94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:485
Počet zobrazení:8 209
Dnes ve filmovém okénku zabloudíme do seriálových vod a podíváme se na promo video ke druhé řadě seriálu stanice HBO Hra o trůny, která  by se měla na obrazovkách objevit v dubnu příštího roku.

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Z toho serialu byl mi oblíbený spravedlivý Eddar Stark a postava Jasona Momoa, ale ti už v první serii zemřeli :(

182

Odpovědět

Hra o trůny jsem viděl až jako seriál než jako knížku, tu jsem si chtěl- následně přečíst ale když jsem věděl jak skončila první kniha tak jsem se prostě musel vrhnout na Střet králů! A to nemluvím o tom že další 2 knihy už tu mám připravený - jen je přečíst! Je to dokonalý a to že dneska je takových seriálů málo! (a vůbec takové tvorby...)

191

Odpovědět

Skvělý! Dneska jsem dolouskala Střet králů, takže se těším na seriálové zpracování :) K Vánocům dostanu Bouři mečů, tak si jejím čtením zkrátím čekání na duben. Třeba stihnu i Hostinu pro vrány. :)

181

Odpovědět

10

182

Odpovědět

Lidi nevíte kolik má první série dílů? mam stažených 10 ... A je to fakt coool :D

193

Odpovědět

to i prvni byla na konci vic zajimava ;-)

180

Odpovědět

Druhá knížka je proti té první slabší, snad až na posledních 200 stran. Všichni tam běhají sem-tam po světě a děje se tam pěkné kulové (až na světlé vyjímky)... Konec je však absolutní bomba a jsem dost zvědav, jak se s tím filmaři poperou.

184

Odpovědět

Myslim že Jon tam říká "Mormont won't have it" místo "until we have it" ;)
Jinak překlad super, dík moc :)

180

Odpovědět

strašně mě mrzí, jakej brak udělali ze seriálu Legend of the Seeker, myslím, že kdyby se drželi knižní předlohy podobně jako v tomto případě, šlapal by výrazně Hře o trůny na paty...
Ale Hru o trůny jsem si oblíbila, dívala se na ni atrpělivě si stahovala díly hned jakmile byli ke stažení... musím také říct, že nejelšpí titulky měl bezpochyby Lord Hlawoun, a doufám že se toho ujme i tentokrát.
Musím říct, Georgova snaha postupnmě vyvraždit celý rod Starků se mi vůbec nelíbí (a už vůbec ne fámy o tom, že prý zabije i Snowa), ale nechci sama sebe přípravit o děj ani nikoho dalšího...
Rozhodně nejlepší fantasy seriál vůbec, který se mi trefil do noty a dal mi naději, že v dnešní době ještě jde udělat kvalitní fantasy i držením se knižní předlohy a nezvorají to jako se to stalo u Eragona

183

Odpovědět

woooo...už se nemůžu dočkat :)

180

Odpovědět

Defias: Vyborně řečeno. A mě upřímě už štvali všechny serialy/knižní serie kde hlavní postavy byli nedotknutelné.

181

Odpovědět

Konecne, parada. Uz aby to bylo

191

Odpovědět

Hansel: Ned rozhodně není poslední kdo z hlavních postav zemře. Martin vytvořil postavám vlastní život a ten si samy žijí, Ned si začal zahrávat s ohněm a na to doplatil. Ono ostatně někde jsem četl, že pokud nějaká postava začne "Nedovatět" (začne se starat oč nemá, snaží se "zachránit svět"), musí prostě zemřít. GoT není pohádka, nemá šťastné konce. Na konci každé knihy přijde uvolnění, myslíte, že teď to bude pozitivnější a pak bang, kudla do zad (viz. např. "Rudá svatba" v Bouři mečů).
Mám přečtený i A Dance with dragons (kde mimochodem na konci přišel asi největší dějový zvrat série), akorát čekám na český překlad. Angličtina mi vyhovuje, ale přece jen, češtinu nepředčí.

182

Odpovědět

Seriál je parádní. Jediné, co mi vadí je totální absence jakéhokoli pozitiva.. viz. zabití Neda Starka. Autor mi někdy připadá, že si v knížkách vybíjí mindráky, protože tak depresivní příběh jsem nikdy nečetl, neviděl..

198

Odpovědět

Jirko, víš, co je to příběh? To je něco, co má začátek, průběh a konec. A pokud chceš vědět, co se děje, tak to musíš v tomto pořadí sledovat. Jestli jsi viděl pár dílů (nepíšeš, jestli od prvního dílu, bez vynechávání a správném pořadí) a ani jsi nedokoukal první řadu, proč chceš vůbec sledovat druhou? Buď tě ten seriál zajímá a tak si pusť první řadu od prvního dílu a pozorně sleduj, nebo se na to vykašli a pusť si něco, co tě bude bavit víc. To není žádná povinnost, dívat se na Hru o trůny.

182

Další