Přidat do sledovaných sérií 7
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:3 152
Není čas zemřít (No Time to Die) hlásí název chystané bondovky i její titulní písně. Skladbu k pětadvacátému snímku s agentem 007 složila a nazpívala Billie Eilish, jedna z největších hvězd současné hudební scény. Pětadvacátý příběh nesmrtelného agenta přijde do kin v dubnu.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Měla jsem tušit, že odejdu sama. To jen dokazuje, že krev, kterou proléváš, je krev, co jsi dlužil. Byli jsme pár, ale já tě tam viděla. Je příliš těžké to snést, byl jsi můj život, ale život není fér.

Bylo hloupé tě milovat? Příliš jsem spěchala ti pomoct? Bylo to všem ostatním zřejmé? Že jsem propadla lžím, že jsi nikdy nebyl na mé straně. Obelžeš mě jednou, obelžeš mě podruhé. Jsi má smrt, anebo ráj? Už mě nikdy neuvidíš plakat. Není čas umírat. Nechám to dohořet, už nejsi má starost.

Tváře z minulosti se vracejí, čeká mě další tvrdá lekce. Že jsem propadla lžím, že jsi nikdy nebyl na mé straně. Obelžeš mě jednou, obelžeš mě podruhé. Jsi má smrt, anebo ráj? Už mě nikdy neuvidíš plakat. Není čas umírat. Není čas zemřít… Není čas zemřít…

Obelžeš mě jednou, obelžeš mě podruhé. Jsi má smrt, anebo ráj? Už mě nikdy neuvidíš plakat. Není čas umírat.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je ale zvratek...

20

Odpovědět

Jeji pisnicky jsou super, ale nemuzu si pomoct, jeji vyraz a odrosty jsou vzdy jak u fetacek z Brna :D ta stylizace je proste zvlastni...

43

Odpovědět

adele se k bondovce hodila lépe

90

Odpovědět

každej se k bondovce hodil lépe

00

Odpovědět

Asi nejslabší ústřední píseň bondovky všech dob. Když si člověk poslechne stařičkou Goldfinger nebo Live And Let Die, o Goldeneye ani nemluvě, je to rozdíl o deset parníků.

109

Odpovědět

Tak to si poslechni tu od Duran Duran :D

22

Odpovědět

Poměrně vyšeptalej cajdák, slečninu popularitu nechápu, nejsem sice cílovka, ale stejně tam nejakou zvláštní kvalitu nevidím.

177

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale tohle se jí nepovedlo. Mám rád její styl, dá se to poslouchat, ale tohle pro ni není, nemá na to ten pravý hlas. Je to takový moc...udejchaný.

85

Odpovědět

Upřimně... čekal jsem, že novou Bondovku nazpívá Sia. Navíc Billie dělá jiný typ muziky, takže skladbu nesložila, ale jenom otextovala a nazpívala. Zklamanej.

64

Odpovědět

Takové unylé je to.

165

Odpovědět

Koľko stojí zavedenie takejto slaboty medzi klenoty hudby? Koľko videacesky za to zaplatili? Pretože tá pieseň nie, že úbohá ale je slabá.

Nesiaha ani po päty akejkoľvek doteraz vypustenej bondovej pesničke. Keby vo videoklipe nebol james bond tak by poslucháč ani netušil, že to je určené pre jamesa bonda. Ale tak čo iného čakať od bandy sebcov, ktorý niesú schopný vymyslieť nový originálny príbeh a len recyklujú to staré.

Toto je urážka umenia a hudby a nie je to hodné byť v tejto kategórii.

1216

Odpovědět

Ta spevacka je vazne uboha a videacesky museli za to dostat uplatok od cz distributora

714

Odpovědět

zase sa netvarme, ze bond je umenie

121

Odpovědět

Tohle ale nejsou Klenoty 20. století, je to jiná kategorie - Pecky 21. století. Protože zatím se nějak nedá za pouhých dvacet let rozhodovat o tom, který ze současných hitů budeme moct považovat v budoucnu za klenot. Takže jsou tu většinou novinky od momentálně IN interpretů, protože proč ne. :D U mě dobrý, co se mi nelíbí, to si pouštět nebudu. Bilie taky není moje favoritka a je zbytečně protěžovaná stejně jako byla třeba Lana del Rey, ale text na Bondovku docela dobrej.

81

Odpovědět

Rozhodně to má atmosféru, text jí nekazí, spíše naopak - dost jí podporuje. Melodie se mi líbí. Zpěv je samozřejmě diskutabilní, chápu, že se někomu může nelíbit stejně tak chápu, že někomu ano. Já jedu na neutrál (jak tam chvílema dá ty výšky, tak to se mi dost zamlouvalo).

122

Odpovědět

Proboha, co to tu dělá? To jste krapet ulítli, nemyslíte?

912

Odpovědět

Holka letos posbírala snad všecky ceny Grammy, nazpívala titulní píseň k novému Bondovi, co půjde brzo do kin, ale ulítli místní překladatelé? What the f**k :D

119

Odpovědět

+AnonyMařka"Nazpívala"
:-D
:-D
:-D

97

Odpovědět

+robocopSi jako myslíš, že tři smajlíci pod sebou budou mít větší sarkastický efekt nebo co? :D Má pěkný hlas, který hlavně vůbec není remixovaný v AutoTune, takhle prostě ta holka zní, což mi přijde super. Pokud se ti to nelíbí, tak na to nekoukej a neposlouchej to, ale očividně jsi v menšině.

314

Odpovědět

+AnonyMařkaV menšině? A co to hodnocení, co ty komentáře pode mnou? Sorry, ale pěkný hlas si opravdu představuji jinak. Rozhodně ne jako to, co má tahle přeceňovaná a protežovaná rychlokvaška. A s odpovědí se neobtěžuj, reagovat už nebudu. :-P

146

Odpovědět

+robocopNemyslím si, že by byla protěžovanější než jiní slavní mladí zpěváci jako Sheeran, Bieber nebo Grande. Bojím se, že je to horší - že za popularitou jejího skoro jednotvárně depresivního projevu vypovídajícího o neschopnosti najít smysl a radost z dosažení cíle v dnešní době přílišného komfortu a nedostatku skutečné víry (i kdyby ve špagetové monstrum nebo Otce Prasátek) stojí fakt, že čím dál více lidí má stejný problém - deprese z nedostatku pocitu smyslu, radosti z dosažení cíle a tím i spokojenosti.

60

Odpovědět

MGS3 Ladder Climb in HD

To je tak těžké udělat dobrou písničku pro bondovku?

75

Odpovědět

Na šepotající přednes téhle holky, už začínám být alergický.Možná volba jiné skladby by byla lepší ,ale ani tak, bych to nezařadil mezi Hudební pecky 21. století.

96

Odpovědět

To, ale není písnička, to je nějaký povídání, ne.
Nemáte nějaký odkaz na její největší hit ? Moc nechápu proč je tak slavná.

78

Odpovědět

Už jsi někdy slyšel o youtube?

72

Odpovědět

Lepší než ta písnička k minulé Bondovce.

62

Odpovědět

U té mě strašně štvalo, jak dokázala navnadit tou okázalou přederou v bondovském stylu, aby to pak zabil tím, že zničehonic je tam jen klavír a ten ukńouraný zpěvák.

31
Další