Přidat do sledovaných sérií 32
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:596
Počet zobrazení:5 214

Atticus Schaffer je jedenáctiletý kluk, který hraje v seriálu Průměrňákovi (The Middle). Na tom by nebylo nic až tak zajímavého, ale jak uvidíte z jeho rozhovoru s Jimmy Kimmelem, Atticus mluví jako dospělák. Artikulovaně, sofistikovaně a nerozhodí ho ani Jimmyho neustálé vtipkování a sarkasmus. Když jsem to viděl poprvé, nevěřil jsem vlastním očím. Nedokážu si představit, jak by vypadal rozhovor se mnou v mých 11 letech. Seriál Průměrňákovi se právě vysílá na HBO Comedy a o kvalitní český překlad se postaral náš BugHer0, tak se určitě mrkněte, pokud máte možnost.

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Do háje lidi, to všechny vaše videa staršího data nejdou?

210

Odpovědět

A kdy bude dostupné ??

210

Odpovědět

Tak smůla no :D

198

Odpovědět

nejde!!

191

Odpovědět

Video opět funkční.

187

Odpovědět

gfff: Bohužel ne vždycky je pro nás možné video opravit. Spoléháme na obsah z YouTube a podobných webů a pokud to tam smažou a jiná kopie tam není, tak nic nezmůžeme.

180

Odpovědět

asi mate hodne prace ale proc nepravite to video rad bych se na nej podival dik

180

Odpovědět

proc nespravite to video?

180

Odpovědět

Keby ten chalan nehral v tom seriali ci kde to hra urcite by to takto nezvladol.
Je to podobne ako ked dostane scenar nauci sa ho a potom ho zahra iba ze tu je live

180

Odpovědět

gunslinger: ten maly mozno frajer je ale neviem ako by sa zachoval keby mu Jimmy povedal neco na dlhsie rozpravanie a nepytal sa ho pocas rozhovoru otazky ktore mu napovedaju cestu dopredu.

180

Odpovědět

Pripajam sa ku Kočipatej (nech je to uz cokolvek) Kimmel mu nabíja a on len odpaluje, presnejsie neviem si ich predstavit naopak chlapec sa pyta a Kimmel odpoveda.

180

Odpovědět

já nevim, mě se to jeho chování zdá takový dost křečovitý...je vidět že má ty grimasy, hesla a odpovědi odkoukaný od dospělých...ale jinak pěkný :)

180

Odpovědět

Zas tak Artikulovaně, sofistikovaně mi nepřipadá a nerozhodí ho ani Jimmyho neustálé vtipkování a sarkasmus Tak to neni pravda a že mu bude dvánáct tak sem si řek WTF
to spíš 9

180

Odpovědět

No nevim, moje šestiletá dcera má podobnou vyřídilku, a výrazivo možná i dospělejší. Vtipnost toho rozhovoru naprosto leží na Kimmelovi, ten kluk víceméně hlavně přitakává, nebo odpovídá na narážky.

180

Odpovědět

Tadashi: Ono jde obojí, našel jsem to všelijak - manévr (třeba http://lekarske.slovniky.cz/pojem/heimlichuv-manevr), chvat nebo i hmat. Neřekl bych, že jenom jeden termín je správný.

180

Další