94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 554
Počet zobrazení:15 133

Tentokrát jsem si pro vás připravil rozhovor se známým šéfkuchařem Gordonem Ramsayem, kterého určitě spousta z vás zná z pořadu MasterChef, který tu vysíláme každé úterý v 17:00. :-)

Gordon je znám především tím, že nechodí pro ostré výrazy příliš daleko, což uvidíte i v dnešním rozhovoru. Také se můžete těšit na malé kulinářské okénko, protože spolu Conan a Gordon něco ukuchtí.

Tento rozhovor se vysílal 12. dubna 2011.

Přepis titulků

Děkuju. Gordone, já tě mám rád. Mám tě rád, ale občas mi naháníš strach. Ty ses právě podíval na hodinky? Kam spěcháš? Sotva jsi přišel a už kontroluješ čas. Promiň. Jen jsem se chtěl omluvit za to šílený zpoždění. Jo, jo, prý jsi měl problémy s dopravou. Nejen že se sem skoro nedá dojet, ale když už jedete, narážíte do ostatních.

To jsem neslyšel, ne. Jezdí tu hodně aut, takže jsi uvízl v zácpě, ale tys po cestě sem do někoho narážel? To tady nepodporujeme. Něčeho jsem si všimnul. Děláš to pokaždé. Když ke mně přijdeš, strašně se ke mně přiblížíš a popadneš mě za ruku a jde z tebe strach. Máš v sobě duši bojovníka. - Vážně?

- Jo. Já nevím... Máš... Čekal jsem, že se mnou budeš prát. Vážně jo. Máš to tak... Zaprvé, určitě bych tě přepral. Ty jseš samá kost a kůže a nebylo by to fér. Žádný svaly. Zaprvé, máš pravdu... Dobře, to necháme na později, ale mýlíš se ve mně.

Jsem rychlej a divokej a nikdy nevíš, odkud tě dostanu. Fakticky. Koukáš se sem a rána přijde odsud. Dobře. Navíc tě Andy flákne zezadu cihlou po hlavě. - Mám to ve smlouvě. - Je to podrazák. Páni. Máš za sebou dva vypjaté momenty. Jeden byl v MasterChefovi...

- Ano. - Při natáčení. Co se stalo? - O jakého soutěžícího šlo? - V té soutěži jsou obyčejní kuchaři a tohle byl... neskutečnej profesionální zápasník. Byl posedlej jídlem. Přinesl přede mě jídlo, kterému říkal venkovské sushi. Bylo to na luxusním talíři se spoustou koření, oblohy, bylinkama... Zeptal jsem se ho, co je uvnitř a on řekl, že dušené kuře.

Tak jsem se ho zeptal, co hulil, že ho to napadlo. Dušený kuře v... sushi rýži. On mi řekl: "Ano, to je venkovské sushi." Tak jsem mu řekl, že je to pěkná sra*ka. Něco ti... Omlouvám se. Bylo to fakt příšerný.

Omlouvám se. Promiň, ale přijdeš pozdě... fyzicky mě ohrožuješ a teď ze sebe začneš sypat sprosťárny. Takže bacha na jazyk, jasný? Vždyť je půlnoc. Ne, to teda není. Začali jsme v jedenáct. Andy, kolik je hodin? Zapomněl jsem, protože natáčíme. - Už se blíží půlnoc. - Aha, takže jsem se asi... Asi jsem měl být zticha, protože jsem se spletl.

Už je půlnoc. Mimochodem, díky, že jsi dorazil takhle pozdě. Nechce se mi věřit, že byl takhle pozdě v L.A. takový provoz. Přijde mi, že se ti moc nedaří být milý. Chci ti něco pustit. Ty jsi velký fanda American Idolu. - Ano. - Chci pustit jeden nedávný moment z American Idolu. S Andym jsme se o tom zrovna dneska bavili. Matka jednoho ze soutěžících ti udělala těstoviny. A ty ti pak byly v živém vysílání předány.

Pojďme se podívat na tvou milou reakci. Vítejte zpátky u našeho živého vysílání. Je tu i Gordon Ramsay. Obávám se, že začne brzy na Stefanovu matku křičet. Co si o tom jídle myslíš? Díky bohu, že umí zpívat. - Chutná ti? - Jo. Je to... - Je to slušný. - Poprvé na tobě vidím strach z jídla. Můžeš si to nechat.

