93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:484
Počet zobrazení:7 861

!! Pozor, toto video obsahuje spoilery k seriálu Sherlock !!

Martin Freeman a Benedict Cumberbatch na letošním Comic-conu (a panelu k seriálu Sherlock) nemohli být osobně. Proto návštěvníkům poslali alespoň tuto krátkou zdravici. Benedict Cumberbatch má ovšem za sebou nabitý rok a je toho na něj trochu moc... nakonec se ovšem s diváky rád podělí o pár spoilerů.

Přepis titulků

Zdravím Comic-con! Je mi líto, že panelu k Sherlockovi nejsem osobně, ale jak vidíte, mám jiné povinnosti. Doufám, že si to tam užijete. Starejte se mi tam o ně. Pořádně křičte, vyřvávejte a ptejte se na spoustu otravných a vlezlých otázek. Mají to rádi. Stejně jako když se jim snažíte roztrhat oblečení, když odcházejí. Tak mě nezklamte! Doufám, že si to tam užijete. Odjíždím odtud a pokračuju na natáčení třetího dílu třetí série Sherlocka.

Kterého mám rád... možná ještě víc než vy. Moc se na to těším. Doufám, že se brzy uvidíme. Kdybychom se my neviděli, tak vy mě uvidíte určitě. Vřele zdravím. Mějte se. Zdravím, jmenuji se Benedict Cumberbatch a opravdu mě mrzí, že tam nemohu být osobně abych si s vámi povídal o Johnu Harrisonovi, neboli Khanovi ve Star Treku. Byla radost točit... Pokračování, podle mě, tak skvělého...Cože?

Cože? Jo Hobit, jistě, pardon. Takže, ano.... Zdravím Comic-con! Je mi velkou ctí, moci tady mluvit o Šmakovi, Nekromancerovi a času stráveném tady... Hobit ne? Sakra...co teda? O Simpsonových? Mluvit?

Turing? Asange? Cože? Sherlock? Ale to je televizní seriál. Nemá cenu mluvit o televizi. Mám mluvit o Sherlockovi? Jmenuji se Benedict Cumberbatch a hraji Sherlocka v seriálu stanic BBC a americké PBS Masterpiece. A... Zaručuji, že natáčení je ještě větší zábava než sledování.

A vás, podle všechno, sledování baví, tak si představte, jak já si užívám natáčení. Začali jsem s třetím dílem... Ne. Začali jsme s třetí sérií. A jsme uprostřed. Natočili jsme první dva díly a teď máme malou pauzu. Martin mezitím nasadil svoje upocená, umělá a plochá chodidla Já se k němu pak přidal abych si zavrčel na Novém Zélandu. To byl můj Novozélandský přízvuk. To je moje zélandština. Ale budeme pokračovat na konci července třetím dílem.

Je to taková zábava. Scénář je prostě úžasný. Nemůžu se dočkat až to uvidíte. Myslím, že to bude něco. Natáčení nás opravdu bavilo. Teď zrovna jsem na dovolené. Nemůžu mluvit konkrétně. V podstatě už dva roky nemůžu podrobněji mluvit o tom, koho hraju, co dělám, co udělá moje postava, jak to udělá... Prostě si říkám...

Kašlu na to! Řeknu vám, jak Sherlock přežil. Tady je římsa budovy. Tohle je Sherlock. A stalo se to takhle: SIGNÁL PŘERUŠEN ... zelí... ... divná věc s čajem... ... takový velký vrtulník... Šálek čaje, drahoušku?

Tak takhle nějak se to stalo. Vím, že máte rádi spoilery. Hned je mi líp, když jsem vám to mohl říct. Ta úleva. Rád bych vám ještě řek, že hraju postavu jménem... překlad: MBlast www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejak nerozumim, oni teprv toci 3 radu nebo uz budou jen nejake dotacky 3 dilu?

182

Odpovědět

Tohle byla zdravice pro fandy na Comic-Conu, který byl v červenci. Ve videu Benedict jasně říká, že v době natáčení tohoto videa byly první dva díly 3. řady hotové a že po pauze (pravděpodobně způsobené natáčením Hobita) se vrátí k natáčení třetího dílu 3. řady. Ten už je také hotový, 1. září padla poslední klapka.

190

Odpovědět

+morusrubraSuper diky, to s tim comic-conem mi nejak uniklo, myslel jsem ze to je aktualni...

200

Odpovědět

ani nevim ze ma serlock serial.. mnohem lepsi je Ripper Street (nebo tak neja se to menuje)

1972

Odpovědět

Ripper street neni špatný ale mrkni na Sherlocka a pak suď, ani po kotníky mu nesahá.

271

Odpovědět

och god sherlock uplne jsem na nej zapomnel doufam ze treti rada bude stejne uzasna jako druha vzdycky kdyz si vzpomenu jak mu na konci jednoho dilu zazvonil ten telefon a pak se stalo co se tsalo zacnu nekontrolovatelne masturbovat pri stimulaci casti mozku ktera se stara o awesomnostni okamziky ktere behem zivota proziju.

206

Odpovědět

Jen malá poznámka - v 1:22 a 1:32 Benedict říká "Hawking", což je film BBC, kde hrál. BTW docela zajímavý film nejen pro fanoušky kosmologie.

220

Odpovědět

Tak tohle video jsem viděla už několikrát, a stále se musím smát zmatenosti Benedicta. :D Bože, ať už začne třetí série!

261

Odpovědět

A kdy ma vlastne vyjit 3 serie?

180

Odpovědět

to se ještě neví

183

Odpovědět

31.října, podle toho co jsem našel

185

Odpovědět

Původně měla opravdu vyjít ke konci roku, ale podle všeho byla posunuta na začátek 2014.

190

Odpovědět

Za prvé tohle je boží, a za druhé, já si myslela že se to takhle nějak stalo. Vidím že jsem měla pravdu :)

280

Odpovědět

Tak tyhle dva jsou moje srdcovka. Martin od Stopaře a Benedict od začátku Sherlocka. Poslední díl 2. série jsme viděla několikrát a mám už jisté teorie, jak by mohl přežít ale.. No uvidíme! :D Už se nemohu dočkat.

250

Odpovědět

"No, řeknu ti, Benedicte, až takhle někdy bude klid, víš, že bych si to s chutí poslech' znova."

351

Odpovědět

"Jak končí druhá série Sherlocka?"
"!! Pozor, toto video obsahuje spoilery k seriálu Sherlock !!"

To už je skoro jako ty návody k použití http://www.zasmejse.cz/vtipne-texty/v1877-citace-z-navodu-k-pouziti.html :-D

193

Odpovědět

Mně vzdycky tak zkazí představu o nějaké filmové postave, kdyz vidim toho herce v realu :D

1922

Odpovědět

zrovna jsem si říkala, jaká je to škoda, že jste nepřeložili to video sherlocka z comic-conu (asociace-hobit, freeman, sherlock) a pak najednou...

190

Odpovědět

Benedict je neskutečnej sympaťák, už aby tady byla třetí série :))

271

Odpovědět

Freeman jakbysmet :)

290

Odpovědět

Cumberbitch :-)

232