Přidat do sledovaných sérií 30
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:12 032

Přepis titulků

"Je lepší milovat a lásku ztratit, než nemilovat vůbec." Dámy a pánové, přichází Anna Kendrick se soundtrackem k milostnému příběhu. Ve chvíli, kdy se probouzím, předtím než si nanesu make-up, trošku se za tebe pomodlím. Češu si vlasy a přemýšlím, co si vezmu na sebe, trošku se za tebe pomodlím.

Nikdy jsem tě neviděl tak krásnou jako dnes večer. Nikdy sem tě neviděl tak zářit. Dáma v červeném se mnou tančí... ... bok po boku. A já vím, že bude moje smrt. Alespoň budeme strnulí oba.

A já vím, že ze mě dostane to nejlepší. To nejhorší teprve přijde. Když jsem s tebou, tak necítím svou tvář. Ale miluji to. Ale miluji to. Když jsem s tebou, tak necítím svou tvář. Ale miluji to. Ano, miluji to!

Budu se s tebou milovat, jak jsi po mně chtěl/a. A budu tě pevně držet po celou noc, kotě. Myslím, že tě miluji. Tak čeho se tak bojím? Bojím se, že si tím nejsem jistá. Na lásku neexistuje žádný lék.

Myslím, že si tě chci vzít! Je krásná noc. Chceme udělat něco bláznivého. Koho to, kotě, zajímá? Myslím, že si tě chci vzít. Je to tím pohledem do tvých očí? Nebo je to tím pitím? Koho to, kotě, zajímá?

Myslím, že si tě chci vzít. Jenom mi nezlom srdce. Nemohl bych ani, kdybych chtěl. Zlato, pokud zneklidním… Kotě, takový ty nejsi. Jenom mi nezlom srdce. Nezlomím ti srdce. - Ale já jsem tě načapala na lince.

- To jsem nebyl já. - Viděla tě souložit na pohovce. - To jsem nebyl já. - Měl jsi ji dokonce ve sprše. - To jsem nebyl já. - Dokonce jsem si vás natočila. - To jsem nebyl já. Nevadí, najdu si někoho, jako jsi ty. Přeji vám dvěma jenom to nejlepší. Prosím, nezapomínej na mě. Vzpomínám si, jak si řekla... Někdy láska trvá, někdy namísto toho bolí.

Někdy láska trvá, někdy namísto toho bolí. Věříš na život po lásce? Cítím, že něco uvnitř mi říká, opravdu si nemyslím, že jsi na to dost silný, ne. A já… ...tě budu vždycky milovat.

Já... ...tě budu vždycky milovat. Já... ...já tě budu vždycky milovat. Vždycky tě budu... Dámy a pánové, neuvěřitelná Anna Kendrick. Je úžasná! Zůstaňte s námi.

překlad Lexter

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

akonahle vidim niekde hento vypasene nechutne prasa, ktore sa snazi schudnut, tak grcam.

07

Odpovědět

Pustil jsem si to jenom kvůli Aničce a potěšilo mě to.

120

Odpovědět

Mě se tohle video a neuvěřitelně mi zvedlo náladu. Navíc mám rád Annu Kedrick. Za mě určitě díky za překlad :-)

341

Odpovědět

*video líbilo....(aneb nejdřív si to po sobě třikrát přečti a pak až něco odesílej)...inu stane :-)

33

Odpovědět

+blazen33Já to třeba přečetl "správně" a kdyby jsi se neopravil, tak si toho ani nevšimnu :D

200

Odpovědět

+Dominik Gerža (Osobní)ááá sakra, že já jsem takovej blbec poctivej :-D no ještě že si nikdo nevšimnul, že v mé opravě jsem zapomněl za slovo "stane" napsat "se", Takže pššššt :-D

71

Odpovědět

:'( rozbrečelo mě to.. nejen že se tu objevují špatná videa.. ale mají i dobrý ohodnocení... asi je na čase hledat jinou oblíbenou stránku

1950

Odpovědět

pravda

37

Odpovědět

Tak běž, my to přežijeme...

341

Odpovědět

Di di, a už sa nevracaj!

240

Odpovědět

Počkat! On Bruno Mars opravdu nezpívá o tančících židech?
Jinak samozřejmě parádní kousek, Annu Kendrick můžu kdykoliv ;)

352

Odpovědět

Bylo to super vtipný, ale nemůžu si pomoct, přijde mi, že ta holka mečí jako koza :D

1910