Thumbnail play icon

Batman versus SupermanBadman

Přidat do sledovaných sérií 15
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 320
Počet zobrazení:10 942

Po delší době se objevil nový díl série s Batmanem od CollegeHumoru, který samozřejmě ovlivnilo i prázdninové oznámení plánovaného filmu, ve kterém se má Batman setkat se Supermanem. Proto jsem ho dnes přeložil a v rámci naší pravidelné rubriky videí s duálními titulky ho dokonce můžete použít na efektivní výuku angličtiny. Tak si to zkuste a pusťte si video nejdříve pomocí ikonky "CC" s anglickými titulky.

Slovníček: may the best man win - nechť zvítězí ten nejlepší (používá se např. před nějakým utkáním nebo závodem, který má být naprosto fér) put our differences aside - hodit neshody za hlavu roided up jock - nasteroidovaný bouchač (roid up od slova "steroid" a jock je označení namachrovaného a obvykle svalnatého sportovce) white bread - označení někoho, kdo je předvídatelný, nudný, naivní take it easy - buď v klidu, neboj se newsflash - novinka (používá se, když chcete někomu vysvětlit něco, co každý dávno ví) to fool someone - oblbnout, obelhat, napálit seal the deal - doslova "zpečetit dohodu" (používá se pro označení pohlavního styku) innit - zkrácenina od "isn't it" (používá se obvykle ve smyslu: "Nemám pravdu?") I'll save you the trouble - ušetřím ti práci give somebody the bird - ukázat na někoho fakáče gratitude - doslova vděk, projev vděčnosti

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prosím ať natočí celý film :D

811

Odpovědět

Já si říkám, jestli se to po tolika Badmanech nestane trapné, ale ne, stále je to mazec :-) Badmana do filmu!

450

Odpovědět

To je kokot :D :d Jsem z nej mel zachvat smíchu :)" prořízlou frndu" :D

331

Odpovědět

Nejvíc nemůžu z toho jak se tu batman vždycky snaží o nějaký super proslov a našpulí tu hubu a ten hlas :DDDDDD aj kdyby popisoval přípravu rajské omáčky tak to bude vtipné :D

881

Odpovědět

Ten Superman mi silně připomínal Michaela Fassbendera.

013

Odpovědět

Sakra, jak já si přeju natočení filmu Badman (samozřejmě s účastí Harveyho Denta)

301

Odpovědět

But Harvey Dent... can we trust him?!

700

Odpovědět

+MrYuraNope, he is dead.

23

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=nxA0a5G6ccg myslím že tahle perla youtube by také stála za přeložení, je to starší klasika, ale myslím že to tu nikdy nebylo.

51

Odpovědět

Superman se nám sice může zdát jako trapnej superhrdina, ale musíme si uvědomit, že vznikl před válkou a s Amerikou byl jak při ní tak za studené války, proto se z něj stal takový vzorný idol a patriot, který zachraňuje ameriku před krizemi. V současnosti sice pro nás tak velká krize není, ale velká část USA ho má pořád zafiksovaného jako svůj idol a ochránce, i když už to neni ani náhodou tak žhavý jako v 78 roce. ;)

235

Odpovědět

A proto je batman trapný v jakémkoliv vydání...

387

Odpovědět

četl jsem barman a říkal jsem si proč by měl být barman trapný a pak jsem si všiml, že si trapný ty a přestal na to myslet ... - hmmmm

523

Odpovědět

+Ras al GhulPodle toho kolik lidí si tu honí nad komiksy, chápu tvou reakci.

228

Odpovědět

Překládejte TotalBiscuit :(.Neumím anglicky a baví mě koukat na to jak někdo hodnotí hru.A jak to umí Biscuit je to prostě krása poslouchat to anglicky a to anglicky vůbec nerozumím.

1517

Odpovědět

Tsstsstss. Super-Honič! :D

191

Odpovědět

Docela bych uvítal, kdyby byl Superman ještě větší dělo než Badman. :)

285

Odpovědět

Co to furt ti filmaři mají s tím Supermanem, když je to po všech ohledech tak trapný a nelogický hrdina (viz ty laserové oči)?
I když v trapnosti zjevu ho o kousek poráží Kapitán Amerika.

3621

Odpovědět

...ale tomuhle říkám SUPERHRDINA: https://www.youtube.com/watch?v=dB1HfHRcGAo

28

Odpovědět

Nenechám se snadno oklamat - To mě dostalo :)

631

Odpovědět

Až na to, že je tam "nechám", jinak by to ani nebylo vtipný. ;-)

770

Odpovědět

+BugHer0Ouch!

280

Odpovědět

+BugHer0Na druhou stranu, vtipný by to bylo, takový tvrzení od Badmana ... prostě nejlepší detektiv na světě se nenechá snadno oklamat ne? :-D Ale chápu, že tím bylo myšleno, že tady Barfilm použil moc očních stínů, takže na to pořádně neviděl, což mělo za následek to, že byl, či je, či bude, za trola :D

14

Odpovědět

lol ten typek je dobrej. vice o nem.

Jen teda diky Injustice hre jsem nahled dost do komixu a je zajimave sledovat Supermana v jine dimenzi sveta. Jak ho Joker obelhal aby zabil Lois a jeho/jeji dite. Jak se pote nasral a zacal vladnout svetu. Znicil vsecky *many co sli proti nemu.

210

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)