Jon Lajoie - Zlomené srdce

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:416
Počet zobrazení:7 865
Jon Lajoie vydal po delší době novou píseň a samozřejmě ji doprovází i videoklip. Podívejte se na tuto krátkou zpověď muže se zlomeným srdcem.

Přepis titulků

Holka, zlomila jsi mi srdce. Opustila jsi mě kvůli jinému. Měl jsem za to, že jsi ta pravá. Že spolu budeme navěky věků. Ale když ses rozhodla, že mě začneš podvádět, na něco jsi zapomněla. Na všechna ta videa, kde masturbuješ, která jsi pro mě natočila.

Robertky, náhubky, prádélko. Anální kuličky byly mé oblíbené. A když jsi ta videa točila, nikdy tě nenapadlo, že by sis mohla zakrýt obličej. Naivko. Hádej, co právě dělám. Neboj se, to neudělám. Nenahraju je na internet.

Jen je všechny posílám... tvému... tátovi. Děvko. To ne! Do hajzlu, nechal jsem tam to video, kde kouřím okurku a udělám se do pánve. Kurva! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mozno ten song nieje jeho najvtipnejsi, ale fakt sa mi paci :)

180

Odpovědět

Přeložte i tohle
http://www.youtube.com/watch?v=H9fAuK7WIV4

182

Odpovědět

Nerozumím jedné věci. Na jednu stranu jsem rád, že překládáte nová videa Jona Lajoie alespoň jednou za půl roku. Na stranu druhou existuje spousta dobrých videí tohoto autora, které se překladu zatím nedočkaly. A to jsou třeba už několik let staré ...

192

Odpovědět

cekal jsem vic... treba takovy pop song je legendarni..

192

Odpovědět

Na Jona to je slabý. Má mnohem lepší věci.

182

Odpovědět

slabota, old people burning už ničím nepřekoná

194

Odpovědět

Klasika. Mi připomíná (údajně pravdivý) příběh, kdy nafrněná holka poslala svýmu bejvalýmu svý sexy fotky s jejím novým boyfriendem. Tak on je jenom obratem přeposlal jejímu tátovi.

193

Odpovědět


Odpovědět

+marfuss2jojo, to bude nejspíš ono :)

194

Odpovědět

fajn ale má spoustu lepších

180