Přidat do sledovaných sérií 15
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:3 810
Standardní ansámbl SNL spolu se zpěvačkou Billie Eilish vytvořil satiru na aktuálně nejspíš nejpopulárnější sociální síť, aspoň mezi dětmi a mládeží. Nebo je to přesné zdokumentování reality?

Přepis titulků

TÁTA - NEZAPOMEŇ VYNÉST KOŠ. - OK, ZA CHVÍLI. - TEĎ. - ZROVNA TO DĚLÁM. Úvod do sebeobrany. Pokud k vám jde pachatel zepředu, udeřte ho na citlivé místo. A zbraň máte vy. Můžeme teď probrat šaty Blake Lively? Jako fakt, když říkám, že z něj umírám, tak jako fakt…

Co to má znamenat? Mami, dělám sexy pózy! Vyšel trailer na Spider-Man: Bez domova. A je to skvělý! Když vám jde seggs tak dobře, že ho to vyděsí. Takhle vypadá den mámy osmi kluků. Nejdřív vstanu, začnu vařit, a když jsou všichni nakrmení, je noc a jdu spát.

KRÁSNÝ COVER FLO RIDY Shawty had them apple bottom jeans, boots with the fur, with the fur. TÁTA - UŽ JSI VYNESLA KOŠ? - JO. Dejte prst dolů, jestli jste už měli sex ve vířivce. Dejte prst dolů, jestli jste už měli sex s vířivkou. Pane…

Čégo, dnešní retro song je pro všechny starší znalce. Old Town Road od Lil Nas X. Pořád přemýšlím nad šaty Blake Lively. Tohle je ASMR Homera Simpsona. Donuty. Do… Tohle udělejte, pokud k vám jde pachatel zezadu. Poslouchejte kroky. Kdo to je?

To bych to schytal. Mrkej na ten vohoz. Mrkej na ty skechersky s Vaianou. Epézní. Když dokončíš úkoly včas, abys mohla škrtit svýho subíka. Jsem kluk z ostrova, jsem kluk z ostrova. Budu jako… Hej kámo, už nějakou dobu skroluješ, možná si dej pauzu, napij se, přečti si knížku, promluv si s člověkem.

Když jde o úspěch, kdo to má teď nejtěžší? Běloši. Přišla jsem na to. Šaty Blake Lively jsou falešná vlajka iluminátů, má odvést pozornost od vakcíny. Důkazy. Vyšel trailer na Spencer. Tyjo, Diana byla fakt osamělá!

TÁTA Využili jste někdy samoobslužné pokladny v supermarketu? Jsi hroznej! PROVOKATÉR SETŘE KOMIKA Dobře. Sorry. KDYŽ VAŠE DÍTĚ NEVYNESE KOŠ. TATI!!!

OKAMŽITĚ TO SMAŽ! Když tichého spolužáka konečně pozvete ven a on souhlasí. A už nemusíte nic předstírat. Je to skvělý! NÁDHERNÝ COVER LIL WAYNA She lickin' like a lollipop. Když se z toho váš oblíbený pacient dostane a pořádně to rozbalí. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sociální sítě poukázaly na to, jak hloupá je většina obyvatel téměř celého světa. Jen nevím, jestli je blbější taková videa točit, nebo investovat vlastní čas a takové blbce sledovat.

21

Odpovědět

Blbjsi je jiste takova videa sledovat.

00

Odpovědět

GENERATION D (emented)

20

Odpovědět

Mimochodem, neuvažujete o návratu série o WWII, z kanálu o Velké válce?

30

Odpovědět

Uvažujeme, respektive nám v tom brání jenom absence překladatele, který by se jí mohl ujmout. Jsou to opravdu náročná videa na čas, terminologii, znalosti ad. Neustále ale nabíráme nováčky, takže pokud byste i vy ve svém okolí znali někoho, kdo by do toho rád šel, odkažte ho na náš článek https://videacesky.cz/clanek/halo-halo-nadejni-titulkari-hlaste-se-zde-, kde je pro nové potenciální překladatele vše shrnuto.

41

Odpovědět

+ElTigreto jen hoďte do deepdl ne?

02

Odpovědět

Ak chce niekto ist viac do hlbky:
TikTok Is Worse Than You Thought

20

Odpovědět

odpad

19

Odpovědět

Jakože cože? Asi už opravdu nechápu dnešní tiktok svět....

81

Odpovědět

Hurá, shadowbany jsou zpět!

55

Odpovědět

Zkouška!

32

Odpovědět

To jsi dělal celou dobu u každého videa? 🙂

01

Odpovědět

+Kafka TamuraNe, jen u tohohle. Protože po delší době spustili komentáře a pak zase byly 4 videa bez komentářů, tak jsem myslel, že už to zase nejde.

23

Odpovědět

urcite je nas tady vic kteri jsme to zkouseli uk azdeho videa..

00