Thumbnail play icon

John Oliver u Jorgeho Ramose

88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:249
Počet zobrazení:7 825

John Oliver tento týden nevysílal nový díl, proto vám přinášíme rozhovor z roku 2015, ve kterém se Oliver rozpovídá o své práci, o některých dílech jeho pořadu, a hlavně o pocitu, že je pořád jen imigrant.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Uz je to nekolik dni a stale zadny prispevek od KamikazeNB; snad mu nic není a brzo se ozve, nebo to si jako informace co bratia Johna Mohameda Olivera pocas teto propagandy zpusobily, mame dohledávat sami?

42

Odpovědět

Oliver je zaprodaný sráč, co zkresluje realitu, dříve jsem jej poslouchal rád. Ale dříve jsem měl rád i třeba Staropramen, takže ¨tak...

512

Odpovědět

ty si oliver :D

40

Odpovědět

+ja a jaMy všichni jsme Oliver. :-P

Nesouhlasím s Oliverem asi v 90 % případů, ale jsem fanoušek způsobu, jakým prezentuje své názory.

40

Odpovědět

Nech mě hádat, zaprodaným sráčem se stal, když měl jiný názor :-) Tipuju uprchlické téma.

132

Odpovědět

Je to z května 2015. Takže těmi dvěma Nobelovkami myslel Evropskou unii a Organizaci pro zrušení chemických zbraní? (2012+2013), protože pochybuju, že mluvil o roce 2014 - dvou lidech hájících práva dětí. :)

16

Odpovědět

Mám pocit, že o žádných dvou Nobelovkách řeč nebyla. Byla řeč o dvou cenách, které vyhrál (Peabody Awards 2014, a zařazení do žebžíčku 100 nejvlivnějších lidí podle časopisu Time 2015) a co plánuje dál získat...načež řekl, že Nobelovu cenu, protože si ji zaslouží jako ty další dvě předešlá ocenění.... ne Nobelovky....

31

Odpovědět

+yakubAsi jsem špatně pochopil, k čemu se vztahovala daná část věty "jako ty předešlé". ;)
Díky. Netřeba mínusů, stačí ejdna rozumná odpověď. :)

20

Odpovědět

4:41 - Myslím, že nejde o "výzkumníky", ale o Rešeršisty - lidi, co hledají a ověřují informace

50

Odpovědět

Někdy mi připadá hrozně afektovaný. Opakuje jednu a tu stejnou věc dookola i 6x-10x, i když stejný efekt by mělo to zopakovat pouze 2x.

92

Odpovědět

To aby to pochopilo i americké publikum.

130

Odpovědět

keby to nebol taký strašný socan, tak ho mám aj rád...

431

Odpovědět

Až ti bude 70 nebo skončíš na vozíku, ještě budeš za "socany" rád, že tu máš povinné zdravotní pojištění a nikdo tě nenechá shnít na ulici. ;)

83

Odpovědět

navysílal -> nevysílal

60

Odpovědět

Opraveno, díky.

11

Odpovědět

víc než cokoliv jiného je Oliver kretén

1885

Odpovědět


Odpovědět

To je... taky názor? Aspoň myslím, že je to názor.

52

Odpovědět

Vždycky mě zajímalo, jeslti to člověku co nadává v komentářích dělá radost. Že mu to vůbec stojí za to najít to video, otevřít ho a následně okomentovat. Netvrdím, že ho musel nutně shlédnout, ale pokud ne a jenom prochází videa a kritizuje, tak to je snad na největší ubohost jakou si dovedu představit.

275

Odpovědět

+Daniel02vzdy mne zajimalo, jestli to cloveku co komentujeje zbytocne komentare dela radost, ze mu to stoji za to precist si komentar anasledne sa strapnit tupym komentarem, uboost in moving

516

Odpovědět

+hovadovzdy mne zajimalo, jestli to cloveku co komentuje, komentáře zbytecnych komentaru dela radost, ze mu to stoji za to precist si komentar anasledne sa strapnit tupym komentarem, uboost in moving

32

Odpovědět

+hovadoAby bylo jasno, nechci rozpoutávat dětinskou řetězovku, stylu komentář komentáře komentáře .....
Uznávám své prvotní pochybení ve vynakládání sil, a tím udělení pozornosti uživateli "vix". Ale stejně tak, jako jsem já pochybil na začátku, tak ty se dopouštíš naprosto stejně "chyby".

22

Odpovědět

+Daniel02no ale toto je uz absolutne zbytocne

14

Odpovědět

Illegal immigrant Commie Oliver is afraid! He can't handle how much he is loosing! Loser! Our side wins bigly! So much winning! The best winning!

144

Odpovědět

myslim si ze ked Trump vyhral tak to ani nemohlo lepsie skoncit pre Olivera pretoze z toho moze tazit az do konca jeho vlady :D

62

Odpovědět

+tralalalaa vlastne aj dlho po nej :D

52

Odpovědět

v 8:08 "they found it very irritating when we did it" nemyslí "we" jako "já a moje crew z last week tonight" ale "we" jako "my britové"... "taxation without representation" byl jeden z hlavních sloganů války o nezávislost

140

Odpovědět

Opraveno, díky.

50
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)