Charlie McDonnell – Doctor What?

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:385
Počet zobrazení:4 507

Charlie McDonnell, od kterého už tady máme dvě videa (zde a zde), je také velmi talentový muzikant. Mimo sólovou tvorbu je také aktivní ve skupině Chameleon Circuit, která hraje tzv. Trock (Timelord Rock, hudba o seriálu Doctor Who). Pro tu napsal písničku Doctor What? (Doktor Co?) a nahrál její akustickou verzi. Tu si teď můžete pustit i s anglickými titulky.

České titulky:

Přepis titulků

Dnes vám představuji akustickou verzi jedné z mých nových Chameleon Circuit písniček jménem Doktor Co? Doufám, že se vám bude líbit. Přítelkyně si myslí, že jsem tupec, rodiče řikají, že jsem hrozný blbec, že s tímhle plýtvám čas.

Ale já nehoním mojí představivost, nemohu pomoci mé závislosti, protože vím, že on existuje. Ale když podíváte skrz čase, tak uvidíte, že tolik artefaktů je s ním svázaných, všechny ukazující jeho směrem. A přesto, že může mít různé obličeje myslím, že je to on ve všech případech.

Ten muž je záhada, kdo ví kde dnes je? Jen se podívejte, co jsem našel, šílím nebo mě pronásleduje? Můžete najít jeho odkaz všude možně, ale historické knihy ho stejně vynechávají. Jmenuje se Doktor, ale Doktor Co?

Myslím, že je Marťan, ale to jenom hádám. Doktor, ale Doktor Kdy? Podívám se na pravěk a tam je zase. To je prostě Doktor, ale Doktor Jak? Neustále zachraňuje planety, ale vždy je skromný. Pan Doktor, ale Doktor Kdo?

A hlavně, Doktore, jak tě můžu najít? Bere si s sebou nebezpečí, všude kam jde, takže pokud se objeví, zjistíme, že něco je špatně. Nemůžu si pomoct, ale myslím, že bych byl dobrý společník. Jsem celkem chytrý, vždy slušný, Doktore, vezmi si mě dnes.

Vím, že bych se měl vzpamatovat, ale musím vidět jeho loď, aby mě vzal všude, kam šel. Nebo bych ho aspoň chtěl potkat, potřást rukou, říct sbohem a poděkovat za vše, co udělal. Nemůžete popřít, že mimozemšťani musí existovat. Je to tak těžké uvěřit, že se nějací objeví a budou vypadat jako my?

Vím, že je to pouze spekulace, ale cítím, že musím vyzkoušet věřit v to, co cítím. Jmenuje se Doktor, ale Doktor Co? Myslím, že je Marťan, ale to jenom hádám. Doktor, ale Doktor Kdy? Podívám se na pravěk a tam je zase.

To je prostě Doktor, ale Doktor Jak? Neustále zachraňuje planety, ale vždy je skromný. Pan Doktor, ale Doktor Kdo? A hlavně, Doktore, jak tě můžu najít? Vím, že ti musím připadat jako nějaký Neandrtálec, zatímco ty jsi génius a všeuměl.

Jsem pouze hmyz, není nic, co bych uměl. Jak jsem mohl čekat, že tě někdy potkám, Doktore! Ale Doktor Co? Myslím že je Marťan, ale to jenom hádám. Doktor, ale Doktor kdy? Podívám se na pravěk a tam je zase. To je prostě Doktor, ale Doktor Jak?

Neustále zachraňuje planety, ale vždy je skromný. Pan Doktor, ale Doktor Kdo? A hlavně, Doktore, jak tě můžu najít? Je čas na pár zábavných faktů o Chameleon Circuit! Věděli jste, že složení naší malé Doctor Who skupiny se nedávno trochu změnilo?

Co? Chameleon Circuit se nyní skládá ze mě, Alexe Daye, Liama Drydena a úžasného nového člena, který si říká Eddplant. Je nový, ale také je opravdu milý a hezky hraje, což je fajn. Takže vítej ve skupině, Ede! A další zábavný fakt.

Věděli jste, že Chameleon Circuit momentálně dává dohromady naše dychtivě očekávané druhé album? Jmenuje se Still Got Legs. (Stále Mám Nohy) Nebo by se tak dělo, kdyby náš producent, můj kamarád Michael Aranda, který přiletěl z Ameriky, aby produkoval naše album, nebyl zaseklý ve Francii. Dám nějaké linky dolů do té blabla blbůstky, takže můžete zjistit víc o situaci, ale v podstatě chceme udělat tohle album, teď nemůžeme, ale někdy ho uděláme, očividně, jenom musím vyřešit pár věcí.

Ale už to bude! Still Got Legs! Děkuji, že stále sledujete charliecool-jak-chcete-co-tohle-je kanálu, je to od vás hezké. Miluji vás a sbohem! Právě jste měli takřka neuvěřitelný zážitek ze sledování charlieissocoollike, což vás dělá trochu...

cool. Překlad: miki www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doctor Who a Charlie?.....there go my ovaries!

200

Odpovědět

Super!! Je to frajer! :) Doktora Who miluju a můj nejoblíbenější je na na rozdíl od většiny devítka...tedy Christopher Eccleston...Tennanta mám moc ráda, ale Chris je prostě můj Doctor. Těším se na další Trock!!

211

Odpovědět

můj zatím nejoblíbenější je desátý David Tennant ale poslední ho rychle dohání

190

Odpovědět

Konečně! :) poslouchám je docela často, ale vždycky jsem si musela překládat po svém. Tohle mi fakt chybělo. Můj nejoblíbenější Doktor? Viděla jsem jenom celou novou verzi a musím říct David Tennant a potom Matt Smith.

212

Odpovědět

Perfektní... musím říct, že se mi to líbilo... Hlavně to jeho ukulele je rozkošné... moje je podobné jako to jeho .. :-)

191

Odpovědět

(nejen proto že je téměř dvojníkem Davida Tennanta, 10. Doktora :) )
A nebo už navrhovaný Michael Aranda má taky vtipná videa :)

200

Odpovědět

Za Charlieho a CC děkuju, obojí miluju. Na další překlady navrhuji Liama Drydena (littleradge), zdejším nerdům by se mohl líbit :)

190

Odpovědět

ankete: jaký je váš nejoblíbenější Doktor? ;) můj - Tom Baker

180

Odpovědět

oprava : přímo
xD

180

Odpovědět

Seriál Doctor Who pímo zbožnuji a začala jsem se nedávno také koukat na videa od Charlieho. Ale tohle mě trochu zklamalo.

183

Odpovědět

Doctor mi tu chyběl

180

Odpovědět

za překlad by stálo také: an Awful Lot of Running, Traveling man nebo K9's Lament ;)

180

Odpovědět

VELICE PŘÍJEMNĚ MĚ TO PŘEKVAPILO :) miluju Doctora Who a stejně tak Chameleon Circuit jen tak dál ;)

180

Odpovědět

Michael Aranda ve Francii, to jsou taky skvělý videa :D

180

Odpovědět

Trock na VČ, no konečně:). Jsem vděčná za každé video s DW tématikou. Moc děkuju za překlad. Blink je pěkný song (a ten díl je úžasný), ale radši mám Awful lot of running nebo Big Bang 2.

180

Další