Přidat do sledovaných sérií 19
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 370
Počet zobrazení:17 844

Po delší době se objevil nový díl série s Batmanem od CollegeHumoru, který samozřejmě ovlivnilo i prázdninové oznámení plánovaného filmu, ve kterém se má Batman setkat se Supermanem. Proto jsem ho dnes přeložil a v rámci naší pravidelné rubriky videí s duálními titulky ho dokonce můžete použít na efektivní výuku angličtiny. Tak si to zkuste a pusťte si video nejdříve pomocí ikonky "CC" s anglickými titulky.

Slovníček: may the best man win - nechť zvítězí ten nejlepší (používá se např. před nějakým utkáním nebo závodem, který má být naprosto fér) put our differences aside - hodit neshody za hlavu roided up jock - nasteroidovaný bouchač (roid up od slova "steroid" a jock je označení namachrovaného a obvykle svalnatého sportovce) white bread - označení někoho, kdo je předvídatelný, nudný, naivní take it easy - buď v klidu, neboj se newsflash - novinka (používá se, když chcete někomu vysvětlit něco, co každý dávno ví) to fool someone - oblbnout, obelhat, napálit seal the deal - doslova "zpečetit dohodu" (používá se pro označení pohlavního styku) innit - zkrácenina od "isn't it" (používá se obvykle ve smyslu: "Nemám pravdu?") I'll save you the trouble - ušetřím ti práci give somebody the bird - ukázat na někoho fakáče gratitude - doslova vděk, projev vděčnosti

Přepis titulků

Vím, že tu jsi. Můžeš vylézt. Co po mně chceš, Clarku? Nedá se nic dělat, Bruci... Dřív nebo později mě někdo požádá, abych mu tě vydal. Někdo, koho nebudu moct odmítnout. - A až k tomu dojde... - Až k tomu dojde, Clarku... ať zvítězí ten nejlepší. Bruci...

Myslím, že je načase hodit naše neshody za hlavu a spojit síly. Cože? - Já... - Co je? Teda... proč? - Jsi přece Batman. - Jo, a nemám žádnou zvláštní schopnost. Jsem v podstatě jen boháč...

a pošuk. - Bohatej pošuk. - Bruci... - tvá vědecká mysl... - Je úplně k prdu, ale naštěstí tu máme týpka, od kterýho se kulky odrážej na zem. - Umíš se prát... - Mým úhlavním nepřítelem je Bane. Obyčejnej nasteroidovanej bouchač s plynovou maskou, kterej mi v klídku zlomil páteř. Ty by sis ho podal i levačkou a pravačkou bys mu ho mezitím mohl vyhonit.

- Super-honič! - Ale... když já... - Jsi cool. - Aha, jasně. Už chápu. - Trápí tě image. - Jak tě to napadlo? - Jsem Superman. - Jo, no právě! Jseš naivní slušňáček. To lidi nudí.

Dívej na ten svůj debilní převlek. - Ten mi daroval můj otec. - Kterej zaklepal bačkorama. Už se konečně smiř s tím, že máš mrtvý rodiče. Nejsou tví rodiče taky po smrti? Nepřipomínej mi to! Byl jsem malý hoch! A teď jsem netopýr! - Promiň. - Můj převlek je cool, protože jsem si ho vyrobil sám, tatínkův mazánku.

Taky máš na hrudi to pitomý S, kdybysme náhodou zapomněli, kdo jseš. Pro můj lid je to symbol naděje. Naděje se píše s N, blbče! - Dobře, dobře, dost! - Přiznej si to. - Jseš trapák. - Ty nosíš oční stíny! - Polib si! No tak jsem si nepřines schopnosti z atmosféry nějaký jiný zasraný planety! "Zdejší vzduch mě posiluje!" Ty pitomej nerde s přiblblým účesem.

Batmane, Supermane! Viděl jsem Bat-Signal. Co se děje? Komisaři Gordone, Batman a já tu zvažujeme spolupráci. - Ale proč? - Moje řeč! - Jo, přijde mi to naprosto zbytečný. - Že jo? S váma dvěma šaškama mám co do činění už asi deset let a nemůžu tomu uvěřit... ale fakt to řeknu... - poprvý dávám Batmanovi za pravdu.

- Díkes. - Proč k tomu přistupujete takhle? - Někdo ti to musí říct na rovinu. - Jseš nudnej. - Dost trapnej. I to tvý alter ego. Já jsem jako Hugh Heffner ze 70. let. - A ty sis vybral postavu z Newsies. - Jo, koho z nich? Mé alter ego není rozhodně postava z muzikálu Newsies. Kterou postavu z Newsies má Clark Kent představovat? - Crutchyho? - Nejsem Crutchy! - Mám takovej pocit, že to bude Crutchy.

- Nejsem Crutchy! A byl bych radši, kdybychom mé alter ego neprobírali v přítomnosti komisaře. - Buď klidnej, Crutchy. Já vím, že jseš Clark Kent. - Cože? Novinka! Lidi neoblbneš jen tím, že si nasadíš brejle a klobouk. - Fakt ne? - Sleduj, hele. Jsem někdo jiný. Oblbnul jsem vás? - Nejsem komisař Gordon, ten šel pryč. - Co jsi zač? Kam se poděl komisař Gordon? Už jste zpátky.

