní humor? Možná. Ale to, co dokázal Russel Brand (pro mě do této chvíle neznámý člověk) vyplodit si můj "like" zaslouží.

402

Odpovědět

tak to pobavilo )))

251

Odpovědět

Přiznávám že ve čtvrté třídě to byla nehorázná zábava někomu volat a dělat si z něj p***l. Stejné jako zazvonit a utéct ale chápu že to asi někdo nezažil a líbí se mu to.

18131

Odpovědět

Za 99Kč za minutu, si mi můžeš volat jak jen dlouho se ti zlíbí

302

Odpovědět

Ale vždyť on si z ní srandu nedělá. Aspoň já si toho nevšiml. Od Grahama dostal nějaké zadání a vtipné bylo to, jak se s ním perfektně popasoval...

310

Odpovědět

Já jsem silně přiopilej a snažím se vcítit do pracovnice dané linky... Každopádně mi to nepříjde moc vtipné, spíš je celý vtip založen na ztrapnění pracovnice.

19187

Odpovědět

Rád bych jen dodal, že tento primitivní humor je tak akorát dobrej pro české hlupáky, kteří jsou zblblí z naší české produkce nevalné kvality.
Co ukazují disliky? Lidé, co neumí anglicky, nedokážou řádně ocenit dobrej humor ani případnou kritiku.

19162

Odpovědět

+TichýZmrdDisliky pouze ukazují to, že s tebou lidé nesouhlasí. Takže v tom nehledej souvislosti, které tu nejsou.

286

Odpovědět

Ztrapnění? Myslím, že po lidech, kteří jí tam normálně volají, tohle pro ní bylo příjemné oživení pracovní doby.

292

Odpovědět

Ztrapnění pracovnice? Ty vole, její práce obnáší vzdychání do telefonu, zatímco luští křížovky (nebo se v lepším případě učí, aby mohla najít skutečný zaměstnání).

340

Odpovědět

:D PR0444444? Proč se musim na takovýhle videa kokat, zrovna, když sem trošku přiopilej ?:D teď se nemůžu přestat chechtat :D:D úžasnný!!!

1944

Odpovědět

Takhle jsem se už dlouho nesmála :D Škoda že to skončilo zrovna v tom nejlepším :(

272

Další