93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 339
Počet zobrazení:14 530

Máte rádi Hvězdné války? Říkají vám něco jména jako je Jay-Z nebo Alicia Keys? Pokud ano, tak si následující video určitě užijete. Banda z College Humoru tyhle veličiny smíchala v jednu a výsledek máte možnost vidět právě teď.

Darth Vader v roli hustýho černýho gangsty (podoba s Jay-Z je neúmyslná a náhodná ;)) a Leia jako půvabné křoví v refrénu, zpívajíc o ději všech tří dílů původní trilogie. Jako bonus uvidíte Stormtroopery provozovat breakdance a mihne se i Žvejkal s Ewokama.

Původní píseň: Jay-Z ft. Alicia Keys - Empire State of Mind

 

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: xxENDxx Korekce: BugHer0 Galactic Empire State Of Mind Už dávno nejsem Anakin, ani žádnej Skywalker. Synáček je hrdina rebelů, ale já budu Sith navěky. Jsem novej pán temna a už od dob výcviku můžu škrtit odkudkoli. Má Síla je všudypřítomná. Táhnul jsem to s Obi-Wanem.

Byli jsme nejlepší kámoši, ale po třech filmech se na mě na Tatooinu chystá. Nikde žádný kytky. Já si to teď valím ve vesmírný stanici podobný Měsíci k rodný planetě Leiy, abych ji odpálil. Princezna pak pozná, že tu nejsme pro srandu. Poletuju v dírách, masím rebelský zelenáče. Co se stalo tlusťochovi? Asi něco se srdcem. Ještě je tu tenhle, honím ho ve svým TIE. Musím přiznat, že v sobě má hafo Síly.

Sakra, sundali mě. Falcon pálí ze zálohy. Havárka a šinu si to do vesmíru, ale já se vrátím! Ve Star Wars se Říše snaží najít Leiu. Plány Hvězdy smrti jsou uložený v R2. Střelte do ventilační šachty! Kenobi je teď sice průhlednej, ale Síla provází Luka. - To všechno bylo v Nové naději. - A máš to, Obi-Wane! Je z tebe duch! Mám parádní boty a plášť jako Superman. Černou jsem proslavil víc než ten týpek Jay-Z.

Měls tušit, že tě najdu schovanýho na základně Echo. Zaútočím bleskově a je po tobě. Vítejte na planetě Hoth, AT-AT na místě. Tanky už si to kráčej, ale padaj jako švestky. Mějte oči na stopkách. Po Falconu ani stopa. Potřebujem je živý. Takže žádný zabíjení, Bobo Fette. Osm milionů asteroidů. Kam ses s tou prťavou lodí poděl? Letíme do Cloud City.

Landa mám pod palcem. Omrknu carbonit, jestli má pro Hana tu správnou teplotu a pro Luka jakbysmet. Nová dohoda, Lando, žádná milost nebude. Odpálili moje hochy. Odpočívej v pokoji, Moffe Tarkine. Ukázalo se, že jsme rodina. Přijmi svůj temnej osud. Otec a syn bok po boku. Císař nemá šanci. Ve Star Wars je teď z Hana Sola pěknej stoleček a ani Luke s tím nic nenadělal.

Teď je na Dagobah s nějakým zakrslým jedijským maníkem, ale o ruku stejně přijde. Vypadá to, že Impérium vrátilo úder! Světelný měče svištěj. Palpatine se usmívá. Věděl, že k tomu dojde. Světlá strana je zaslepená ztrátama. Čím víc zla spácháš, tím víc se ti to zalíbí. Nevzpírej se.

Nebyl jsem vzornej táta, to je fakt. Pořád v trapu, žádný společný krásný chvíle. A teď tě navíc chci zabít. Přestaň fňukat. Cejtím sestru a když se nepodvolíš ty, možná si dá říct ona. Císař si tě žádá. Chce se mnou vydrbat. Ovládnuls svůj hněv a zůstals na světlý straně. Bacha, kluku, má v rukou blesky. Ani nápad. Taťkovy Síly do akce. Všechno ukončím tvrďáckou sebevraždou.

Pleška, maska jde dolů. Srdce na dlani. Měls pravdu, synu. Spal moje věci, aby Ewoci neměli nic na hraní. Budu na tebe dávat pozor jako duch jménem Anakin. Ve Star Wars zničej generátor nový Hvězdy smrti! Ewoci všechny zachráněj! Prostřílet se až k jádru! Nastolíme novej režim! Říše je minulostí!

Jedi se vrátil, vrátil, vrátil! www.videacesky.cz

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stále nefunguje. Kde je ten stupídny gombík na nahlásenie?

00

Odpovědět

Opraveno, díky za nahlášení :) Gombík je na seznamu věcí na vylepšení.

00

Odpovědět

nefunguje

00

Odpovědět

strašné jak se nakrucuje u toho "zmutovaného piána" a vůbec nemá tucha jak se na to hraje.

00

Odpovědět

Bože, který mistr překládal Impérium jako Říši?!

2334

Odpovědět

Stejně jako u původní verze písničky mi slova připadaj trochu spomaleny oproti rytmu. Ale stejně, 10/10.

242

Odpovědět

Star wars For life! <3

210

Odpovědět

Haabo: asi za tebou přijdu domů a pořádně tě zkopu!!!! Jedna těžká zlomenina bude málo!!!!!!!!

1912

Odpovědět

jak se menuje ta pisnicka co tam je -zpiva ji leia

1832

Odpovědět

jeezis mam chut se jit kouknout na star wars :DD

201

Odpovědět

jsem velký fanoušek Star Wars ale tohle je typicky hroznej americkej kýč. 1 hvědička je moc

1874

Odpovědět

Jméno herečky, Lindsey Liberatore =)

200

Odpovědět

Otevřelo mi to v srdci starou jizvu, zase jsem se zamiloval do proncezny Leii!!

200

Odpovědět

Hej lidi chci jmeno tý co hraje Leiu...Ona je uzasna..:)

180

Odpovědět

Žádné prznění ni písničky ni SW, písnička je sama o sobě... nu zkrátka hiphopová rádiovka, která když dostane takovýto skvělý kabát, tak je to naprosto úžasný. Odteďka vždy když slyšim tuhle písničku, nikdy už nezpívám Newyoooork, ale jen staaarwaaars :D

201

Odpovědět

ja vam nevim asi se podivam na prvni dil star wars :)

190

Další