Johnny Cash – Ring of FireHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 47
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:2 598
"Ring of Fire" je píseň country zpěváka Johnnyho Cashe z roku 1963. Jako první ji nazpívala Johnnyho švagrová Anita Carter. V Cashově podání je song hodně vysoko v seznamech nejslavnějších country písní (napříkla 87. místo v seznamu 500 nejlepších písní všech dob časopisu Rolling Stone).

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Láska je planoucí věc a vytváří ohnivý kruh. Spoutaný divokou touhou jsem spadl do ohnivého kruhu. Spadl jsem do ohnivého kruhu, padal jsem níž a níž a plameny vyšlehly výš. A tak hoří a pálí, ten ohnivý kruh.

Spadl jsem do ohnivého kruhu, padal jsem níž a níž a plameny vyšlehly výš. A tak hoří a pálí, ten ohnivý kruh. Láska chutná sladce, když se potkají srdce jako ta naše. Zbláznil jsem se do tebe jako kluk, ale jak se ten oheň divoce rozhořel. Spadl jsem do ohnivého kruhu, padal jsem níž a níž a plameny vyšlehly výš.

A tak hoří a pálí, ten ohnivý kruh. Spadl jsem do ohnivého kruhu, padal jsem níž a níž a plameny vyšlehly výš. A tak hoří a pálí, ten ohnivý kruh. A tak hoří a pálí, ten ohnivý kruh...

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Myslim,ze Johny je lepsi,ale to je len moj nazor.Pekne sviatky vsetkym.

31