DNA důkazy osvobodily usvědčeného vrahaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:641
Počet zobrazení:9 464

Nové DNA důkazy ukázaly, že sliny a chomáče chlupů nalezené na místě hrůzné vraždy neodpovídají DNA Jamese Marshalla, který byl před dvanácti lety z této vraždy pod pádnými důkazy usvědčen.

Na mapce pro lepší orientaci jasně vidíte místo u centra pro návštěvníky státního parku, kde byl Marshall zatčen. Červeně je pak uprostřed rezervace pro medvědy vyznačeno místo, kde se odehrála vražda.

 

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz DNA důkazy dnes po dvanácti letech ve vězení osvobodily muže z georgijské Panoly. James Marshall byl v roce 1996 odsouzen na doživotí za vraždu Janet Kellyové kempující v národním parku. Jen jsem ho viděl, věděl jsem, že to on zdecimoval a snědl mou dceru. Teď, když je pod zámkem, upřímně doufám, že lidé budou moct v té rezervaci pro medvědy bez obav kempovat .

Během uvěznění Marshall pořád tvrdil, že je nevinný a jeho čelisti by nemohly zanechat patnáct centimetrů hluboké vkusy, jimiž bylo tělo pokryto, a že nesnědl Janetinu levou nohu a část torza, z čehož byl obviněn. Policie byla novými nálezy šokována, původní důkazy proti Marshallovi byly prý totiž nebývale usvědčující. Marshall pracoval v Panolském státním parku jako průvodce a den po vraždě se prokazatelně vyskytoval dva kilometry od místa činu, ačkoliv neměli zaměstnanci do parku chodit kvůli sérii medvědích útoků.

Porotě trvalo vynesení rozsudku jen 20 minut, k čemuž patrně vedly zejména odpudivé detaily vraždy. Mezi ně patří napůl snězená ryba ponechaná na místě činu, kvůli níž byl Marshall známý jako "lososový vrah". Vrah také kolem tábora roztrousil obří hromady výkalů. Poté, co zabil Janet, strávil prý pět minut drbáním svých chlubatých zad o strom.

Je to zvrhlík. Janet kvůli zraněním nemohla být při pohřbu vystavena v otevřené rakvi. Spolu s ní byla pohřbena poslední fotografie, kterou stihla pořídit. a která ji zachycuje ve společnosti dvou medvíďat. DNA důkazy Marshalla neosvobodily od obvinění z vandalství a krádeže, z nichž byl usvědčen za zničení auta slečny Kellyové, k němuž došlo, když se snažil dostat k jídlu uvnitř. Za tento zločin bude muset Marshall zaplatit 5000 dolarů. Panolské policejní oddělení se dnes Marshallovi za způsobené nepříjemnosti omluvilo plánují znovu otevřít případ a cituji: "najít černocha, který to udělal".

A dále... Nadace Boba Dolea uděluje stipendia studentům, kteří by mohli vědět, kdo je to Bob Dole. VZPOMÍNKY NA KOJENÍ POZNAMENALY VŠECHNY V 405 PINE STREET, YAKIMA, WA

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U nás máme trochu opačný problém. V prírodnej rezervácii poblíž cigánskych osád medvede vyrubujú stromy. Cigánske osady sa ale našťastie chopili iniciatívy a svojpomocne utvorili lesné hliadky ozbrojené sekerami a pílami, ktoré majú za úlohu chrániť les a zabrániť medveďom v neoprávnom výrube stromov.

261

Odpovědět

To mi připomněli kdy zavřeli matku batolete za to že zabila a snedla sve ditě, taky někde v lese a pak po nějake době se zjistilo že to udělal nějaky pes. Možna to bylo dokonce v česko, ale nejsem si tim jisty.

211

Odpovědět

Udělal to medvěd.

2288

Odpovědět

you don't say?

196

Odpovědět

Thank you Captain Obvious. Your job here is done. :)

217

Odpovědět

neblázni :) medvěd tam určitě nenechá napůl snězenou rybu, nebo by se neškrábal o strom a určitě by tam nenechal ty hromady výkalů ;) :D

222

Odpovědět

Medvěd?! Neblázni, důkazy jasně nasvědčují, že to byl černoch.
:-D

272

Odpovědět

+CronosusKdyž se podíváte blíž, zjistíte, že to byl medvěd.

1971

Odpovědět

no s**t Sherlock...

203

Odpovědět

Nechápu ty mínusy... Co bude dál? Budete mi tvrdit, že ONN je jenom nějaká parodie?

224

Odpovědět

+TaanNe, budeme tvrdit, že jsi troll.

216

Odpovědět

+TaanNé, opravdu jsem to napsal tak průhledně? ;)

224

Odpovědět

Ludia nechapu ironiu :) dal som ti palec hore

194

Odpovědět

já bych fakt věřil :D že se tohle někde na světe stát může :X

221

Odpovědět

The Onion jsou proste borci..takhle dokonale vystihnout americkou spolecnost, to se jen tak nevidi :) 10/10

232

Odpovědět

Nejvíc mě fascinujou ty kamenný ksichty. Já být na jejich místě, tak se fakt neudržím! :D

233

Odpovědět

Souhlasím, jen bych to zevšeobecnila na společnost celkově. Lidská blbost je globální problém, obklopuje celou planetu, každý kontinent úplně stejně. :-D

231

Odpovědět

+AmyFarrahFowlerjo, ale Amici jsou v tomhle nedostizni...staci se jen podivat, kdo vzesel z republikanskych primarek jako kandidat na prezidenta

215

Odpovědět

Sli hledat n***a co to zpusobyl :D :D

2028

Odpovědět

tá ich retardovanosť na asi nikdy neprestane prekvapovať ... :-D

1863

Odpovědět

Je to zvrhlík.

1920

Odpovědět

Byl to asi n**r...

1839

Odpovědět

Ty asi narážíš na Malou Velkou Británii, co?

186