Thumbnail play icon

KomoryGeography Now!

Přidat do sledovaných sérií 45
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:4 267

V tomto díle Geography Now se podíváme na malý souostrovní stát mezi Afrikou a Madagaskarem. Jak se žije na jednom z nejmenších států Afriky?

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I v Praze máme Komořany :D

50

Odpovědět

jasne ze se tam maj na hovno kdyz tam maj islam a ne ropu

02

Odpovědět

Komory jsou závislé na zahraniční pomoci k pokrytí každodenních potřeb obyvatelstva. 50% obyvatel mladší 15ti let. Co čekat od negrů.

1116

Odpovědět

Ono to ani tak nebude o barvě kůže jako o dlouhodobé okupaci cizím státem. Když vypustíš zvířátko ze zoo do volné přírody, taky brzo umře. Nebo jako puberťák, co se v 18 demonstrativně odstěhuje od rodičů a pak si k mámě chodí prát oblečení.

59

Odpovědět

+SleevaZ videa jsem nepochopil kdo je okupoval?

40

Odpovědět

+Cana96Možná jsem použila nepřesný termín, měla jsem na mysli období, kdy byli francouzskou provincií.

04

Odpovědět

+SleevaProblém je, že se k ním chováme jak malým harantům. Průměrný obyvatel Súdánu ti řekne, že potrava roste v kamionech. Vysrat se na ně a příroda už si to vezme do vlastních rukou.

142

Odpovědět

+nevimjmeno2Průměrný obyvatel Států ti řekne, že potrava roste ve Wallmartu. Evropské děti si myslí, že krávy jsou fialové. V Rusku lidé věří, že prezident opravdu jezdí na delfínovi.
A ano, vysrat se na kohokoli je jeden z funkčních způsobů samoregulace.

37

Odpovědět

No hlavně si zajeď stěžovat do Brusele, že těch 200 mld. korun nechceš a že raději budeš stavět své dálnice sám.

Přeju hodně štěstí (No i když rok 2020 se blíží a po tomto datu skončí "zahraniční pomoc" České republice). Spadli jsme do kategorie "rozvíjejících se států", dokonce jsme vypadli i s TOP10 s "nejrychlejším internetem"...

00
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)