- Máma je velmi nešťastná. - To naprosto chápu. Omlouvám se. - Ne, neomlouvej se. - Prostě jsem moc upřímnej. - Já si taky myslím, že jsi moc upřímný. - To jsem a vypadalo to jako večeře pro psa. Určitě umí vařit. Momentálně to výrazně zlepšuješ. Právě nás sleduje a říká si: "Proč? Proč?" Byla to taková ošklivá slepená hromada, takže...

úžasnej syn, dobrosrdečná rodina, úžasná žena. Určitě je to skvělá kuchařka, ale já nejím dva nebo tři dny starý jídla. Tak jo, tak jo. Myslím, že to jako omluva postačí. - Teď se předvedeš ty. Dáme si pauzu a pak spolu něco uvaříme, že jo? - Jo, snad se poštěstí. - Co budeme vařit? - Uděláme to nejbáječnější taco. - Taco? - Taco. Přesně tak. Budou v něm krevety.

A na oflambování použijeme tequilu. Chci, aby sis pro jednou trochu ušpinil ruce. - Vem si nůž. - Beru nůž. - A začni krájet. - Proč máš větší nůž? Protože já jsem šéfkuchař a ty jen kuchař... takže překroj šalotku v půlce. A... Překrojit v půlce.

- A začni najemno krájet... - S tímhle nožem to je mnohem těžší. Tady máš. Ty si vem ten malej a uvidíme, jak se ti bude líbit. - Dobře. - S tímhle mi to taky nejde. Neumím to. - Pěkně a rovnoměrně. - Pěkně a rovnoměrně. Dobře. Pěkně... Nebude ti v tom vadit kousek prstu, že ne? Kousek pihatého prstu.

Dejme tomu, že mi to jde. Nikoho nezajímá, jak to nakrájím. Opatrně se šalotkou. A teď si vem do ruky papričku. Mám papričku. - Odřízni konec. - Dobře, na tohle chci ten menší nůž. Jen si je vyměníme. Díky. Ne, rozmyslel jsem si to. Nechám si tenhle. - Odříznu konec.

- Dobře, pak ji rozkroj v půlce. - Dokážeš se aspoň na dvě minuty soustředit? - Ne, nedokážu. Leda že bys měl Ritalin. - Dobrá, jdu na to. - Nakrájej ji. - Tak jo. - Tak jo, šalotka, česnek, paprička. - Dobře. - Dobře. Teď... Dále... Dobře? Teď...

Co to? Kristepane. Co je? Vůbec mi nedošlo, že jseš tak levej. Umím udělat akorát čínský nudle. Nic jinýho nevařím. - Jinou věc jsem nikdy nedělal. - Dobrá. Teď přidej do pánve olivový olej. - Olivový olej do pánve. Tohle rád udělám. - Tady je. Dobře. Teď...

pánev... Dobře, olivový olej je tam. - Olivový olej je tam. - Šalotku. - Šalotku. A papričku taky do pánve. - Všechno naráz? Nedokrájel jsem šalotku, ale to je fuk. - Naráz. Stejně budeme jíst to tvoje, a ne moje. Všechno naráz? Tak jo, jdu to tam přihodit. Trochu dochutit.

- Dobře. - Dobře. Trošku soli. Jak moc soli? Malou špetku. Jen maličkou špetku. Ježiši. Sůl. Pepř. Teď krevety. Honem! Krevety. Krevety do pánve.

Krevety do pánve! Pojďme je dát do pánve. Teď to v pánvi trochu nadhoď. - Od sebe a k sobě. - U tohohle dochází k úrazům. Nejdřív trochu od sebe a pak zase k sobě. Dobrá práce. Tohle ti jde. Dobře. Tak jo. Polož to sem.

- Teď ještě trošku pomeranče. - Pomeranč. A na krevety. Tyhle krevety jsou úžasný. Jsou až ze Saint Barbary. - Co to děláme? To tam dáváme kůru? - Dá tomu říz. - Dáme tomu říz pomerančovou kůrou. - Teď výměna. Přidáme trochu citrónu. Dobře? Stejný postup?

