Přidat do sledovaných sérií 50
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:375
Počet zobrazení:7 282

Panečku, už po pětatřicáté píšeme úvodní text k Hudebním klenotům 20. století! To znamená, že jsme vám zatím stihli představit 35 zvučných jmen hudebního světa a hodláme v tom i nadále pokračovat! Dnes nastal čas přivítat na našich stránkách dodnes aktivního britského průkopníka žánru alternativní rock a vzhledem k tomu, že jsem byl vzorným hráčem hry NHL 99 a pokaždé jsem sledoval intro po spuštění, vybral jsem hit Heroes. Všimněte si, s jakou vášní David v klipu zpívá!

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechce se mi zobrazit video. Je to mnou, nebo se něco stalo?

201

Odpovědět

Pustte si od bowieho New Angels of Promise. TO je hudba co udelal jako intro k jedne z nejlepsich her - Omicron The Nomad soul.

201

Odpovědět

Naprosto úžasná písnička!!!

220

Odpovědět

nebylo na škodu sem od něj hodit něco dalšího ;) , třeba Magic dance z "pohádky" Labirynth :)

251

Odpovědět

Písnička se mi sice líbí, ale ten jeho hlas mi nesedí. Prostě není můj typ.

Já jsem pro překlad kapel Queen, Pink Floyd a Beatles (+ Doors, Bee Gee). Něco tu sice je, ale tady bych to brala čím víc, tím líp.

203

Odpovědět

jak tohle může mít jen 7 a půl fakt nechápu.. lidi už neví co je muzika.. ta pravá.. né ty sračky co jsou teď..

302

Odpovědět

Je to klasika. Jasně. Ale ten txt až průrazně neprůrazný. Takový nijaký. Daleko víc by mě upoutal text z této skladby, také od Bowieho : http://www.youtube.com/watch?v=slKNd22GGaQ

200

Odpovědět

We can be heroes, just for one day...

220

Odpovědět

Krasna pisen!!!
ja zase miloval nhl 98:))

210

Odpovědět

Tak ještě by to chtělo The Verve Bittersweet symphony a taky něco od The Doors :))

180

Odpovědět


Odpovědět

empece: legendární film my děti se stanice Zoo?:-D Sorry ale film nijak legendární nebyl a ani neni, navíc ho tolik lidí nezná, jako spíš legendární knihu, co byla legendární hlavně proto, že se ty věci skutečně staly a postavy tak smyšlený nebyly..Takže nežvan;-)

Jinak song parádní samozřejmě

183

Odpovědět

Titan: To patří do Metalovýho okýnka lae rozhodně bych byl rád kdyby ten severskej Folk, Melodic atd. nahradily starý dobrý fláky.

180

Odpovědět

čo tak preložiť http://www.youtube.com/watch?v=QexOuH8GS-Y&ob=av2e ?? a plus k tomu aj cover pesničky od Katie Melua http://www.youtube.com/watch?v=bPNaOt646_M&feature=relmfu

180

Odpovědět

Dobré. Jen by bylo fajn přeložit něco od Beatles (let it be) nabo od Eltona Johna (Can you feel the love tonight). To je můj názor
Jinak díky

181

Další