Přidat do sledovaných sérií 45
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:4 074

Aaron Paul má za sebou již mnoho rolí v různých seriálech i filmech, ovšem nejvíce je opěvován za roli Jesseho Pinkmana v seriálovém hitu Perníkový táta (Breaking Bad), za kterou mimochodem získal Zlatý glóbus. Rozhovor u Craiga proběhl těsně před premiérou Aaronova nového filmu Need for Speed, o kterém se dozvíte pár zajímavostí, a samozřejmě nebude opomenut ani Perníkový táta.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Metallica u Graiga Fergusona by určite potešila viac ľudí tu :-)
https://www.youtube.com/watch?v=fH7ZPb9hf30

31

Odpovědět

Díky za tip. V budoucnu by se tu tento rozhovor mohl objevit ;)

00

Odpovědět

Ten byl asi fakt na perníku, protože neustále něco dělal s rukama, fur si popotahoval sako, nedokázal v klidu sedět v židli. Hyperaktivní, asi fakt má rád speed. :D

31

Odpovědět

Az teraz som si vsimol, ze aj Geoff ma pohar :D

170

Odpovědět

Můžu si to pustit i v případě, že jsem Breaking Bad neviděl a asi někdy vidět chci? :-)

143

Odpovědět

Každej kdo Breaking Bad neviděl se okradl o jeden z nejlepších (a pro mě osobně úplně nejlepší, nic jinýho mu nesahá ani po pás) seriálů. Určitě stojí za to vidět.

258

Odpovědět

+nevermoreUdělal bych cokoliv na světě, abych si mohl vymazat paměť a měl tu možnost vidět Breaking Bad zase jako poprvé :-D bitch.

322

Odpovědět

+nevermorePodľa mňa máš pravdu aj nemáš :D... samozrejme, keď berieme do úvahy jednotlivé faktory, tak najlepších seriálov je viac... podľa toho čo od neho očakávaš.. napríklad výnimočné a v každom niečo lepšie sú seriály ako HIMYM, Two and a half man, Friends, The Simpsons, Breaking Bad, House of Cards, Game of Thrones.. ale keď sa nepozeráš na nejaký konkrétny aspekt napr. "Najlepší fantasy seriál" (GoT) alebo "Najlepší seriál zo života partie kamarátov" (HIMYM) tak komplexne najlepší seriál je podľa môjho skromného názoru Lost.

210

Odpovědět

+nevermorehps: Ze začátku tvůj příspěvek zněl rozumě, ale totálně jsi to zabyl posledním slovem :D

80

Odpovědět

+nevermoreDocela me to sere, ale me BB vubec nechytl. A to mam takove serialy rad.

01

Odpovědět

+nevermoreBB je výborný seriál, síce ešte hodnotiť úplne nemôžem, lebo ma ešte čaká zopár častí...ale najlepší seriál sú aj tak Sopranovci a basta :P

00

Odpovědět

Nic proti té diskuzi o nejlepším seriálu :), ale Shairel asi měl(a) na mysli, jestli se může na tenhle díl Craiga kouknout, aniž by tam byly nějaké spoilery, které by jí zkazily budoucí sledování Breaking Bad...teda alespoň já jsem to tak pochopila. A pokud je to tak, tak v klidu můžeš, spoilery tam nejsou :).

70

Odpovědět

+kriststeAž na to že taťka chodí ve trenclích :)

10

Odpovědět

08:46
Ale no tak, "Geoffovo hrnek"? Bud předstírat, že jsem to neviděl a rychle to opravte. :P

124

Odpovědět

Super! :D Ale někde to jeho "bitch" překládají jako "čubka", tak kdo se v tom má pak vyznat :D

40

Odpovědět

to bude tím že bitch v překladu je čubka :)

41

Odpovědět

Na Perníkového tátu se nedívám, takže Aarona neznám, jak mluví, ale jak jsem ho teď slyšela, tak mi přijde, že zní podobně jako Craig...nebo se mi to zdá? :D.
Mimochodem, to je poprvé, co vidím, že host dostal hrnek. Vzpomínám si, že ho někdo obdivoval a chtěl ho Craig mu řekl, že nemůže, že je jen jeho nebo něco v tom smyslu...asi změnil názor, byl o něj velký zájem :D. Taky bych chtěla takovej hrnek! :)

91

Odpovědět

do you enjoy speed? And by that I mean meth :D okrem Conana a Petra Marcina si neviem predstaviť nikoho kto by sa ho to opýtal :D

323

Odpovědět

že Petra Marcina.... wtf ??! :D :D

150

Odpovědět

+RezolutPeter Marcin a Andy Kraus. Pamatuju je z legendárního pořadu jménem Uragán...

00