Stejný nástroj? Stejný... Honem, honem, honem! Do pánve. Trošku citrónu. Dobrá. Ty si to udělej po svém a já si to taky udělám po svém. - Kristepane. - Kdo řekl, že to děláš dobře a já špatně? Dobře.

Ty jseš hroznej osel. Dělej, no tak. A teď... Trochu nadhodit. Nadhodit. Dobrá práce. Jen tak dál. Kurva. Bacha!

Bacha! Tak jo. Dobře. Zalít tequilou. - Zalít tequilou. - Kolik jí tam dáme? Pár lžic. Dobře. A pak zlehka oflambujeme. Pěkně. Ještě víc.

Ještě víc. Připravit a... Nech toho. No tak! Dělej, no tak! Dobře. Hlídej si ty zrzavý lokny, ano? Buď opatrnej. Teď jedno závěrečné prohození, než nám vzplaneš. Teď opatrně sfoukni oheň.

Je pryč. Můj už byl pryč. Stačilo, abych se na něj podíval a on radši vyhasnul. Jasně. Taco. Dobře. A teď... - Jdu na to. - Trošku crème fraiche. - Crème fraiche. - Přidáme. A trochu rajčat. Rejčata jdou tam.

Ty říkáš rajčata, já říkám rejčata. Tohle teď odložím. Trošku petržele. - Petržel. - Vyndáme krevety. Pěkně doprostřed. Tři krevety na porci. Buď štědrej. Dobře? Podívej, co tady mám já. Ty máš alkoholický krevety.

Pěkně v tom plavou. Dobře a teď konečně... pěkně zabalit. Dobře. A teď... se pořádně zakousni. To... - je výborný. - Je to moc dobrý. To si zaslouží potlesk.

Dámy a pánové... pořad Kitchen Nightmares běží každý pátek ve 20:00 na FOXu. A po přestávce se... Ne, to už máme za sebou. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (76)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejde

00

Odpovědět

Video bylo bohužel na staré verzi webu taháno odjinud než z YouTube (což na nové verzi webu nejde, navíc ten zdroj je tak jako tak nefunkční. A na YouTube bohužel neexistuje adekvátní reupload.

10

Odpovědět

Spravte to prosím.

10

Odpovědět

Nefunkční :(

130

Odpovědět

Mazec, to jejich vaření nemělo chybu...jeden z best dílů :D

330

Odpovědět

rodier: nejhorsi moderator asi nebude, protoze times vydal clanek 100 nejvlivnejsich lidi a on je u hvezd hned jako druhej... :). Pridrzlej, no nevim ale rikat to u tohohle videa, vsak je to p***l a o to jde :) a NAVIX DEJ SI NA NEJ BACHA, BY TE LEHCE SUNDAL S JEHO POHYBAMA , PROSTE NEVIS OD KAD RANA PRIJDE

280

Odpovědět

Takhle jsem se už dlouho nezasmála :D

300

Odpovědět

super :D

220

Odpovědět

nevim tak nějak se mi zdá že si všichni něco šňupli :D každopádně pobavili

222

Odpovědět

kdo je ten tlusťoch co tam furt sedí vedle??

2135

Odpovědět

nic proti, ale Ramsay vykazuje příznaky někoho, kdo si zrovna šňupl kokainu :D

2835

Odpovědět

tak nevim ale ten conan mi prijde jako takovej malej pridrzlej fetacek. rozhodne nejhorsi moderator.

1991

Odpovědět

KbbK:

Moc si nevyhrál. Babica na CSFD nemá ani 20%

210

Odpovědět

To byl skvělý díl. Conan je fakt blázen :D

180

Odpovědět

KbbK a ty jsi idiot :D Máš naprosto divnej koment a jestli si šéfkuchař tak na 90% ve školní jídelně nebo něakym zařízení :D A hlavně si IDIOT ! :D

190

Odpovědět

Kurňa, ten Gordon je tady ale sexy :D. A Conan, že je zrzavý - víte, co by za to Doctor dal :D :D :D.

211

Další