Komisaři, byl tu nějaký muž. - Supermane, tys ho přece viděl. Stál tu někdo jiný. - Dobře, dobře... - Skrývá se ve stínech! - Ten chlap už je pryč. Víte co? Jděte do háje! Nechte... - Nechte to plavat. - Nedivím se, že trapák jako ty nedokázal nikdy u Lois Laneový pořádně smočit. Neber si ji do pusy! A to ti strkala pořád tu svou prořízlou zpravodajskou frndu až pod nos.

"Hele, stačí zasunout. - Vem tohle a zasuň to do mě." - Dost! K čemu ti je, že jseš Muž z oceli, když neumíš šermovat s vlastním mečem? Mám recht? A dost! - Jsi fakt rozkošnej. - Jo. Co nám uděláš, mišánku? Spálíš nás kouzelným zrakem na popel? To by bylo prvně.

Vždycky ho používáš jen na trapárny. Třeba abys rozříznul vejpůl ledovec nebo přihřál nějaký stařence večeři. "Nemáte tu polévku vystydlou, madam?" Já bych tím připravil Banea o hnátu. Ticho! Chtěl jsem se s vámi spojit. - Nenechám se zesměšňovat. - Ty, Clarku... hádej, co zrovna dělám pod kápí. Použij svůj rentgenovej zrak. Ušetřím ti práci.

Posílám tě do řitě. Co to asi znamená na Kryptonu? Díky moc? - Jauvajs! - Sbohem! - To je degen. - Jo. "Na mý planetě znamená S totiž naději." Ještě že je po nich. - Páni! - Kam se poděl komisař? Co jsi- - Jste zpátky.

- A ty mi už zas lezeš na nervy. Jo. Nechám se snadno oklamat.

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prosím ať natočí celý film :D

921

Odpovědět

Já si říkám, jestli se to po tolika Badmanech nestane trapné, ale ne, stále je to mazec :-) Badmana do filmu!

500

Odpovědět

To je k***t :D :d Jsem z nej mel zachvat smíchu :)" prořízlou frndu" :D

341

Odpovědět

Nejvíc nemůžu z toho jak se tu batman vždycky snaží o nějaký super proslov a našpulí tu hubu a ten hlas :DDDDDD aj kdyby popisoval přípravu rajské omáčky tak to bude vtipné :D

921

Odpovědět

Ten Superman mi silně připomínal Michaela Fassbendera.

015

Odpovědět

Sakra, jak já si přeju natočení filmu Badman (samozřejmě s účastí Harveyho Denta)

311

Odpovědět

But Harvey Dent... can we trust him?!

720

Odpovědět

+MrYuraNope, he is dead.

23

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=nxA0a5G6ccg myslím že tahle perla youtube by také stála za přeložení, je to starší klasika, ale myslím že to tu nikdy nebylo.

51

Odpovědět

Superman se nám sice může zdát jako trapnej superhrdina, ale musíme si uvědomit, že vznikl před válkou a s Amerikou byl jak při ní tak za studené války, proto se z něj stal takový vzorný idol a patriot, který zachraňuje ameriku před krizemi. V současnosti sice pro nás tak velká krize není, ale velká část USA ho má pořád zafiksovaného jako svůj idol a ochránce, i když už to neni ani náhodou tak žhavý jako v 78 roce. ;)

235

Odpovědět

A proto je batman trapný v jakémkoliv vydání...

387

Odpovědět

četl jsem barman a říkal jsem si proč by měl být barman trapný a pak jsem si všiml, že si trapný ty a přestal na to myslet ... - hmmmm

523

Odpovědět

+Ras al GhulPodle toho kolik lidí si tu honí nad komiksy, chápu tvou reakci.

228

Odpovědět

Překládejte TotalBiscuit :(.Neumím anglicky a baví mě koukat na to jak někdo hodnotí hru.A jak to umí Biscuit je to prostě krása poslouchat to anglicky a to anglicky vůbec nerozumím.

1517

Odpovědět

Tsstsstss. Super-Honič! :D

201

Odpovědět

Docela bych uvítal, kdyby byl Superman ještě větší dělo než Badman. :)

295

Odpovědět

Co to furt ti filmaři mají s tím Supermanem, když je to po všech ohledech tak trapný a nelogický hrdina (viz ty laserové oči)?
I když v trapnosti zjevu ho o kousek poráží Kapitán Amerika.

3621

Odpovědět

...ale tomuhle říkám SUPERHRDINA: https://www.youtube.com/watch?v=dB1HfHRcGAo

28

Odpovědět

Nenechám se snadno oklamat - To mě dostalo :)

631

Odpovědět

Až na to, že je tam "nechám", jinak by to ani nebylo vtipný. ;-)

780

Odpovědět

+BugHer0Ouch!

290

Odpovědět

+BugHer0Na druhou stranu, vtipný by to bylo, takový tvrzení od Badmana ... prostě nejlepší detektiv na světě se nenechá snadno oklamat ne? :-D Ale chápu, že tím bylo myšleno, že tady Barfilm použil moc očních stínů, takže na to pořádně neviděl, což mělo za následek to, že byl, či je, či bude, za trola :D

14

Odpovědět

lol ten typek je dobrej. vice o nem.

Jen teda diky Injustice hre jsem nahled dost do komixu a je zajimave sledovat Supermana v jine dimenzi sveta. Jak ho Joker obelhal aby zabil Lois a jeho/jeji dite. Jak se pote nasral a zacal vladnout svetu. Znicil vsecky *many co sli proti nemu.

210

Další